Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10

Oferta archiwalna

Gdańsk, Chełm, ul. Ofiar Grudnia 1970

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 147 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10

7 zdjęć

Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10
Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10
Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10
Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy
  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Osiedle Nowy Horyzont to zespół siedmiu szesnastu budynków posiadających w sumie 316 1074 mieszkańmieszkania oraz 21 lokali usługowych, zaś ilość kondygnacji obiektu nie przekracza liczy cztery. Powierzchnia mieszkań wynosi od 36 metrów kwadratowych do 77 metrów kwadratowych, a liczba pomieszczeń od 2 do 4 pokoi. Ze względu na doskonały rozwój samego osiedla jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą skoncentrować się na życiu rodzinnym i osobistym. W pobliżu znajdują się również korty tenisowe oraz dużo zieleni, co z pewnością da możliwość relaksu przyszłym mieszkańcom. W okolicy znajduje się również nowoczesny, a przede wszystkim bezpieczny plac zabaw oraz przedszkole, które w swojej ofercie zawiera różnorodne zajęcia dodatkowe. Inwestycja została już ukończona, a mieszkania w stanie deweloperskim oddane do użytku.

Inwestycja Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10 znajduje się w Chełmie, ul. Ofiar Grudnia 1970 została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10?

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10 znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Roczna Szkoła Policealna PROGRES w odległości 60 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego PROGRES w odległości 60 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Gdańsku w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 280 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 290 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont-budynek 10 w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się CityFit.

Data aktualizacji: 27.09.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: