Scena Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szymanowskiego, oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Szymanowskiego 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Scena Apartamenty

4 zdjęcia

Scena Apartamenty
Scena Apartamenty
Scena Apartamenty
Scena Apartamenty

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Scena Apartamenty to mała, prestiżowa kamienica o wysokim standardzie. W tym wyjątkowym miejscu od 1938 r. mieścił się kościół gminy ewangelickiej, a po wojnie - kino. Najpierw Capitol, potem Zetempowiec, a od 1957 r. - kultowe Kino Znicz. Architekci zainspirowani historią podjęli próbę oddania magii kina, która widoczna jest zaraz po wejściu do kamienicy.

Budynek składa się z zaledwie 55 eleganckich apartamentów. Wystrój klatki schodowej i designerskie detale tworzą wyjątkowy klimat. Apartamenty parterowe cechują wysokie wnętrza, dającą poczucie przestrzeni. Do lokali tych przynależeć będą indywidualne ogródki.

Z zewnątrz kamienica nawiązuje stylem do wrzeszczańskiej zabudowy i koresponduje z charakterem przyległych budynków. Smukłe linie, szklane balustrady balkonów, loggie oraz wysokie witryny lokali usługowych nadadzą budynkowi lekkości i wielkomiejskiego szyku. Spadziste dachy widoczne od strony ul. Szymanowskiego oraz wykusze nawiązują do najlepszych tradycji architektonicznych zabudowy starego Wrzeszcza.

Termin realizacji inwestycji: I kw. 2019

Więcej na temat inwestycji: https://www.eurostyl.com.pl/scenaapartamenty.html

Inwestycja Scena Apartamenty znajduje się we Wrzeszczu, ul. Szymanowskiego 12 (5.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Scena Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Scena Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Dach

od ul. Szymanowskiego dach skośny z pokryciem blachą na rąbek. Nad pozostałą częścią dach płaski z izolacją bitumiczną, pokryty w części roślinnością ekstensywną

Elewacja

tynk cienkowarstwowy mineralny, malowany, fragmenty wykończone płyktą elewacyjną w układzie cegły klinkierowej

Stolarka okienna

PCV w okleinie drewnopodobnej (z zewnątrz), od wewnętrznej strony białe, podwójnie szklone, na parterach szklenia antywłamaniowe klasy P2 i okucia wzmacniane

Drzwi zewnętrzne

pełne, antywłamaniowe

Balkony

wykończone szlachetnymi płytkami gresowymi mrozoodpornymi, balustrady przeszkolone ze słupkami ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo lub aluminiowe

Posadzka

wylewka cementowo-piaskowa

Ściany

murowane, tynki gipsowe, szpachlowane i malowane na biało

Sufity

szpachlowane, malowane na biało

Parapety zewnętrzne

stalowe powlekane

Parapety wewnętrzne

jasny konglomerat kamienny

Instalacje

wod-kan, grzewcza, elektryczna, telefoniczna, internetowa, RTV, wideodomofon

Ogrzewanie

centralne ogrzewanie zasilane z sieci miejskiej

Wentylacja

z mechanicznym wspomaganiem wywiewu

Wyposażenie łazienki

przyłącza wod-kan do wanny, umywalki, muszli, pralki w łazience

Wyposażenie kuchni

przyłącza wod-kan do zlewozmywaka i zmywarki, podłączenie do kuchenki elektrycznej

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Scena Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Scena Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Scena Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojska Polskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Scena Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Scena Apartamenty znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI DC EDUKACJA w odległości 230 m, Przedszkole Niepubliczne Żyrafa Słowackiego w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Scena Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 50 m, Nord Clinic w odległości 210 m, Ortopedika w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Scena Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Manufaktura mojej mamy, w odległości 180 m znajduje się Bulwa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Scena Apartamenty w odległości 480 m znajduje się Blokfit Boulder Center Gdańsk.

Data publikacji: 05.07.2017
Data aktualizacji: 01.11.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: