Futura Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maurycego Beniowskiego, oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdańsk, Oliwa, ul. Maurycego Beniowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2759 ofert w najbliższej okolicy!

Futura Apartamenty

9 zdjęć

Futura Apartamenty
Futura Apartamenty
Futura Apartamenty
Futura Apartamenty

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Futura Apartamenty to trzy cztero- i pięcio- kondygnacyjne budynki. Budynki będą niebanalne, łamiące schematy architektury. Wrażenie będę robiły asymetryczne przeszklenia klatek schodowych, które dodatkowo zostaną liniowo podświetlone światłem LED. Budynki zostały rozplanowane tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom intymność w swoich nowych mieszkaniach. Ponadto w ramach osiedla wewnętrzne patio zostanie zagospodarowane oryginalnymi elementami małej architektury. W inwestycji znajdą się 84 apartamenty o powierzchni od 28 metrów kwadratowych do nawet 131 metrów kwadratowych. Większość mieszkań została zaprojektowana wraz z przytulnymi loggiami. Dodatkowo, obiekty będą posiadały hale garażowe, z miejscem na rowery oraz ze stanowiskiem do ich mycia. Ciszy budynku nie będą zakłócać nawet windy, gdyż będą one cichobieżne. W celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom bezpieczeństwa osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Ludzi dbających o środowisko z pewnością zadowoli fakt, iż w budynku zostaną zastosowane rozwiązania ekologiczne jak np. energooszczędne wielokomorowe okna czy system wykorzystujący deszczówkę do nawadniania terenów zielonych.

Inwestycja Futura Apartamenty znajduje się w Oliwie, ul. Maurycego Beniowskiego (7.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Futura Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Futura Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Oliwa to nietypowa dzielnica, bo niemal 80 % powierzchni pokrywają tereny zielone, w tym Lasy Oliwskie i Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża. Od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie wchodzące w skład Sopotu, na Zachodzie graniczy z nią Obwodnica Trójmiasta, za którą (ok.100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Na południu znajduje się dalsza część Lasów Oliwskich i dzielnice Strzyże, Brętowo i VII Dwór. a na wschodzie dzielnicę ogranicza Aleja Grunwaldzka. W dzielnicy o powierzchni 18 km kw mieszka 17 tys. mieszkańców. Poza dostępem do morza Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską i ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się też Uniwersytet Gdański, Akademia Wychowania Fizycznego, Seminarium Duchowe, liceum , gimnazjum, dwie podstawówki i przedszkola. Dodatkowym plusem są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie, jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, Olivia Business Centre a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin, Castorama i Praktiker.

Komunikacja

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Na pętli autobusowej i tramwajowej w Gdańsku Oliwie zatrzymuje się kilkanaście autobusów, a także 5 tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Futura Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Futura Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Futura Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Beniowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Futura Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Futura Apartamenty znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 37 w odległości 290 m, Chrześcijańskie Przedszkole Montessori w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Futura Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Synexus w odległości 40 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Futura Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Futura Apartamenty w odległości 420 m znajduje się elewator.

Data publikacji: 26.04.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: