Impuls 2

Oferta archiwalna

Gdańsk, Zaspa-Młyniec, ul. Hynka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3423 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Impuls 2

10 zdjęć

Impuls 2
Impuls 2
Impuls 2
Impuls 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 8000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne : 17 900 - 19 900 z.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Impuls 2 logo

Impuls to osiedle, które powstaje na Zaspie w rejonie ul. Hynka i al. Jana Pawła II.

Impuls 2 to dwa budynki mieszkalne nawiązujące architekturą i kolorystyką elewacji do realizowanego w sąsiedztwie osiedla Impuls. Oba te założenia - zlokalizowane na Zaspie, przy ul. Hynka - stworzą razem przyjazną mieszkańcom przestrzeń bogatą w zieleń, miejsca do rekreacji dla dzieci i dorosłych, a także w lokale usługowe usprawniające codzienne funkcjonowanie na osiedlu.

W budynkach składających się na Impuls 2 znajdzie się 201 nowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Najwięcej zaprojektowano mieszkań 2 i 3-pokojowych (przy czym są to zarówno mieszkania kompaktowe, jak i bardziej przestronne lokale), ale w budynkach znajdą się też mieszkania 1- i 4-pokojowe.

Oba wyposażone będą w energooszczędne i cichobieżne windy, hale garażowe, w których poza miejscami postojowymi dla aut znajdą się także pomieszczenia rowerowe oraz komórki lokatorskie w łącznej liczbie odpowiadającej liczbie mieszkań. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony ze szklanymi balustradami, zaś część mieszkań parterowych wydzielone ogródki. Szczególną uwagę projektanci poświęcili zagospodarowaniu przestrzeni wewnątrz osiedla – ruch kołowy został poprowadzony na zewnątrz budynków, dzięki czemu środkowa część osiedla może być wykorzystana na bezpieczne tereny rekreacyjne dla dzieci – plac zabaw – oraz dla dorosłych – przestrzeń zielona wyposażona m.in. w zewnętrzne urządzenia rekreacyjne.

Termin realizacji inwestycji:

IMPULS 2: budynek Grey (D) - odbiór lokali w II kw. 2018 r.

Prezentowana oferta przedstawia jedynie wybrane mieszkania. W celu poznania pełnej i dostosowanej do swoich potrzeb oferty, skontaktuj się z biurem sprzedaży.

Inwestycja Impuls 2 znajduje się na Zaspie-Młyńcu, ul. Hynka (5.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Impuls 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Impuls 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Zaspa-Młyniec to mała dzielnica pod względem powierzchni – ma zaledwie 1,2 kilometra kwadratowego. Mieszkanie w tej części miasta wybrało ponad 14 tysięcy osób. Gęstość zaludnienia jest tutaj najwyższa w Gdańsku i wynosi 11 601 osób na kilometr kwadratowy (dane z 2011 roku). W krajobrazie dzielnicy dominują bloki mieszkalne powstałe w latach 70. i 80. ubiegłego wieku, ale nie brakuje również ogródków działkowych. W latach 90. spółdzielnia „Zaspa” postawiła nowe bloki wzdłuż alei Jana Pawła II – ulicy rozdzielającej Zaspę-Młyniec od Zaspy- Rozstai. Niegdyś Zaspa-Młyniec wchodziła w skład osiedla Zaspa, które w 1992 roku zostało podzielone na dwie części.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Impuls 2?

Przez aleję Rzeczypospolitej, która rozdziela Zaspę-Młyniec od Zaspy-Rozstai, przebiega linia tramwajowa. Po dzielnicy kursują także autobusy. Przy granicy ze Strzyżą leży przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej Gdańsk-Zaspa, z którego można dojechać do Gdańska Głównego w 10–12 minut – to najszybszy sposób dotarcia do Śródmieścia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Impuls 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Impuls 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Zaspa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Impuls 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Impuls 2 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa przy Parafii św. Kazimierza w odległości 420 m, Publiczne Katolickie Gimnazjum im. św. Kazimierza w Gdańsku w odległości 420 m, TEB Edukacja Studium Kształcena Praktycznego w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Impuls 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-med w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Impuls 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Warmińska, w odległości 410 m znajduje się Lidl, w odległości 410 m znajduje się Eni.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Impuls 2 w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Zaspie-Młyńcu

Oferty na Zaspie-Młyńcu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: