Idea

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Śląska, oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdańsk, Przymorze Małe, ul. Śląska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2759 ofert w najbliższej okolicy!

Idea

5 zdjęć

Idea
Idea
Idea
Idea

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

IDEA to prestiżowe osiedle, którego twórcy postawili sobie za cel stworzenie inspirującej, tętniącej życiem przestrzeni. Architektoniczne zaprzeczenie nudy i zwyczajności tworzy spójną całość, która będzie cieszyć mieszkańców wyszukaną stylistyką i otwartymi przestrzeniami. W kreowaniu IDEI biorą udział uznani artyści, których prace wzbogacają elewacje i części wspólne osiedla.

Ponad 4-hektarowy teren IDEI – położony na pograniczu Oliwy i Przymorza – pozwolił na zaprojektowanie nieruchomości łączącej w sobie funkcję mieszkaniową oraz usługową. Lokalizacja osiedla gwarantuje szybkie poruszanie się po aglomeracji na osi Gdańsk-Sopot-Gdynia oraz sprawne dotarcie do obwodnicy Trójmiasta. Niedaleko inwestycji znajdują się dworzec PKP, SKM Gdańsk Oliwa oraz liczne przystanki autobusowe. W promieniu kilometra mieszkańcy będą mieli zapewniony dostęp do rozwiniętej infrastruktury biznesowej, usługowo-handlowej, edukacyjnej oraz rekreacyjno-sportowej.

Terminy odbiorów:

B8 - IV kw. 2019

B9 - III kw. 2020

B10 - IV kw. 2020

B11 - I kw. 2021

Inwestycja Idea znajduje się na Przymorzu Małym, ul. Śląska (7.6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Idea została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Aktualnie w inwestycji Idea nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Centralna lokalizacja Lokalizacja osiedla gwarantuje szybkie poruszanie się po aglomeracji na osi Gdańsk-Sopot-Gdynia oraz sprawne dotarcie do obwodnicy Trójmiasta. Niedaleko inwestycji znajdują się dworzec PKP, SKM Gdańsk Oliwa oraz liczne przystanki autobusowe. W promieniu kilometra mieszkańcy będą mieli zapewniony dostęp do rozwiniętej infrastruktury biznesowej, usługowo-handlowej, edukacyjnej oraz rekreacyjno-sportowej.

Przymorze Małe to dzielnica o powierzchni 2,3 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 15 300 osób. Wbrew nazwie ta część Gdańska nie leży tuż przy Morzu Bałtyckim – od wód Zatoki Gdańskiej oddzielają ją tereny Przymorza Wielkiego. Na Przymorzu Małym dominuje niska i średnia zabudowa, co odróżnia ten rejon miasta od sąsiedniego Przymorza Wielkiego. Najwięcej bloków wybudowano tutaj w latach 60. ubiegłego wieku. Większość z nich ma nie więcej niż cztery piętra. W latach dwutysięcznych na Przymorzu Małym powstało kilka dużych osiedli mieszkaniowych (na przykład Osiedle Arkońska) oraz biurowców (Arkońska Business Park). W tutejszych halach Międzynarodowych Targów Gdańskich przez cały rok odbywają się różne wystawy.

Komunikacja

Po Przymorzu Małym kursują linie autobusowe i tramwajowe. Na granicy między tą dzielnicą, a Oliwą znajdują się stacja kolejowa Gdańsk-Oliwa oraz przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej Gdańsk-Przymorze-Uniwersytet. Dojazd z przystanku SKM do stacji Gdańsk Główny trwa zwykle 13 minut – to najszybszy sposób, aby dotrzeć do Śródmieścia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Idea?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Idea mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Idea znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Beniowskiego n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Idea znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Idea znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Little HARVARD Niepubliczne Przedszkole w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa nr 46 w odległości 390 m, Przedszkole Niepubliczne " STOKROTKA" w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Idea jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Synexus w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Idea składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Idea w odległości 80 m znajduje się Arkon Squash & Gym, w odległości 160 m znajduje się elewator, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.07.2015
Data aktualizacji: 07.09.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: