Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

pucki, Pogórze, ul. Kościuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE

17 zdjęć

Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE
Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE
Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE
Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE

Opis Inwestycji

OSIEDLE BEAUFORTA - LOKAL USŁUGOWY

Oferta przedstawia lokale usługowe zlokalizowane na parterach powstającej zabudowy mieszkaniowej w ramach inwestycji Osiedla Beauforta realizowanej przez dewelopera Euro Styl.

Dysponujemy różnorodną ofertą lokali od średnich (76 m2) do bardzo dużych (193 m2), przeznaczonych pod usługi, handel lub gastronomię.

Zamiast niskich lokat w banku, zainwestuj w lokal usługowy od wiarygodnego dewelopera Euro Styl z Grupy Dom Development!

Lokale usługowe znajdują się w pięknej inwestycji na Osiedlu Beauforta. Jest to na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórza i gminy Kosakowo, w niedalekiej odległości od ulicy T. Kościuszki.

Wkrótce powstać ma też Północna Kolej Aglomeracyjna. W planach jest rozbudowa linii kolejowej o północne dzielnice Gdyni - w tym Pogórze.

Osiedle Beauforta wyróżnia się ze względu na najbogatszą infrastrukturę sportową i rekreacyjną w okolicy. W jej skład wchodzą: boisko wielofunkcyjne, zewnętrzny stół do ping-ponga, siłownia na świeżym powietrzu, strefa crossfit, strefa relaksu, a także pająk linowy, tyrolka, ścianka wspinaczkowa i skate park.

Na terenie osiedla mieści się także przedszkole, a w pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, przychodnia oraz duża galeria handlowa z licznymi sklepami i innymi lokalami usługowymi.

Lokal idealnie mógłby stań się biurem, sklepem czy pomieszczeniem gastronomicznym. Jego możliwości wykorzystania są przeogromne.

Atuty:

- duże witryny

- funkcjonalność i możliwość aranżacji pod własne potrzeby

- liczna zabudowa mieszkaniowa w okolicy

- lokale w stanie deweloperskim umożliwiają wykończenie według własnych standardów

- duży parking z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi

Zachęcamy do kontaktu!

Lokale są gotowe do odbioru!

Inwestycja Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE znajduje się w Pogórzu, ul. Kościuszki (0.2 km od Gdyni), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Euro Styl S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe Mróweczki w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy PANDA, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Beauforta - LOKALE USŁUGOWE w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.01.2021
Data aktualizacji: 09.02.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: