Osiedle Beauforta etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Paderewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Euro Styl S.A.

pucki, Pogórze, ul. Paderewskiego

Osiedle Beauforta etap IIOsiedle Beauforta etap II

7 zdjęć

Osiedle Beauforta etap II
Osiedle Beauforta etap II
Osiedle Beauforta etap II
Osiedle Beauforta etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

66 - 77/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

9

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 595 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 6 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 26 sklepów, 10 obiektów sportowych, 26 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • morze
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 407 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (186): Posiada 410 komórek lokatorskich w całej inwestycji, w tym w budynkach A1-A4 - 186

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (52 miejsca) : Dot. budynków A1-A4
 • miejsca postojowe podziemne (186 miejsc) : Dot. budynków A1-A4

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 66 do 77 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Beauforta etap II logo

WYGODNIE W SKANDYNAWSKIM STYLU

Osiedle Beauforta 2 zaprojektowano w podobnym duchu jak sąsiadujące z nim Osiedle Beauforta. Na terenie inwestycji harmonijnie rozmieszczono 9 budynków. Całość inwestycji składa się z 407 mieszkań, w tym w bud. A1-A4- 186. Projekt jest inspirowany skandynawskim stylem, opartym na prostej, przyjaznej człowiekowi architekturze i jasnej kolorystyce elewacji. Kameralne, 4-kondygnacyjne budynki zostały zaprojektowane z troską o potrzeby i komfort mieszkańców. Płaskie, zielone dachy będą porośnięte roślinnością ekstensywną, która w naturalny sposób gromadzi wodę i chroni przed wysoką temperaturą. W budynkach znajdują się cichobieżne windy, komórki lokatorskie, podziemne hale garażowe, a w niektórych z nich także ogólnodostępne rowerownie i wózkarnie. Klatki schodowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę poruszania się każdemu – także osobie z niepełnosprawnością ruchową czy prowadzącej dziecięcy wózek.

RELAKS I AKTYWNOŚĆ WŚRÓD ZIELENI

Przestrzenie między budynkami wypełni starannie zaprojektowana zieleń współgrająca z zabudową. W różnorodną roślinność wkomponowane będą tereny rekreacyjne z ławkami, hamakami, placami zabaw dla najmłodszych i urządzeniami, które urozmaicą aktywny wypoczynek starszym dzieciom. Jeszcze więcej sportowych atrakcji na świeżym powietrzu mieszkańcy znajdą w Gminnej Strefie Rekreacji przy sąsiednim Osiedlu Beauforta.

ZRÓWNOWAŻONE POTRZEBY

Osiedle w zrównoważony sposób uwzględnia potrzeby komunikacyjne i rekreacyjne mieszkańców. Do każdego mieszkania przyporządkowano miejsce postojowe w hali garażowej lub naziemne. Na osiedlu powstała także infrastruktura dla osób, które korzystają z elektromobilności. Wybrane stanowiska w podziemnym parkingu są wyposażone w gniazda umożliwiające ładowanie samochodów, rowerów i hulajnóg elektrycznych. Rowerzyści będą mogli korzystać ze ścieżek rowerowych biegnących wzdłuż ulic Paderewskiego i Derdowskiego. Do ich dyspozycji na terenie osiedla zaprojektowano zewnętrzne stojaki rowerowe oraz wspólne pomieszczenia do przechowywania jednośladów.

Kiedy mieszkania będą gotowe do odbioru:

Budynki A3, A4 - gotowe do odbioru

Budynki A5, A6 - IV kwartał 2024

Budynki A7, A8, A9 - IV kwartał 2025

Inwestycja Osiedle Beauforta etap II znajduje się w Pogórzu, ul. Paderewskiego (0.3 km od Gdyni), jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 407 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Beauforta etap II w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni od 66 do 77 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (52 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (186 miejsc)

W inwestycji znajduje się 186 komórek lokatorskich Posiada 410 komórek lokatorskich w całej inwestycji, w tym w budynkach A1-A4 - 186.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Beauforta 2 znajduje się w Pogórzu, na granicy z Gdynią, gdzie od wielu lat rozwija się nowa dzielnica położona blisko Zatoki Puckiej i zaledwie 8 kilometrów na północ od centrum Gdyni.

Położone jest przy ul. H. Derdowskiego, w pobliżu Galerii Szperk. Można tam zrobić codzienne zakupy oraz skorzystać z restauracji, kawiarni, klubu fitness, siłowni czy klubu squasha. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również szkoły, przedszkola, przychodnia i apteka, Gminna Strefa Rekreacji przy Osiedlu Beauforta oraz Centrum Sportowe Kosakowo. Do plaż w Rewie i Babich Dołach czy rezerwatu przyrody w Mechelinkach można dojechać autem w około 10 minut. Dzięki komfortowej ścieżce rowerowej w 15 do 20 minut można tam dotrzeć na rowerze. Niedaleko osiedla przebiegają linie autobusowe do Śródmieścia i innych rejonów Gdyni, a dzięki Estakadzie Kwiatkowskiego w 15 minut można dojechać do Obwodnicy Trójmiasta.

Pogórze jest objęte planami rozbudowy Północnej Kolei Aglomeracyjnej. Planowana jest budowa linii kolejowej łączącej okolice osiedla z centrum Gdyni.

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Beauforta etap II?

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Beauforta etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 595 metrów od inwestycji Osiedle Beauforta etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze-Derdowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Beauforta etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Beauforta etap II znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 47 w odległości 514 m, Przedszkole Beauoforcik w odległości 530 m, Szkoła Podstawowa nr 44 im. Obrońców Wybrzeża w odległości 875 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Beauforta etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicorum Centrum Zdrowia w odległości 309 m, Izabela Sługocka w odległości 491 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 917 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Beauforta etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 165 m znajduje się Intermarché, w odległości 284 m znajduje się Cukiernia Sowa, w odległości 298 m znajduje się A. Blikle.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Beauforta etap II w odległości 196 m znajduje się Good Luck Club Squash, w odległości 267 m znajduje się boisko / kort, w odległości 279 m znajduje się basen.

Data publikacji: 03.11.2021
Data aktualizacji: 09.04.2024
Osiedle Beauforta etap II logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Paderewskiego 5, 81-198 Pogórze

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: