Ranking najlepszych inwestycji:

Kraków - III kwartał 2019

Wybierz kwartał
Wybierz miasto

Najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie w III kw. 2019
Wyniki aktualizowane co kwartał na podstawie aktywności użytkowników portalu

 • I miejsce

  Rogatka 32

  Kraków, Krowodrza, ul. Rogatka 32

  BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA!!! Sąsiedztwo centrum, Wygoda na co dzień. Bliżej miasta. Bliżej marzeń. Dyskrecja kameralnej okolicy, przyjazne otoczenie, bliskość centrum starannie przemyślana lokalizacja inwestycji została wybrana z myślą o Twoich potrzebach i marzeniach. Wizualne/ Stylowe i funkcjonal...

  Termin oddania: 4 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 12

  Powierzchnia: 31 - 73 m2

  Liczba pokoi: 1 - 3

 • II miejsce

  Rakowicka 14

  Kraków, Grzegórzki, ul. Rakowicka 14

  Budynek powstał w roku 1936 – 1937 i został zaprojektowany przez architektów Stanisława Zydronia i Stefana Matuszyńskiego. Aktualnie jest wpisany do gminnej ewidencji zabytków Krakowa. Kamienica przy ulicy Rakowickiej 14 jest przykładem modernizmu krakowskiego. Jego charakterystyczną cechą jest połączenie pro...

  Gotowe do zamieszkania

  Liczba mieszkań: 7

  Powierzchnia: 32 - 45 m2

  Liczba pokoi: 2

 • III miejsce

  Apartamenty Bandtkiego

  Kraków, Bronowice, ul. Bandtkiego

  Apartamenty Bandtkiego - wysoka jakość, prestiżowa lokalizacja Apartamenty Bandtkiego to połączenie znakomitego projektu, wysokiego standardu wy-konania i wyjątkowej lokalizacji. Położone w zaciszu Bronowic cztery kameralne budyn-ki wraz ze specjalnie zaprojektowanym dla mieszkańców parkiem stworzą unikal...

  Gotowe do zamieszkania

  Liczba mieszkań: 4

  Powierzchnia: 40 - 91 m2

  Liczba pokoi: 2 - 5

 • Wyróżnienie

  Piastowska Residence

  Kraków, Bronowice, ul. Piastowska 34

  Inwestycja Piastowska Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

  Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Aktualnie w inwestycji Piastowska Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 32 do 120 metrów kwadratowych.

  Termin oddania: 4 kw. 2020

  Liczba mieszkań: wyprzedane

  Powierzchnia: 32 - 120 m2

  Liczba pokoi: 2 - 4

 • Wyróżnienie

  Murapol Parki Krakowa

  Kraków, Prądnik Biały, ul. Pachońskiego

  Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów: budynek D - IIQ2022, budynek E - IQ2022, budynek F - IQ2022, budynek C - oddany do użytku Murapol Parki Krakowa to osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą komunikacją i przyjaznym sąsiedztwem powoduje...

  Termin oddania: 1 kw. 2022

  Liczba mieszkań: 335

  Powierzchnia: 25 - 61 m2

  Liczba pokoi: 1 - 4

 • Podsumowanie III kw. 2019 r. - Ranking Inwestycji w Krakowie

  Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno inwestorów, jak i osób prywatnych. Rosnąca popularność Grodu Kraka znalazła wyraz w podsumowaniu III kwartału Rankingu Inwestycji. Na pierwszym miejscu uplasowała się kameralna Rogatka 32, a dwa kolejne miejsca zajęły Rakowicka 14 od dewelopera Nikliński & Nowicki i Apartamenty Bandtkiego od KG Group. Wyróżnienia otrzymały inwestycja Piastowska Residence i osiedle Murapol Parki Krakowa.

  Nowoczesne budownictwo mieszkalne w Krakowie to przede wszystkim ciekawa architektura, atrakcyjna lokalizacja i liczne udogodnienia dla mieszkańców. O tym, co ma do zaoferowania potencjalnym klientom zwycięska inwestycja, opowiada Monika Kijowska z Biura Sprzedaży Rogatka 32:   

   

  Jakie kryteria zadecydowały o wygranej Państwa inwestycji?

 • Niezmiernie nam miło, iż inwestycja Rogatka 32 została doceniona i zwyciężyła w Rankingu Inwestycji w Krakowie w III kw. 2019.

  Wygodne i ustawne mieszkania w ramach inwestycji Rogatka 32 zachwycą Cię prostotą, możliwościami aranżacji i ekscytującą lokalizacją. Trzy przystanki od ścisłego centrum Krakowa powstaje funkcjonalny, wielorodzinny dom, z 18 mieszkaniami na trzech piętrach i garażem podziemnym. Na parterze przewidziana jest powierzchnia dla lokalu usługowego, który wyjdzie naprzeciw codziennym potrzebom mieszkańców budynku przy ulicy Rogatka. Termin realizacji inwestycji przewidziany na IV kw. 2020. Wybierz opcję dla siebie!

  Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją na stronie internetowej www.rogatka32.pl

   

  Monika Kijowska - Biuro Sprzedaży inwestycji

   

  Nowoczesny Kraków

   

  Aspiracją Krakowa jest realizowanie idei “smart city” - nowoczesnej metropolii oferującej wysoką jakość życia i przyjazne warunki do rozwoju innowacyjnej gospodarki. To również nowoczesne zarządzanie i otwartość na potrzeby mieszkańców i turystów. Kraków idealnie łączy historyczny charakter i dynamiczny rozwój, co oznacza kompleksowe podejście do potrzeb mieszkańców. To gwarantuje mu wysoką pozycję w rankingu najlepszych miejsc do życia w Polsce. Co to oznacza dla tutejszego rynku nieruchomości mieszkaniowych? Zapytaliśmy o to prezydenta miasta - pana Jacka Majchrowskiego.

   

  Jak zmienia się rynek mieszkaniowy w Krakowie?

 • Korzystna demografia i dobra kondycja gospodarki w Krakowie znajdują odzwierciedlenie w stanie rynku nieruchomości. Kraków jest największym regionalnym rynkiem powierzchni biurowych, posiada także najwięcej w kraju skategoryzowanych hoteli oraz zajmuje czołowe miejsce wśród polskich miast pod względem liczby mieszkań oddanych do użytku.

  Ubiegły rok okazał się rekordowy jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań w Krakowie – nowych nabywców znalazło ok. 20 tys. lokali. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że miasto jest centrum kulturalnym kraju i zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych miejsc do życia. Nowe mieszkania cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród osób prywatnych, jak również inwestorów nastawionych na wysoką stopę zwrotu z tej inwestycji. Jako zaawansowany ośrodek akademicki i start-upowy, Kraków przyciąga również rzesze studentów i młodych przedsiębiorców, którzy mają swój udział w obrocie na rynku sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

  A jakie dzielnice Krakowa cieszą się największym zainteresowaniem deweloperów i ich klientów? W zestawieniu przodują Krowodrza, Prądnik Biały i Zwierzyniec – są to dzielnice najczęściej wyszukiwane przez nabywców nowych mieszkań. Oferują one dobry dojazd do centrum miasta, dużo zieleni i miejsca na aktywność fizyczną oraz dobrze rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową. Nie bez znaczenia jest fakt, że stosunek cen do atutów tych dzielnic wypada korzystnie.

   

  Prezydent Miasta, Jacek Majchrowski

  Po więcej informacji o Krakowie i krakowskim rynku mieszkaniowym odsyłamy do artykułu: Miasto Kraków. Jak zmieniło się w ciągu ostatniej dekady?