KRAK-KOLOR SKŁADOWA SP. Z O.O. logo

KRAK-KOLOR SKŁADOWA SP. Z O.O.

Kraków, ul. Grażyny 18 lok. U3
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Krak-Kolor Składowa Sp. z o.o. to spółka celowa powstała w celu realizacji inwestycji „Apartamenty Składowa”, jako wynik współpracy i połączenia doświadczeń dotychczasowych wspólników, działających na rynku nieruchomości oraz budowlanym. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, którego korzenie sięgają 1987 roku. W naszym portfolio znajdują się projekty takie jak: Apartamenty Danka, Apartamenty Białoprądnicka, czy Villa Grażyna, charakteryzujące się wysokim standardem wykonania, atrakcyjnymi układami mieszkań i dobrą lokalizacją. Współpracujemy z najlepszymi partnerami w branży, by zaoferować Państwu produkt wysokiej klasy, o niebanalnym designie i solidny na kolejne pokolenia.

Posiadamy w sprzedaży 47 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Apartamenty Składowa
  2 kw. 2025
  Apartamenty Składowa. Nowe jutro już dzisiaj. Inwestycja Apartamenty Składowa znajduje się w samym centrum magicznego Krakowa, gdzie współczesność spotyka się z historią, a wygoda harmonizuje z zielonymi przestrzeniami. To miejsce, które z dumą wznosi się na mapie miasta, przyciągając mieszkańców i przechodniów swoją innowacyjnością i unikalnym stylem. Projekt Apartamenty Składowa zakłada

  Apartamenty Składowa

  ul. Składowa 22 , Krowodrza, Kraków(1.9 km od centrum)
  KRAK-KOLOR SKŁADOWA SP. Z O.O.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

KRAK-KOLOR SKŁADOWA SP. Z O.O. logo
KRAK-KOLOR SKŁADOWA SP. Z O.O.
Kraków, ul. Grażyny 18 lok. U3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: