Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K

Mieszkania na sprzedaż ul. Wizjonerów, oferowane bezpośrednio przez

Henniger Investment S.A.

Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów 6

Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K

13 zdjęć

Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K
Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K
Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K
Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

27 - 86/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Autobusowy - 370 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 obiektów sportowych, 4 placówki edukacyjne, 3 kawiarnie i restauracje, 9 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 224 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

z miejskiej sieci ciepłowniczej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (162): powierzchnia: 1,57 - 7,35 m2 cena: 3500 - 4500 zł/m2 Komórki znajdują się w garażu podziemnym

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (279 miejsc) : cena 35.000 - 70.000 zł/miejsce rodzaje: miejsca pojedyncze lub rodzinne lub z możliwością ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 165 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 86 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Płatność w oparciu o system 10/90.

Warunki rezerwacji:

czas obowiązywania 2 tygodnie, 5000zł opłaty

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K znajdują się 84 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Mieszkaj w Mieście to osiedle samowystarczalne, kompleksowe i otwarte na mieszkańców – takie założenia przyjęliśmy już na etapie planowania nowej inwestycji w sercu krakowskich Bronowic. Projekt nie bez powodu określany mianem Osiedla Wizjonerów, przygotowała renomowana pracownia architektoniczna Medusa Group.

Otwartość na potrzeby naszych mieszkańców to także elastyczna oferta dopasowana do indywidualnych oczekiwań. Wszyscy zainteresowani mieszkaniem w nowym etapie Poetów (K) mają możliwość skorzystania z systemu płatności 10/20/20/20/30 oraz licznych walorów odróżniających osiedle od innych w Krakowie.

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów zlokalizowane jest w cichej i doskonale skomunikowanej części Krakowa, tuż obok Ronda Ofiar Katynia - u zbiegu ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej. Umożliwia to szybki dostęp do pobliskich obiektów handlowych: IKEA, Galeria Bronowice, Castorama, Obi, Makro oraz Lidl. Zaledwie 15 minut zajmuje dojazd do centrum miasta, Dworca Głównego czy portu lotniczego Balice. W czerwcu 2020 roku, w pobliżu osiedla został uruchomiony przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, dzięki któremu dotarcie w te miejsca zajmuje jedynie kilka minut.

Rozwinięta sieć transportu publicznego to także liczne przystanki autobusowe przy Rondzie Ofiar Katynia oraz u zbiegu ulic Armii Krajowej i Balickiej, gdzie zlokalizowane są także przystanki tramwajowe, które niebawem staną się częścią węzła przesiadkowego Bronowice – jego realizacja została zaplanowana ze środków samorządowych. Podobnie jak zaplanowana obok niego jedna ze stacji premetra, czyli szybkiego, bezkolizyjnego transportu szynowego w Krakowie.

Projekt osiedla Mieszkaj w Mieście został czterokrotnie uhonorowany prestiżową nagrodą European Property Awards w kategorii Residential Development w uznaniu wysokich walorów architektury oraz filozofii osiedla bazującego na najlepszych tradycjach urbanistycznych (2018, 2019, 2020, 2021) a także Grand Prix za działania komunikacyjne i prospołeczne (2019) oraz w kategorii Architecture Multiple Residence (2020). Osiedle Wizjonerów zostało także jako jedyne w Krakowie nagrodzone w plebiscycie "Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi", otrzymując ten tytuł aż trzykrotnie (2019, 2020, 2021). Mieszkaj w Mieście zdobyło także Nagrodę Główną w Konkursie „Kraków bez barier 2019” w kategorii przestrzeń publiczna.

Etap Poetów (budynek K) to 224 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 27 m² do 108 m² oraz nowych w naszej ofercie układach, które pozwalają jeszcze lepiej dopasować funkcjonalność do indywidualnych potrzeb. W ofercie dostępne są mieszkania od jedno- do pięciopokojowych. Wszystkie posiadają balkony i/lub loggie i/lub tarasy, a w przypadku części mieszkań zlokalizowanych w parterze - prywatne ogródki.

Na bryłę budynku składają się 4 kondygnacje naziemne oraz jednopoziomowy podziemny parking. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 279 miejsc postojowych i 162 komórki lokatorskie. Wybrane miejsca parkingowe umożliwiają montaż gniazda do ładowania samochodów elektrycznych, a na parkingu i parterze budynku znajduje się bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów. Nie zabraknie także wózków zakupowych, które na dobre rozwiążą problem dźwigania toreb do mieszkania. W części parterowej budynku znajduje się lokal usługowy.

Usytuowanie miejsc parkingowych w podziemnych garażach oraz większa ich liczba w stosunku do ilości mieszkań, pozwoliły na wygospodarowanie placów zabaw oraz licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, a także ciągów pieszo-rowerowych. Służą wypoczynkowi oraz bezpiecznemu spędzaniu czasu wolnego dzięki temu, że są bezkolizyjne.

Do dyspozycji mieszkańców osiedla, w budynku D, oddanych zostało także blisko 320 m² przestrzeni wspólnej jako klub osiedlowy K2O – miejsce spotkań mieszkańców (również za sprawą znajdującej się w nim restauracji), wydarzeń integrujących społeczność oraz zajęć umożliwiających realizację swoich pasji i doskonalenie umiejętności. Jest to klub osiedlowy generacji 2.0, który umożliwia także wynajem przestrzeni pod okolicznościowe imprezy zamknięte przez mieszkańców Osiedla Wizjonerów takie jak np. urodziny, imieniny, chrzciny, komunie itp., które mogą być organizowane tuż obok miejsca zamieszkania. Nie ustalamy sztywnych ram i programu dla tego miejsca. Chcemy, aby powstawało wspólnie z mieszkańcami, a jego program i oferta, są odpowiedzią na ich konkretne potrzeby. Wspólna przestrzeń dla mieszkańców cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W styczniu 2021 roku na Osiedlu Wizjonerów rozpoczęły działalność niepubliczne placówki: drugi już żłobek oraz przedszkole, które po pierwszym ze żłobków (publicznym) oraz sklepie spożywczym, sklepie ze świeżymi owocami i warzywami, cukierni, rzemieślniczej piekarni, restauracji/pizzerii, gabinecie lekarskim z pediatrą, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, a także myjni samochodowej, są kolejnymi z coraz liczniej powstających na osiedlu lokali usługowych.

Komfort mieszkańców stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego inwestor wykonał pełną infrastrukturę dodatkową osiedla: kompletny układ dróg publicznych o łącznej długości niemal dwóch kilometrów wraz z ciągami pieszymi, oświetleniem terenu, miejscami parkingowymi, trawnikami i nasadzenia zieleni. Nowoczesne osiedle jutra zorientowane na potrzeby jego mieszkańców – tylko Mieszkaj w Mieście!

Inwestycja Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K znajduje się na Bronowicach, ul. Wizjonerów 6 (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Henniger Investment S.A.

Inwestycja Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 224 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K w sprzedaży jest 165 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 86 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Henniger Investment S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (279 miejsc)

W inwestycji znajdują się 162 komórki lokatorskie powierzchnia: 1,57 - 7,35 m2 cena: 3500 - 4500 zł/m2 Komórki znajdują się w garażu podziemnym.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów zlokalizowane jest w cichej i doskonale skomunikowanej części Krakowa, tuż obok Ronda Ofiar Katynia - u zbiegu ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej. Umożliwia to szybki dostęp do pobliskich obiektów handlowych: IKEA, Galeria Bronowice, Castorama, Obi, Makro oraz Lidl. Zaledwie 15 minut zajmuje dojazd do centrum miasta, Dworca Głównego czy portu lotniczego Balice. W czerwcu 2020 roku, w pobliżu osiedla został uruchomiony przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, dzięki któremu dotarcie w te miejsca zajmuje jedynie kilka minut. Rozwinięta sieć transportu publicznego to także liczne przystanki autobusowe przy Rondzie Ofiar Katynia oraz u zbiegu ulic Armii Krajowej i Balickiej, gdzie zlokalizowane są także przystanki tramwajowe, które niebawem staną się częścią węzła przesiadkowego Bronowice – jego realizacja została zaplanowana ze środków samorządowych. Podobnie jak zaplanowana obok niego jedna ze stacji premetra, czyli szybkiego, bezkolizyjnego transportu szynowego w Krakowie. W styczniu 2021 roku na Osiedlu Wizjonerów rozpoczęły działalność niepubliczne placówki: drugi już żłobek oraz przedszkole, które po pierwszym ze żłobków (publicznym) oraz sklepie spożywczym, sklepie ze świeżymi owocami i warzywami, rzemieślniczym piekarniom, cukierni, restauracji/pizzeria, gabinecie lekarskim z pediatrą, salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi, a także myjnią samochodową, są kolejnymi z coraz liczniej powstających na osiedlu lokali usługowych.

Infrastruktura w pobliżu

markety i sklepiki na terenie osiedla: sklep owocowo-warzywny „Pyszne Mięsko i Warzywko”, Cukiernia Wadowice, Piekarnie rzemieślnicze „Chlebiańska” i „Bardzo Dobry Chleb”, sklep z artykułami dla zwierząt „Zwierzostrefa”, sklep lotniczy „Flystory/e”, sklep z winem „Vision Wine”, sklep osiedlowy Żabka, restauracje i bary: Pizzeria „Peperone Nuovo, usługi beauty: salon fryzjersko-kosmetyczny „Fryzjer w Mieście”, „Kosmetyka w Mieście”, salon fryzjerski „D&B Zając”, przedszkola (Niepubliczne Przedszkole "Pluszowy Miś" - 350 m, Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Fair Play Bronowicka 138 - 450 m, Przedszkole Gwiazdeczka - 300 m, Przedszkole i Żłobek Montessori Dreams - 100 m, Przedszkole nr 38 Samorządowe - 650 m, Przedszkole Alternatywne Ogród Empatii - 600 m, Przedszkole Żółta Parasolka - 100 m), szkoły (Gimnazjum nr 18 - 750 m, Szkoła Da Vinci - 450 m, Szkoła Podstawowa nr 50 im. W. Tetmajera - 350 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. prof. Akademii Krakowskiej św. J. Kantego - 950 m, zespół szkolno przedszkolny w mielżynie - 750 m) oraz obiekty rekreacyjne (Park - 50 m, Plac Zabaw Osiedle Wizjonerów - 200 m, Rodzinny Ogród Działkowy im. Lucjana Rydla - 450 m, Skwerek - 750 m).

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Ofiar Katynia 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Gwiazdeczka w odległości 180 m, Ośrodek Szkolenia Millenium - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 270 m, Przedszkole Niepubliczne "Pluszowy Miś" w odległości 360 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w Mieście - etap Poetów budynek K w odległości 120 m znajduje się Kort tenisowy, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.07.2022
Data aktualizacji: 19.09.2023
Henniger Investment S.A. logo

Henniger Investment S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Katowicka 41, 31-351 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 20:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 17:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: