Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Centralna Vita

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Romana Ciesielskiego, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Kraków, Czyżyny, ul. Romana Ciesielskiego

Ceny od: 11 499 zł/m2
Centralna VitaCentralna Vita

6 zdjęć

Centralna Vita
Centralna Vita
Centralna Vita
Centralna Vita
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

33 - 94/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

8

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Tramwajowy - 1091 m

Przystanek Autobusowy - 220 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 2 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 11 sklepów, 6 obiektów sportowych, 9 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 371 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 257 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość 2,4 - 6,1 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : zakup obowiązkowy. Istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych do mieszkań 4 pokojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 273 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 33 do 94 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 499 do 16 499 zł

Opis płatności:

harmonogram zapłaty uzależniony od postępu prac budowlanych

Warunki rezerwacji:

opłata rezerwacyjna w kwocie 3 000 zł

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Centralna Vita to wieloetapowa inwestycja którą Develia będzie realizować na dynamicznie rozwijających się krakowskich Czyżynach. O unikalności tego projektu stanowią elegancka, stylowa architektura, ponadstandardowej wysokości okna oraz bogato wyposażone części wspólne, które sprzyjają zarówno relaksowi, rekreacji, jak i międzysąsiedzkiej integracji. Znajdzie się m.in. siłownia, tężnia solankowa, ławy piknikowe, ogrody społeczne oraz place zabaw przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Całe osiedle składać się będzie z 8 budynków o maksymalnej wysokości 8 kondygnacji. W każdym z nich będzie dostępna winda oraz elegancka klatka schodowa z geometrycznymi lampami. W ramach całego osiedla planowane jest około 1400 mieszkań o przemyślanych rozkładach od 1 do 5 pokojowych. Dziedzińce budynków będą wolne od ruchu kołowego, a w centralnej części osiedla znajdzie się pasaż. Pomiędzy budynkami zostaną zachowane duże odległości wynoszące od 44 do 55 metrów.

W I etapie inwestycji powstanie 7-piętrowy budynek, który zaoferuje 371 mieszkań i 5 lokali usługowych. Rozpiętość metraży w tym etapie to od 33 do 95 m2, a liczba pokoi od 1 do 4. Niewątpliwym wyróżnikiem tego budynku będą powiększone okna, wszystkie z nich będą wysokości drzwi balkonowych, co znacząco poprawi doświetlenie wnętrz. Elewacje zostaną wykończone w stonowanej i nowoczesnej kolorystyce, wykorzystującej beże, szarości i biele.

Każde z mieszkań, w zależności od piętra, będzie posiadać prywatne przestrzenie na świeżym powietrzu, balkony, loggie lub przydomowe ogródki. Ogródki położone po zewnętrznej stronie budynku zostaną ogrodzone i podniesione o około 70 cm, co zwiększy prywatność właścicieli. Wszystkie lokale będą wyposażone w wideodomofony i drzwi antywłamaniowe, a dodatkowo, na parterze zostaną zamontowane elektryczne rolety zewnętrzne. W ramach tej fazy osiedla zostanie wybudowanych także 5 lokali usługowych.

W dziedzińcu budynku z pierwszego etapu znajdą się tereny zielone i wyniesienia gruntu, które urozmaicą przestrzeń wspólną. Będzie to teren przeznaczony typowo do rekreacji i sąsiedzkiej integracji, zaplanowano tu leżaki i stoły piknikowe.

Atuty

• Szeroki wybór mieszkań z ogródkami, balkonami i loggiami

• Rozbudowane dziedzińce z licznymi udogodnieniami

• Ponadstandardowe okna zwiększające doświetlenie wnętrz

• Szybko rozwijająca się infrastruktura w okolicy

• Liczne obiekty sportowe i rekreacyjne w okolicy

• Sąsiedztwo Wisły i terenów zielonych

• 5 km od Rynku Głównego

• Atrakcyjna, nowoczesna architektura.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Inwestycja Centralna Vita znajduje się na Czyżynach, ul. Romana Ciesielskiego (4.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Develia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 371 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Centralna Vita w sprzedaży są 273 nowe mieszkania o powierzchni od 33 do 94 metrów kwadratowych , w cenie od 11 499 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 2,4 - 6,1 m2.

Lokalizacja inwestycji

Centralna Vita to najnowsza propozycja Develii realizowana w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Projekt ten to idealna propozycja dla osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie. Osiedle wpisuje się w ideę miasta 15-minutowego, gdzie wszystko co potrzebne znajduje się bezpośrednim zasięgu. Szybko rozwijająca się infrastruktura w okolicy oferuje liczne sklepy, usługi, placówki oświatowe, ścieżki rowerowe. W odległości do 1 km znajdują się popularne sieci handlowe oraz galerie z doskonałą ofertą kulinarną oraz rekreacyjną i sportową.

Doskonała infrastruktura drogowa umożliwia szybki dojazd samochodem do innych części miasta. Rozwijana jest również komunikacja miejska. W planach jest uruchomienie w pobliżu nowej linii autobusowej. Osiedle znajduje się zaledwie ok. 5 km od Rynku Głównego.

Wielką zaletą są pobliskie obiekty sportowe. Odległość do Tauron Arena wynosi jedynie 1,8 km. Do innych centrów sportowych, w tym m.in. parku trampolin, obiektów fitness, krytych kortów i pływalni jest mniej niż kilometr. Ogromne tereny rekreacyjne nad brzegiem Wisły oddalonej o 2 km sprzyjają relaksowi i aktywności fizycznej. W okolicy znajdują się również ogródki działkowe, parki, tereny zielone oraz liczne ścieżki rowerowe.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Centralna Vita?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centralna Vita mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Centralna Vita znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siwka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Centralna Vita znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centralna Vita znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Baby Garden" w odległości 660 m, Fajny Żłobek w odległości 777 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Centralna Vita jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dakadent w odległości 753 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centralna Vita składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 436 m znajduje się Lidl, w odległości 605 m znajduje się Żabka, w odległości 664 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy "Nasz Sklep".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centralna Vita w odległości 389 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 399 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 457 m znajduje się AVATAR Centrala Ruchu.

Data publikacji: 12.03.2024
Data aktualizacji: 16.05.2024
Develia logo

Develia

Adres biura sprzedaży:

ul. Grzegórzecka 77/ LU4

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023