Osiedle Górka Narodowa

5 zdjęć

Osiedle Górka Narodowa
Osiedle Górka Narodowa
Osiedle Górka Narodowa
Osiedle Górka Narodowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Górka Narodowa dostępnych jest 209 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (209)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, loggia, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 209 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 101 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Osiedle Górka Narodowa znajduje się 40 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis Inwestycji

Spójrz na Kraków z wyjątkowej perspektywy – zamieszkaj na Osiedlu Górka Narodowa! To w pełni funkcjonalna, nowa dzielnica mieszkaniowa ze sklepami, usługami oraz terenami do relaksu i integracji, znakomicie skomunikowana z resztą miasta. Jest to idealna propozycja dla singli oraz młodych rodzin z dziećmi, którzy chcą cieszyć się zarówno urokami życia w mieście jak i wypoczynkiem na łonie natury.

Górka Narodowa to osiedle 5-piętrowych budynków, które zaprojektowano jako w pełni funkcjonalną część miasta. Wewnątrz kolejnych kwartałów powstaną ogólnodostępne, przestronne dziedzińce, obejmujące m.in. place zabaw dla dzieci w różnym wieku, strefę aktywności dla młodzieży oraz miejsca do wypoczynku. Ponadto, w parterach budynków znajdą się lokale usługowe, które podniosą komfort życia mieszkańców.

W najnowszym etapie w ofercie znajduje się 136 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 35m² do 91 m² i funkcjonalnych rozkładach. Duży wybór lokali 2-pokojowych ucieszy singli i pary, a szeroki wachlarz mieszkań 3-i 4-pokojowych to znakomita propozycja dla rodzin z dziećmi. Lokale na piętrze posiadać będą balkon lub loggię, a te na parterze – przydomowe ogródki. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano garaż podziemny i komórki lokatorskie.

Inwestycja Osiedle Górka Narodowa znajduje się na Prądniku Białym, ul. Zauchy (4.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Górka Narodowa w sprzedaży jest 209 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 101 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 59 m2 (107 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 82 m2 (77 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 71 do 101 m2 (25 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Położenie Górki Narodowej oferuje szereg korzyści: - szybki transport po mieście dzięki budowanej linii tramwajowej z przystankiem tuż obok osiedla, - sprawny dojazd do centrum modernizowaną al. 29 Listopada, - bliskość trasy ekspresowej S7 i powstającej Północnej Obwodnicy Krakowa, pozwalających na łatwy wyjazd z miasta, - ok. 4 km do Rynku i Dworca Głównego, - ok. 10 minut jazdy autem do CH Krokus, CH Serenada i Parku Wodnego. Okolica osiedla oferuje dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu inwestycji znajdują są sklepy, supermarkety i punkty usługowe. W sąsiedztwie działa kilka szkół podstawowych, przedszkoli oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych. Zwolenników aktywności na świeżym powietrzu ucieszą okoliczne parki, m.in. Park Leśny Witkowice czy Park Białoprądnicki. Wygodne połączenie z innymi częściami miasta zapewnia rozbudowywana sieć komunikacji miejskiej, w tym powstająca linia szybkiego tramwaju na Górkę Narodową.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Górka Narodowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Górka Narodowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Osiedle Górka Narodowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Natansona.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Górka Narodowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Górka Narodowa znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "Dorotka" z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 350 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE MARCHEWKOWE POLE w odległości 450 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Górka Narodowa w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.05.2022
Data aktualizacji: 21.07.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Prądniku Białym

Oferty na Prądniku Białym

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: