29. Aleja

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Prandoty, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Kraków, Stare Miasto, ul. Prandoty 10c

29. Aleja

10 zdjęć

29. Aleja
29. Aleja
29. Aleja
29. Aleja
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

35 - 95/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Olsza - 682 m

Przystanek Tramwajowy - 688 m

Przystanek Autobusowy - 82 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 placówek medycznych, 12 placówek edukacyjnych, 20 kawiarni i restauracji, 29 sklepów, 10 obiektów sportowych, 7 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 149 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 33 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 95 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji 29. Aleja znajduje się 13 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Osiedle 29.Aleja to inwestycja u zbiegu ul. Prandoty i al. 29 Listopada, położona zaledwie 2 km od krakowskiego Rynku Głównego. Lokalizacja w pobliżu centrum zachęca do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta, częstych spotkań ze znajomymi i długich spacerów. 29.Aleja to doskonała propozycja dla młodych ludzi oraz inwestorów na rynku nieruchomości.

Osiedle zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Wnętrza ozdobią grafiki nawiązujące do tematyki filmowej, a między budynkami powstanie atrakcyjnie zaaranżowany teren, obejmujący zarówno nasadzenia zieleni, plac zabaw, jak i małą architekturę. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano garaż podziemny i zewnętrzne miejsca parkingowe, a rowerzystów ucieszą stojaki na rowery.

Inwestycja 29. Aleja znajduje się na Starym Mieście, ul. Prandoty 10c (1.6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 149 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji 29. Aleja w sprzedaży są 33 nowe mieszkania o powierzchni od 35 do 95 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle 29. Aleja powstanie u zbiegu ulic Prandoty i al. 29 Listopada, w sąsiedztwie dawnych rogatek miejskich. Bliskość Rynku Głównego to niewątpliwie atut dla osób ceniących bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową tętniącego życiem miasta. W okolicy inwestycji znajdują się nowoczesne centra biurowe, uczelnie wyższe oraz Galeria Krakowska z licznymi sklepami i punktami usługowymi. Do przyjemnych spacerów zachęca bliskość nie tylko Plant, ale i Parku Kleparskiego. Dojście do przystanku autobusowego zajmuje 2 minuty, a od Dworca Głównego osiedle dzieli 3 minuty jazdy samochodem.

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji 29. Aleja?

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 29. Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 682 metrów od inwestycji 29. Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji 29. Aleja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 29. Aleja znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 162 im. Wawelskiego Smoka w odległości 158 m, Uniwersytet Rolniczy w odległości 276 m, Szkoła Podstawowa nr 95 im. Władysława Broniewskiego w odległości 296 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji 29. Aleja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentysta w odległości 236 m, Przychodnia w odległości 819 m, Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna w odległości 857 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 29. Aleja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 165 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Inside Studio, w odległości 377 m znajduje się Podwawelska Spółdzielnia Spożywców.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 29. Aleja w odległości 323 m znajduje się boisko / kort, w odległości 343 m znajduje się boisko / kort, w odległości 344 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.11.2022
Data aktualizacji: 29.02.2024
Dom Development S.A. logo

Dom Development S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Prandoty 10, Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 11:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: