Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Składowa

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Składowa, oferowane bezpośrednio przez

KRAK-KOLOR SKŁADOWA SP. Z O.O.

Kraków, Krowodrza, ul. Składowa 22

Apartamenty SkładowaApartamenty Składowa

6 zdjęć

Apartamenty Składowa
Apartamenty Składowa
Apartamenty Składowa
Apartamenty Składowa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

40 - 95/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Łobzów - 1031 m

Przystanek Tramwajowy - 429 m

Przystanek Autobusowy - 372 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

48 placówek medycznych, 32 placówki edukacyjne, 34 kawiarnie i restauracje, 85 sklepów, 21 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

MPEC

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (87): obowiązkowy zakup, od 3 do 8 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc) : obowiązkowy zakup, możliwość zakupu więcej niż jednego

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 43 mieszkania w tym 43 lokale typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 95 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

zgodnie z postępem prac na budowie

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Składowa. Nowe jutro już dzisiaj.

Inwestycja Apartamenty Składowa znajduje się w samym centrum magicznego Krakowa, gdzie współczesność spotyka się z historią, a wygoda harmonizuje z zielonymi przestrzeniami. To miejsce, które z dumą wznosi się na mapie miasta, przyciągając mieszkańców i przechodniów swoją innowacyjnością i unikalnym stylem.

Projekt Apartamenty Składowa zakłada realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego składającego się z dwóch segmentów nadziemnych, z usługami w parterze i garażem podziemnym. Budynek będzie liczył 6 kondygnacji nadziemnych oraz dwie podziemne. W ramach oferty dostępnych jest 85 mieszkań od 31m2 do 95m2 o zróżnicowanych rozkładach- począwszy od funkcjonalnych 2- pokojowych kawalerek, mieszkań 3- pokojowych, po mieszkania 4- pokojowe z antresolą i przestronnymi tarasami.

Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i futurystyczny design stanowią wizytówkę tego miejsca.

Atutem inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja- w zasięgu pieszego dystansu znajdziemy najważniejsze punkty na mapie Krakowa (2km do Rynku Głównego, 750m do Nowego Kleparza, 1,5km do Starego Kleparza). Doskonałą komunikację z pozostałymi dzielnicami miasta zapewniają zlokalizowane nieopodal węzły komunikacyjne i przystanki komunikacji miejskiej (pętla autobusowa Nowy Kleparz, stacje kolejowe: Kraków Główny i Kraków Łobzów). Sąsiedztwo sklepów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych, czy medycznych gwarantuje wysoki komfort zamieszkania. Pobliskie tereny zielone (Park przy ul. Łokietka, Park Kleparski) oraz szeroki wybór restauracji, kawiarni, kafejek, dopełniają kompozycję składników, niezbędnych do wygodnego i zrównoważonego życia.

Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz tereny rekreacyjne.

Inwestycja Apartamenty Składowa znajduje się w Krowodrzy, ul. Składowa 22 (1.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez KRAK-KOLOR SKŁADOWA SP. Z O.O.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Składowa w sprzedaży są 43 nowe mieszkania o powierzchni od 40 do 95 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców KRAK-KOLOR SKŁADOWA SP. Z O.O. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

W inwestycji znajduje się 87 komórek lokatorskich obowiązkowy zakup, od 3 do 8 m2.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Składowa?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Składowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1031 metrów od inwestycji Apartamenty Składowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Składowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Składowa znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Przystanek Szkoła w odległości 206 m, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie w odległości 434 m, Filemon w odległości 509 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Składowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie w odległości 106 m, AdenticA w odległości 114 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 132 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Składowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 292 m znajduje się Żabka, w odległości 349 m znajduje się Biedronka, w odległości 441 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Składowa w odległości 571 m znajduje się BeFit24GYM, w odległości 770 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 778 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.02.2024
Data aktualizacji: 13.05.2024
KRAK-KOLOR SKŁADOWA SP. Z O.O. logo

KRAK-KOLOR SKŁADOWA SP. Z O.O.

Adres biura sprzedaży:

ul. Wodna 2D, 30-556 Kraków

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023