Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Tertio Zapolskiej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gabrieli Zapolskiej, oferowane bezpośrednio przez

Gama-M Sp. z o.o.

Kraków, Bronowice, ul. Gabrieli Zapolskiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 515 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Tertio ZapolskiejTertio Zapolskiej

7 zdjęć

Tertio Zapolskiej
Tertio Zapolskiej
Tertio Zapolskiej
Tertio Zapolskiej
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (31): 2-5m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc) : platforma

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Tertio Zapolskiej to inwestycja z segmentu premium z niską, trzypiętrową zabudową, częściami wspólnymi o wysokim standardzie oraz atrium z zieloną przestrzenią w centralnej części budynku. Cała inwestycja została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół i wyróżnia się zarówno wyglądem elewacji, jak i jakością wnętrz. Mała, kameralna zabudowa, jedynie trzy piętra, elewacja z cegły - to wszystko sprawia, że już z daleka Tertio jawi się jako inwestycja luksusowa i doskonale wkomponowana w niską zabudowę historycznej okolicy.

Naszą ideą jest zespolenie trzech ważnych aspektów życia każdego mieszkańca:

- rodziny i przyjaciół

- pracy

- wspólnoty

Mieszkania w naszym budynku zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stały się doskonałym miejscem dla singli, par i rodzin z dziećmi. To przestrzenie, które dają możliwość dowolnej aranżacji, świetnie przemyślane pod kątem nowoczesnych rozwiązań i designu. W projekcie Tertio uwzględnione zostało wspólne

pomieszczenie dostępne dla wszystkich mieszkańców, które popołudniami bądź wieczorami może zmienić się w miejsce do zacieśniania więzi społecznych i budowania sąsiedzkiej wspólnoty.

W taki właśnie sposób myśleliśmy o Tertio podczas projektowania – jako o miejscu, w którym wszystkie trzy najważniejsze aspekty życia mogą się przenikać i doskonale współistnieć.

Inwestycja Tertio Zapolskiej znajduje się na Bronowicach, ul. Gabrieli Zapolskiej (3.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Gama-M Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tertio Zapolskiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gama-M Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc)

W inwestycji znajduje się 31 komórek lokatorskich 2-5m2.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tertio Zapolskiej?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tertio Zapolskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 123 metrów od inwestycji Tertio Zapolskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wesele 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tertio Zapolskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tertio Zapolskiej znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Rainbow w odległości 190 m, Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w odległości 208 m, szkoła w odległości 237 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tertio Zapolskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Lekarski lek. med. Artur Mnich w odległości 291 m, Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne w odległości 307 m, Vital-Dent.pl w odległości 323 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tertio Zapolskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 77 m znajduje się Natur House, w odległości 106 m znajduje się Żabka, w odległości 109 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tertio Zapolskiej w odległości 286 m znajduje się boisko / kort, w odległości 299 m znajduje się boisko / kort, w odległości 325 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.08.2023
Data aktualizacji: 16.07.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023