Koletek 3

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Koletek, oferowane bezpośrednio przez

GSS Property Suwaj

Kraków, Stare Miasto, ul. Koletek 3

Ceny od: 36 000 zł/m2
Koletek 3Koletek 3

15 zdjęć

Koletek 3
Koletek 3
Koletek 3
Koletek 3
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

26 - 133/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Zabłocie - 1369 m

Przystanek Tramwajowy - 131 m

Przystanek Autobusowy - 144 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

17 placówek medycznych, 61 placówek edukacyjnych, 545 kawiarni i restauracji, 132 sklepy, 29 obiektów sportowych, 14 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 133 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi 36 000 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Koletek 3 to prestiżowy adres na mapie miasta Krakowa oferujący świetną lokalizację tuż obok Wawelu, klimatycznej dzielnicy Kazimierz, Bulwarów Wiślanych oraz kilka kroków od Rynku Głównego. Położenie inwestycji pozwala na świetną komunikację z Dworcem Głównym, Galerią Krakowską oraz Galerią Kazimierz. Usytuowanie budynku zaledwie 150 metrów od przystanku tramwajowego i autobusowego Stradom oraz 250 metrów od przystanku tramwajowego Wawel pozwala na bezproblemową komunikację niemal z całym miastem bez konieczności używania samochodu. W pobliżu budynku przebiega również sporo tras rowerowych łączących się z najważniejszymi szlakami rowerowymi w mieście przez co najpiękniejsze miejsca w mieście mamy na wyciągnięcie ręki. Okolica inwestycji to ścisłe centrum miasta przez co mamy bardzo dobry dostęp do sklepów, drogerii, aptek, barów oraz ogromnego zaplecza gastronomicznego jaki oferuje miasto.

Budynek to odrestaurowana XIX wieczna kamienica, która została odnowiona według najwyższych standardów a jej pierwotny charakter zewnętrzny został ściśle odwzorowany w trakcie modernizacji przez co z zewnątrz zachwyca swoim pierwotnym wyglądem a wewnątrz przenosi nas do ekskluzywnego i nowoczesnego miejsca. W inwestycji znajdują się przestronne mieszkania umożliwiające zaaranżowanie według koncepcji inwestora, z dużymi oknami oraz balkonami. Dbając o wygodę mieszkańców części wspólne zostały zaprojektowane w eleganckim stylu nawiązującym do charakteru obiektu oraz wyposażone w wiele nowoczesnych udogodnień w tym: cichobieżnej szybkiej windy, centrum SPA wyposażonego w jacuzzi, saunę, grotę solną, rowerownie oraz komórki lokatorskie przewidziane dla każdego apartamentu.

Inwestycja Koletek 3 znajduje się na Starym Mieście, ul. Koletek 3 (1.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez GSS Property Suwaj.

Inwestycja Koletek 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Koletek 3 w sprzedaży jest 16 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 133 metrów kwadratowych , w cenie od 36 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców GSS Property Suwaj nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Koletek 3?

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Koletek 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1369 metrów od inwestycji Koletek 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Zabłocie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Koletek 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Koletek 3 znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Trzy Języki w odległości 54 m, Przedszkole międzynarodowe trójjęzyczne ITSW w odległości 54 m, Zespół Szkół w odległości 102 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Koletek 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Janeczko - medycyna estetyczna i dermatologia w odległości 205 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 406 m, Denta-Med w odległości 445 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Koletek 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 24 m znajduje się Atlantic Squash & Fitness, w odległości 73 m znajduje się Żabka, w odległości 103 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Koletek 3 w odległości 174 m znajduje się Klub Sportowy Nadwiślan, w odległości 175 m znajduje się boisko / kort, w odległości 264 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.01.2024
Data aktualizacji: 17.04.2024
GSS Property Suwaj logo

GSS Property Suwaj

Adres biura sprzedaży:

ul. Koletek 3, Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: