Nowe Branice

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Edwarda Szymańskiego, oferowane bezpośrednio przez

Invest House S.A.

Kraków, Nowa Huta, ul. Edwarda Szymańskiego 3

Nowe BraniceNowe Branice

7 zdjęć

Nowe Branice
Nowe Branice
Nowe Branice
Nowe Branice
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

31 - 45/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Nowa Huta tor 8 - 2085 m

Przystanek Tramwajowy - 1616 m

Przystanek Autobusowy - 142 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 kawiarnia lub restauracja, 1 obiekt sportowy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 32 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 45 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem płatności

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe Branice – etap I, to inwestycja położona w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie przy ul. Szymańskiego. To nowoczesna architektura położona na terenie zagospodarowanym niską zabudową. Nieruchomości położone są w otoczeniu terenów otwartych oraz luźnej zabudowy mieszkaniowej. W pobliżu znajdują się pojedyncze obiekty usługowe i stacja paliw.

W odległości ok. 350 m przebiega ulica Igołomska stanowiąca część drogi krajowej nr 79. W pobliżu inwestycji dostępna będzie komunikacja miejska – przystanek autobuso-wy, który będzie znajdował się bezpośrednio przy osiedlu, umożliwi mieszkańcom do-godny dojazd do pracy, szkoły czy centrum. Pętla tramwajowa oddalona o ok. 1,5 km umożliwia bezpieczny i szybki transport do każdego miejsca w Krakowie. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość obwodnicy miasta, przebiegająca nieopodal naszej inwe-stycji, co pozwoli na jeszcze szybszą komunikację w dowolnym kierunku.

We wrześniu 2023 roku PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały umowy na zaprojekto-wanie i wybudowanie przystanków kolejowych Kraków Kościelniki i Kraków Przylasek, które mają być gotowe pod koniec 2024 roku. Dwa nowe obiekty zlokalizowane przy linii kolejowej 95 Kraków Mydlinki - Podłęże.

Projekt składa się z dwóch kameralnych budynków o nowoczesnej, eleganckiej bryle, w kształcie prostokąta. Elementy małej architektury oraz starannie zaaranżowana zieleń, podkreślają walory tej inwestycji. Oferta skierowana jest do osób poszukujących odpo-czynku oraz stroniącym od wielkomiejskiego zgiełku do gustu przypadnie bliskość licz-nych terenów zielonych i rekreacyjnych.

a) Centrum Wielkoskalowych Plenerowych Wydarzeń Kulturalnych „Błonia 2.0.”

Głównym założeniem Błonia 2.0 jest stworzenie przestrzeni dla aktywności kulturalnej i fizycznej. W tym miejscu budowane są ciągi pieszo-rowerowe, sale sportowe, lokale gastronomiczne itp. Ścieżka będzie prowadzić do kąpieliska w Przylasku Rusieckim jak i przez okolice pałacu w Branicach w stronę Centrum Logistyczno-Przemysłowego „Ruszcza”. Ponadto projekt przewiduje też powstanie kortów tenisowych, pól do mini golfa, skate parku oraz wiele więcej.

b) Park Naukowo-Technologiczny „Branice”

Park Naukowo-Technologiczny „Branice” umiejscowiony wzdłuż drogi Igołomskiej. Nieopodal tej okolicy się dwie drogi krajowe. Pierwsza z nich to autostrada A4, która jest fragmentem najdłuższej trasy europejskiej oraz druga to równie ważna droga mianowicie S7, którą bez problemu można dojechać do Warszawy i Trójmiasta.

c) Centrum Rekreacji i Wypoczynku „Przylasek Rusiecki”

Przylasek Rusiecki pełni rolę miejsca wypoczynku. Kąpielisko znajduje się około 3 km od osiedla Nowe Branice. Tuż obok zlokalizowane są następne zbiorniki wodne, które są rajem dla wędkarzy, co w parze z piękną pogodą daje piękne możliwości na spacer oraz odpoczynek na łonie natury. Przylasek Rusiecki stale jest rozbudowywany oraz udoskonalany, aby komfort z pobytu był tam jak najlepszy. Kąpielisko zostanie wzbogacone o przebieralnie czy też pomieszczenia, które mają służyć przechowywaniu sprzętu wodnego. Początki inwestycji na tym terenie sięgają 2016 roku, a wszystko ma się zakończyć w 2030, co obrazuję na jak dużą skalę jest ta inwestycja.

d) Forty: ,,Grębałów”,

e) ,,Krzesławice”,

f) ,,Park Przy Forcie”,

g) Park Miejski

h) ,,Zielony Jar Wandy”.

Budynek „E” składa się z 32 lokali mieszkalnych i 24 stanowisk w garażu podziemnym, a budynek „F” posiada trzy kondygnacje naziemne na których projektuje się 24 lokali mieszkalnych oraz jedną podziemną, gdzie przewiduje się 23 miejsca postojowe. W budynkach zaprojektowano windę osobową, umożliwiającą dostęp na kondygnację pod-ziemną oraz wszystkie piętra. W ofercie sprzedaży będą 2 i 3-pokojowe mieszkania od 31 m2 do 45 m2. Apartamenty dysponują dużymi przeszkleniami, dzięki którym po-mieszczenia są bardzo dobrze doświetlone i zyskują na przestrzeni.

Inwestycja Nowe Branice znajduje się w Nowej Hucie, ul. Edwarda Szymańskiego 3 (13.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Invest House S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Branice w sprzedaży są 32 nowe mieszkania o powierzchni od 31 do 45 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Invest House S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowa Huta, czyli dzielnica XVIII Krakowa zajmuje teren o powierzchni 6540,99 ha, co czyni ją największą z dzielnic tego miasta. Mieszka w niej 54 588 osób. Leży w północno-wschodniej części Krakowa i jest bardzo zróżnicowana. Choć w większości spotykane są tu tereny uprzemysłowione, to jednak pojawiają się także rejony upraw rolnych, a w niektórych okolicach spotykana jest nawet zabudowa wiejska. Większość budynków została postawiona na początku II połowy XXw. W ostatnich latach zaczęło przybywać również nowoczesnych nieruchomości wielorodzinnych, co dodatkowo urozmaica krajobraz Nowej Huty.

Choć dzielnica nie obfituje w tereny zielone, to na otoczenie przyrody można liczyć na Łąkach Nowohuckich i w Lasku Mogilskim, który dodatkowo zaskoczy znajdującymi się w nim ruiny amfiteatru. Uwagę zwraca także rozwinięta infrastruktura społeczna. Działa tu łącznie ponad 30 szkół i przedszkoli. W Nowej Hucie znajduje się też Szpital Specjalistyczny im. Rydygiera i 4 centra zdrowia. Rozwija się tu również życie kulturalne, o czym świadczą m.in. 3 teatry i 2 muzea. Ciekawostką jest istnienie Yacht Klubu mającego przystań żeglarską i wioślarską. Przez dzielnicę przebiegają drogi krajowe nr 75 i 79 oraz droga wojewódzka nr 776. Kursuje tu 10 linii tramwajów i autobusów miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Branice?

Dzielnicę przecina wszerz droga krajowa nr 79. We wschodniej części biegnie też droga krajowa nr 75, a fragment zachodniej granicy stanowi droga wojewódzka nr 776. Dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta to także zasługa 10 linii autobusowych i tramwajowych kursujących na terenie Nowej Huty.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Branice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2085 metrów od inwestycji Nowe Branice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Nowa Huta tor 8.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji.

Data publikacji: 05.03.2024
Data aktualizacji: 12.04.2024
Invest House S.A. logo

Invest House S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Bociana 20 31-231 Kraków

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: