Gama-M Sp. z o.o. logo

Gama-M Sp. z o.o.

Kraków, M. Słoneckiego 5a/2
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Od lat budujemy na lata.

GAMA-M to firma rodzinna, którą budujemy wspólnie od wielu lat.

Dzięki naszym wysiłkom możemy pochwalić się dobrą, ugruntowaną pozycją na krakowskim rynku budowlanym. Nasza Spółka wkroczyła na rynek deweloperski w 2004 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, oferując swoim licznym klientom kolejne inwestycje mieszkaniowe przygotowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Bardzo ważne są dla nas dbałość o bezpieczeństwo oraz projektowanie nowoczesnych i przyjaznych przestrzeni mieszkalnych.

30 LAT DOŚWIADCZENIA

14 LAT DZIAŁANIA W SEKTORZE DEWELOPERSKIM

357 WYBUDOWANYCH LOKALI MIESZKALNYCH

320 LOKALI MIESZKALNYCH W TRAKCIE BUDOWY

Pomagamy budować Twój komfort.

W naszej firmie indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Wiemy, że kupno mieszkania to jedna z najważniejszych i budzących największe emocje decyzji w życiu. Rozumiemy, że zawiłości z nią związane mogą czasem przysłonić radość, jaka powinna płynąć z takiego zakupu. Dlatego właśnie wspieramy swoich klientów od początku do końca. Myślimy o Waszym komforcie od pierwszego projektu, jesteśmy przy Was podczas całego procesu zakupowego i zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.

Posiadamy w sprzedaży 45 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Tertio Zapolskiej
  2 kw. 2025
  Tertio Zapolskiej to inwestycja z segmentu premium z niską, trzypiętrową zabudową, częściami wspólnymi o wysokim standardzie oraz atrium z zieloną przestrzenią w centralnej części budynku. Cała inwestycja została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół i wyróżnia się zarówno wyglądem elewacji, jak i jakością wnętrz. Mała, kameralna zabudowa, jedynie trzy piętra, elewacja z cegły - to

  Tertio Zapolskiej

  od 19 800 zł/m2
  ul. Gabrieli Zapolskiej , Bronowice, Kraków(3.8 km od centrum)
  Gama-M Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 11 inwestycji

Kontakt

Gama-M Sp. z o.o. logo
Gama-M Sp. z o.o.
Kraków, M. Słoneckiego 5a/2
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: