Wiadomości mieszkaniowe

Wawel Service

Regionalne - Nieruchomości - Wiadomości

13 października 2014

Oddaj swój głos!

Student na swoim - Studencka Promocja Wężyka 10

Zaczynasz studia? Jesteś studentem? Sprawdż naszą promocję „Student na swoim”. Kup mieszkanie, a my opłacimy Twój czynsz za wynajem, aż do przeprowadzki!

Student na swoim - Studencka Promocja Wężyka 10

Pomyśl o swojej przyszłości! Już dziś zainwestuj we własne M! Ceny wynajmu w Krakowie wahają się od 700 zł do nawet 1500 zł. Po co płacić za najem, skoro rata kredytu może wynosić nawet mniej?

 

Zamień akademik na mieszkanie

…a po studiach będziesz u siebie!

 

Każdy, który do 30 października 2014 r. zdecyduje się kupić mieszkanie w energooszczędnej inwestycji Wężyka 10 w dzielnicy Czyżyny, otrzyma gwarancję, że pokryjemy za niego opłaty za czynsz aż do czasu przeprowadzki do nowego mieszkania! W dniach 18-19.X odwiedź stoisko Wawel Service na Targach Mieszkań i Domów, Kraków - Chemobudowa, aby poznać szczegóły Promocji lub odwiedź nas na budowie przy ul. Wężyka 10

 

Kup mieszkanie teraz, a my opłacimy Twój czynsz za wynajem, aż do przeprowadzki!

 

Serdecznie zapraszamy na Dzień otwarty – 18 października, ul. Wężyka 10

od godz. 10.00 do 17.00

 

Wężyka 10 inwestycja wyposażona w kolektory słoneczne

Wężyka 10 w krakowskich Czyżynach to kameralny budynek mieszkalny, który wkrótce stanie się domem dla 48 rodzin. W projekcie przewidziano mieszkania: 2- i 3 - pokojowe, o powierzchni od 44 do 65 mkw. Wszystkie posiadać będą balkony, a te zlokalizowane na parterze - przydomowe ogródki.

Zastosowanie plastycznych środków wyrazu, takich jak kolorowe tynki i balustrady sprawi, że inwestycja będzie estetyczna i miła dla oka. Przewidziano wielostanowiskowy garaż podziemny, w którym oprócz miejsc parkingowych znajdą się również komórki lokatorskie. Inwestycja wyposażona zostanie w nowoczesną, cichobieżną windę.

Wężyka 10 to pierwsza inwestycja wielorodzinna w Krakowie, wyposażona w kolektory słoneczne. Urządzenia te z powodzeniem dostarczą energię cieplną potrzebną do ogrzewania wody użytkowej. Dzięki temu mieszkania będą tańsze w eksploatacji a koszty przygotowania ciepłej wody użytkowej niższe. Budynek wyposażony zostanie w instalację c.o. zasilaną z wysokosprawnej kotłowni gazowej kondensacyjnej.

To idealna oferta nie tylko dla rodzin z dziećmi oraz osób pragnących nabyć swoje pierwsze mieszkanie. Bliskość szkół wyższych (AWF, Politechnika Krakowska) oraz miejsc pracy na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego sprawia, że zakup mieszkania przy ul. Wężyka to doskonała lokata kapitału!

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy