Wyszyńskiego 56

Mieszkania na sprzedaż ul. Wyszyńskiego, oferowane bezpośrednio przez OKRE Development Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, Ołbin, ul. Wyszyńskiego 56

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 229 ofert w najbliższej okolicy!

Wyszyńskiego 56

6 zdjęć

Wyszyńskiego 56
Wyszyńskiego 56
Wyszyńskiego 56
Wyszyńskiego 56

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wyszyńskiego 56 logo

Miasto jest żywiołem, a Ty jesteś jego częścią. Żyj tak jak lubisz, Twoje mieszkanie to przecież Twoje zasady. Bądź w centrum Wrocławia, tak jak chcesz. Zostań jedną ze 111 indywidualnych historii. Wybierz przestrzeń dopasowaną do Ciebie, Twoich potrzeb, Twoich bliskich. Poznaj projekt bliżej i już wkrótce korzystaj z niego w pełni – z wewnętrznym dziedzińcem pełnym sztuki, zielonym parkiem ze 100-letnimi drzewami i wygodami nowoczesnej architektury. Wybierz mieszkanie. Znajdź swoje miejsce do życia.

Inwestycja Wyszyńskiego 56 znajduje się na Ołbinie, ul. Wyszyńskiego 56 (1.4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez OKRE Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wyszyńskiego 56 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców OKRE Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wyszyńskiego 56?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wyszyńskiego 56 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Wyszyńskiego 56 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ogród Botaniczny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wyszyńskiego 56 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wyszyńskiego 56 znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa ,,Primus" w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 107 w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa Nr 84 w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wyszyńskiego 56 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medi Partner w odległości 170 m, Polskie Centrum Zdrowia w odległości 190 m, Przychodnia Śródmieście w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wyszyńskiego 56 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się NaRogu, w odległości 100 m znajduje się Rybka, w odległości 130 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wyszyńskiego 56 w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.07.2020
Data aktualizacji: 15.10.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: