Niemcewicza 19

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Niemcewicza, oferowane bezpośrednio przez NAPOLLO

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Niemcewicza 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Niemcewicza 19

5 zdjęć

Niemcewicza 19
Niemcewicza 19
Niemcewicza 19
Niemcewicza 19

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Niemcewicza 19 logo

Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i zielonych skwerów, a jednocześnie warszawskie city na wyciągnięcie ręki stanowią o idealnym połączeniu różnych wymiarów życia. Doskonała infrastruktura społeczna, kulturalna i komunikacyjna pozwala korzystać ze wszystkich udogodnień metropolii, a kameralna atmosfera dzielnicy sprawia, że można tu wypocząć od miejskiego zgiełku.

Architektura Apartamentów Niemcewicza 19 nawiązuje do najlepszych tradycji budownictwa dwudziestolecia międzywojennego. Modernistyczna bryła obłożona szlachetnym piaskowcem, panoramiczne okna i loggie – to charakterystyczne elementy architektury Apartamentów Niemcewicza 19. Inwestycja pod względem urbanistycznym, wraz z sąsiednim budynkiem Apartamentów Niemcewicza 17, dopełnia cały kwartał zabudowy między ulicami Niemcewicza, Poniecką, Słupecką i Odrzykońską.

Całe założenie obejmuje realizację wielorodzinnego budynku mieszkalnego o wysokim standardzie wraz z przestronnym deptakiem ze starannie zaaranżowaną zielenią i miejscami do wypoczynku. Połączy on wyłącznie dla ruchu pieszego ulice Niemcewicza i Odrzykońską. Wejścia do Apartamentów Niemcewicza 19 zaprojektowano od strony pasażu, a nie ulicy, aby zapewnić mieszkańcom poczucie intymności.

W ofercie sprzedaży dostępnych jest 56 mieszkań. Na terenie inwestycji powstanie dwupoziomowy parking podziemny. Na parterze zaplanowano lokale usługowe.

Oferowane mieszkania są funkcjonalnie rozplanowane, z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną. Wysokość pomieszczeń, minimum 2,78 m, potęguje wrażenie przestronności, a ich przejrzysty układ ułatwia aranżację przestrzeni. Szeroka gama metraży gwarantuje wybór powierzchni odpowiadających zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów. Konstrukcja budynku umożliwia łączenie lokali.

W ofercie znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od ok. 45 do ok. 123 m². Wszystkie apartamenty wyposażone są w loggie lub tarasy.

Mała liczba mieszkań w każdej klatce zapewni poczucie prywatności. Cichobieżne windy i doskonała izolacja akustyczna sprawią, że nic nie zakłóci spokoju mieszkańców. Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje komfort życia.

Inwestycja Niemcewicza 19 znajduje się na Starej Ochocie, ul. Niemcewicza 19 (2.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez NAPOLLO.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Niemcewicza 19 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli NAPOLLO przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 278 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: szczegóły u dewelopera.
Udogodnienia:
monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, wózkarnia, patio / dziedziniec, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Ulica Niemcewicza to doskonałe miejsce dla osób ceniących swój czas i atmosferę sąsiedztwa. W okolicy przeważa niska, kilkupiętrowa zabudowa, w tym pieczołowicie odrestaurowane kamienice przy pobliskim pl. Narutowicza. W bezpośrednim sąsiedztwie Apartamentów Niemcewicza 19 znajdują się zarówno wszystkie niezbędne usługi, jak i placówki zdrowia, kultury i oświaty oraz doskonale rozwinięta sieć komunikacji. Zaledwie kilka minut drogi dzieli inwestycję od ścisłego Śródmieścia z bogatą ofertą rozrywkową i handlową. Dojazd do centrów biurowych zlokalizowanych wzdłuż al. Jana Pawła II, Al. Jerozolimskich, w okolicach Ronda Daszyńskiego i do najbliższej stacji metra zajmuje od 5 do 15 minut. Osoby podróżujące docenią bliskość Dworca Centralnego i Zachodniego. W prosty i szybki sposób można również dotrzeć do międzynarodowego Lotniska Chopina.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Niemcewicza 19?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Niemcewicza 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Niemcewicza 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcewicza 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Niemcewicza 19 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Niemcewicza 19 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 97 im. Leona Kruczkowskiego w odległości 140 m, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Księży Orionistów w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa 174 w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Niemcewicza 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 270 m, Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w odległości 310 m, Mazowieckie Centrum Epileptologii i Nefrologii Dziecięcej w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Niemcewicza 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Top Market, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się ArcyPiekarz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Niemcewicza 19 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.09.2021
Data aktualizacji: 03.12.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: