Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Niemcewicza 19

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Niemcewicza, oferowane bezpośrednio przez

NAPOLLO

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Niemcewicza 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Niemcewicza 19Niemcewicza 19

5 zdjęć

Niemcewicza 19
Niemcewicza 19
Niemcewicza 19
Niemcewicza 19

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 278 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: szczegóły u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : szczegóły u dewelopera

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Niemcewicza 19 logo

Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i zielonych skwerów, a jednocześnie warszawskie city na wyciągnięcie ręki stanowią o idealnym połączeniu różnych wymiarów życia. Doskonała infrastruktura społeczna, kulturalna i komunikacyjna pozwala korzystać ze wszystkich udogodnień metropolii, a kameralna atmosfera dzielnicy sprawia, że można tu wypocząć od miejskiego zgiełku.

Architektura Apartamentów Niemcewicza 19 nawiązuje do najlepszych tradycji budownictwa dwudziestolecia międzywojennego. Modernistyczna bryła obłożona szlachetnym piaskowcem, panoramiczne okna i loggie – to charakterystyczne elementy architektury Apartamentów Niemcewicza 19. Inwestycja pod względem urbanistycznym, wraz z sąsiednim budynkiem Apartamentów Niemcewicza 17, dopełnia cały kwartał zabudowy między ulicami Niemcewicza, Poniecką, Słupecką i Odrzykońską.

Całe założenie obejmuje realizację wielorodzinnego budynku mieszkalnego o wysokim standardzie wraz z przestronnym deptakiem ze starannie zaaranżowaną zielenią i miejscami do wypoczynku. Połączy on wyłącznie dla ruchu pieszego ulice Niemcewicza i Odrzykońską. Wejścia do Apartamentów Niemcewicza 19 zaprojektowano od strony pasażu, a nie ulicy, aby zapewnić mieszkańcom poczucie intymności.

W ofercie sprzedaży dostępnych jest 56 mieszkań. Na terenie inwestycji powstanie dwupoziomowy parking podziemny. Na parterze zaplanowano lokale usługowe.

Oferowane mieszkania są funkcjonalnie rozplanowane, z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną. Wysokość pomieszczeń, minimum 2,78 m, potęguje wrażenie przestronności, a ich przejrzysty układ ułatwia aranżację przestrzeni. Szeroka gama metraży gwarantuje wybór powierzchni odpowiadających zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów. Konstrukcja budynku umożliwia łączenie lokali.

W ofercie znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od ok. 45 do ok. 123 m². Wszystkie apartamenty wyposażone są w loggie lub tarasy.

Mała liczba mieszkań w każdej klatce zapewni poczucie prywatności. Cichobieżne windy i doskonała izolacja akustyczna sprawią, że nic nie zakłóci spokoju mieszkańców. Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje komfort życia.

Inwestycja Niemcewicza 19 znajduje się na Starej Ochocie, ul. Niemcewicza 19 (2.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez NAPOLLO.

Inwestycja Niemcewicza 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Niemcewicza 19 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców NAPOLLO przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie szczegóły u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ulica Niemcewicza to doskonałe miejsce dla osób ceniących swój czas i atmosferę sąsiedztwa. W okolicy przeważa niska, kilkupiętrowa zabudowa, w tym pieczołowicie odrestaurowane kamienice przy pobliskim pl. Narutowicza. W bezpośrednim sąsiedztwie Apartamentów Niemcewicza 19 znajdują się zarówno wszystkie niezbędne usługi, jak i placówki zdrowia, kultury i oświaty oraz doskonale rozwinięta sieć komunikacji.

Zaledwie kilka minut drogi dzieli inwestycję od ścisłego Śródmieścia z bogatą ofertą rozrywkową i handlową. Dojazd do centrów biurowych zlokalizowanych wzdłuż al. Jana Pawła II, Al.

Jerozolimskich, w okolicach Ronda Daszyńskiego i do najbliższej stacji metra zajmuje od 5 do 15 minut.

Osoby podróżujące docenią bliskość Dworca Centralnego i Zachodniego. W prosty i szybki sposób można również dotrzeć do międzynarodowego Lotniska Chopina.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Niemcewicza 19?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Niemcewicza 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 118 metrów od inwestycji Niemcewicza 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcewicza 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Niemcewicza 19 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Niemcewicza 19 znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 97 im. Polskich Noblistek w odległości 42 m, szkoła w odległości 94 m, Instytut Edukacji Artystycznej Akademii Pedagogiki Specjalnej w odległości 176 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Niemcewicza 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc w odległości 81 m, BiMedical w odległości 189 m, Otmed w odległości 238 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Niemcewicza 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 38 m znajduje się Top Market, w odległości 42 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się ArcyPiekarz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Niemcewicza 19 w odległości 52 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 57 m znajduje się boisko / kort, w odległości 80 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.09.2021
Data aktualizacji: 13.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023