Masarska 6

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Masarska, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Kraków, Grzegórzki, ul. Masarska 6

Ceny od: 19 141 zł/m2
Masarska 6Masarska 6

13 zdjęć

Masarska 6
Masarska 6
Masarska 6
Masarska 6
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

61 - 81/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (2)

od 19 141 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Kraków Zabłocie - 845 m

Przystanek Tramwajowy - 249 m

Przystanek Autobusowy - 242 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

91 placówek medycznych, 43 placówki edukacyjne, 270 kawiarni i restauracji, 92 sklepy, 29 obiektów sportowych, 21 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
 • rekuperacja

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość 2,72 - 10,42 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 61 do 81 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 19 141 do 20 724 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Po wyborze lokalu mieszkalnego, Klient ma możliwość dokonania wstępnej rezerwacji na stronie inwestycji na okres maksymalnie 3 dni roboczych. Wstępna rezerwacja jest bezpłatna. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy rezerwacyjnej na okres 4 tygodni i dokonania opłaty rezerwacyjnej w wysokości 10.000,00 złotych. Kwota po podpisaniu umowy deweloperskiej jest wliczana do I transzy, a w przypadku rezygnacji z umowy rezerwacyjnej – całkowicie zwracana na wskazany przez Państwa rachunek.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Masarska 6 Apartamenty – inwestycja powstająca w ścisłym centrum Krakowa, to świetny wybór dla osób ceniących miejski styl życia oraz poszukujących nowoczesnego mieszkania w najwyższym standardzie. Niebanalna architektura, wyjątkowa lokalizacja, duża ilość usług oraz wiele miejsc do wypoczynku pozwolą cieszyć się aktywnym życiem w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa.

Budynek składać się będzie z pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej, na której usytuowany będzie garaż. Łącznie zaprojektowano 113 mieszkań o metrażach od 31,85 m2 do 116,58 m2. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym, mieszkania będą ustawne i funkcjonalne.

Właściciele jednośladów będą mogli skorzystać ze stacji naprawy rowerów oraz stojaków. Na dziedzińcu stanowiącym stylową wizytówkę całego projektu, zagospodarowane zostaną liczne miejsca do odpoczynku. Na parterze budynku przewidziano również dwa lokale usługowe, w których miejsce mogą znaleźć tętniąca życiem kawiarnia lub pracownia florystyczna.

Inwestycja Masarska 6 znajduje się na Grzegórzkach, ul. Masarska 6 (1.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Masarska 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Masarska 6 w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni od 61 do 81 metrów kwadratowych , w cenie od 19 141 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 2,72 - 10,42 m2.

Lokalizacja inwestycji

Masarska 6 Apartamenty powstaje w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki, przy skrzyżowaniu ulic Masarskiej i Rzeźniczej. Spacer na Rynek Główny zajmie niespełna kwadrans, a nad brzeg Wisły lub na popularną Halę Targową około 10 minut. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Galerii Kazimierz mieszkańcy zyskają czas, załatwiając codzienne sprawy nieopodal miejsca zamieszkania.

Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami miasta. Węzły komunikacyjne usytuowane nieopodal pozwalają na łatwy dojazd do każdego punktu Krakowa. Zmotoryzowanym mieszkańcom osiedla dotarcie do Dworca Głównego zajmie nie więcej niż 5 minut, a dojazd do Zakopianki czy autostrady A4 nie więcej niż kwadrans.

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Masarska 6?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Masarska 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 845 metrów od inwestycji Masarska 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Zabłocie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Masarska 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Masarska 6 znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Germania w odległości 110 m, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Księdza Kardynała Adama Stefana Sapiehy w odległości 112 m, szkoła w odległości 118 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Masarska 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicina2000 Endokrynolog Kraków w odległości 165 m, Scanmed Multimedis w odległości 291 m, Centrum Stomatologii w odległości 303 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Masarska 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 19 m znajduje się Żabka, w odległości 35 m znajduje się Buczek, w odległości 52 m znajduje się Chleb & More.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Masarska 6 w odległości 318 m znajduje się boisko / kort, w odległości 339 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 352 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.08.2022
Data aktualizacji: 09.04.2024
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Zabłocie 23/18, 30-701 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: