Masarska 6

13 zdjęć

Masarska 6
Masarska 6
Masarska 6
Masarska 6

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Masarska 6 dostępne są 92 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (92)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
 • rekuperacja

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość 2,72 - 10,42 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 92 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 117 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 17 150 do 23 152 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

po wyborze lokalu mieszkalnego, klient ma możliwość dokonania wstępnej rezerwacji na stronie inwestycji na okres maksymalnie 3 dni roboczych. wstępna rezerwacja jest bezpłatna. kolejnym krokiem jest podpisanie umowy rezerwacyjnej na okres 4 tygodni i dokonania opłaty rezerwacyjnej w wysokości 10.000,00 złotych. kwota po podpisaniu umowy deweloperskiej jest wliczana do i transzy, a w przypadku rezygnacji z umowy rezerwacyjnej – całkowicie zwracana na wskazany przez państwa rachunek..

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Masarska 6 znajduje się 46 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Masarska 6 Apartamenty – inwestycja powstająca w ścisłym centrum Krakowa, to świetny wybór dla osób ceniących miejski styl życia oraz poszukujących nowoczesnego mieszkania w najwyższym standardzie. Niebanalna architektura, wyjątkowa lokalizacja, duża ilość usług oraz wiele miejsc do wypoczynku pozwolą cieszyć się aktywnym życiem w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa.

Budynek składać się będzie z pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej, na której usytuowany będzie garaż. Łącznie zaprojektowano 113 mieszkań o metrażach od 31,85 m2 do 116,58 m2. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym, mieszkania będą ustawne i funkcjonalne.

Właściciele jednośladów będą mogli skorzystać ze stacji naprawy rowerów oraz stojaków. Na dziedzińcu stanowiącym stylową wizytówkę całego projektu, zagospodarowane zostaną liczne miejsca do odpoczynku. Na parterze budynku przewidziano również dwa lokale usługowe, w których miejsce mogą znaleźć tętniąca życiem kawiarnia lub pracownia florystyczna.

Inwestycja Masarska 6 znajduje się na Grzegórzkach, ul. Masarska 6 (1.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Masarska 6 w sprzedaży 92 nowe mieszkania o powierzchni od 32 do 117 metrów kwadratowych, w cenie od 17 150 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 32 do 40 m2 (12 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 52 m2 (36 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 87 m2 (37 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 81 do 84 m2 (6 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 117 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 2,72 - 10,42 m2.

Lokalizacja inwestycji

Masarska 6 Apartamenty powstaje w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki, przy skrzyżowaniu ulic Masarskiej i Rzeźniczej. Spacer na Rynek Główny zajmie niespełna kwadrans, a nad brzeg Wisły lub na popularną Halę Targową około 10 minut. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Galerii Kazimierz mieszkańcy zyskają czas, załatwiając codzienne sprawy nieopodal miejsca zamieszkania. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami miasta. Węzły komunikacyjne usytuowane nieopodal pozwalają na łatwy dojazd do każdego punktu Krakowa. Zmotoryzowanym mieszkańcom osiedla dotarcie do Dworca Głównego zajmie nie więcej niż 5 minut, a dojazd do Zakopianki czy autostrady A4 nie więcej niż kwadrans.

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Masarska 6?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Masarska 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Masarska 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Masarska 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Masarska 6 znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Integracyjne Montessori w odległości 140 m, Policealna Szkoła Zawodowa BHP w odległości 150 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ASLAN w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Masarska 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 250 m znajduje się Galeria Kazimierz, w odległości 270 m znajduje się Galeria Kazimierz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Masarska 6 w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 10.08.2022
Data aktualizacji: 17.11.2022

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Grzegórzkach

Oferty na Grzegórzkach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: