Nowość na rynku pierwotnym w Toruniu. Do sprzedaży trafiło Murapol Osiedle Smart

Murapol S.A.

Data publikacji: 12.11.2020, Data aktualizacji: 13.11.2020

Murapol Osiedle Smart
Do sprzedaży trafiło Murapol Osiedle Smart. To trzeci już projekt deweloperski Grupy Murapol w Toruniu, drugi w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jar. Sprawdź!

To trzeci już projekt deweloperski Grupy Murapol w Toruniu, drugi w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jar. Murapol Osiedle Smart to inwestycja obliczona na ponad 500 mieszkań. W ramach jej I etapu, który właśnie trafił do sprzedaży powstanie 108 lokali mieszkalnych o metrażach od 29 do 64 mkw z balkonami i ogródkami. Każde z nich wyposażone zostanie w innowacyjne rozwiązania – pakiet antysmogowy oraz opcję smart home.

Kawalerki oraz mieszkania 2-, 3-, i 4-pokojowe o powierzchni 29-64 mkw. to nowa toruńska propozycja Grupy Murapol. Zaprojektowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jar I etap inwestycji Murapol Osiedle Smart trafił właśnie do oferty dewelopera. Wszystkie spośród 108 lokali planowanych w 2 kameralnych budynkach będą posiadały balkony lub ogródki z wybrukowanymi kostką tarasami. Każde z nich zyska innowacyjne rozwiązania: pakiet antysmogowy zatrzymujący nawet najdrobniejsze cząstki pyłów, alergenów i innych zanieczyszczeń oraz opcję smart home, generującą oszczędności w eksploatacji mediów sięgające nawet 23 proc. w skali roku. 

Autorem projektu nowoczesnej zabudowy jest pracownia architektoniczna Murapol Architects Drive SA, należąca do Grupy Murapol. Teren wokół budynków zostanie zagospodarowany roślinnością oraz elementami małej architektury, a najmłodsi mieszkańcy osiedla zyskają plac zabaw. Zmotoryzowani lokatorzy będą natomiast mogli bezpiecznie i wygodnie zaparkować swoje pojazdy na miejscach postojowych zlokalizowanych na zewnątrz lub w garażach podziemnych. W ramach I etapu takich miejsc zaplanowano 140. Inwestycja Murapol Osiedle Smart docelowo będzie obejmowała 9 budynków, w których powstanie ponad 500 mieszkań.

- Murapol Osiedle Smart powstanie nieopodal naszej wcześniejszej inwestycji, którą zrealizowaliśmy także przy ul. Strobanda – Murapol Nowy Toruń. W ramach tego projektu dostarczyliśmy na toruński rynek blisko 500 mieszkań w siedmiu 3-piętrowych budynkach. Zdobyte doświadczenie oraz obserwacje z realizacji tego przedsięwzięcia, pokazały nam, że osiedle Jar to dobre miejsce do inwestowania. Mieszkania w zielonej, rozwijającej się części miasta, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej ze ścisłym centrum cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących własnego M w Toruniu – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Jar to w tej chwili najbardziej dynamicznie rozwijający się obszar Torunia – przybywa na nim zabudowy mieszkaniowej, jak i publicznych inwestycji mających poprawić komfort życia mieszkańców. Zaplanowane na tym terenie atrakcyjne miejsca wypoczynku i rekreacji zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz. Wśród nich są: nowy Park na Jarze ze stawem, miejscami do plażowania, ścieżki rowerowe, place zabaw, siłownia plenerowa, boiska sportowe oraz wybieg dla psów. W odległości 1 km od Murapol Osiedla Smart znajdują się przedszkola, żłobki, restauracje, sklepy. O rzut beretem stoi przystanek autobusowy, a w przyszłości do osiedla będzie można dojechać tramwajem.

W ciągu pięciu lat działalności w Toruniu, Murapol zrealizował w mieście dwa projekty deweloperskie: Apartamenty Staromiejskie przy ul. Grudziądzkiej oraz Murapol Nowy Toruń przy ul. Strobanda, w których łącznie zamieszkało ponad 2 tys. osób. 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: