Wiadomości mieszkaniowe

Murapol S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Poznań

7 grudnia 2020

Oddaj swój głos!

Mieszkanie pod choinkę z rabatem do blisko 43 tys. zł. Wystartowała świąteczna promocja Grupy Murapol

Wystartowała grudniowa promocja Grupy Murapol umożliwiająca zakup nowego mieszkania z rabatem cenowym w jednym z 13 polskich miast. Sprawdź!

Mieszkanie pod choinkę z rabatem do blisko 43 tys. zł. Wystartowała świąteczna promocja Grupy Murapol

Złap rabat od Grupy Murapol i kup mieszkanie pod choinkę, oszczędzając nawet blisko 43 tys. zł! Do 24 grudnia w świątecznej promocji deweloper oferuje 222 mieszkania w 21 inwestycjach na terenie 13 miast.

Do 24 grudnia w Grupie Murapol trwa promocja „222 mieszkania pod choinkę w niższych cenach”, obejmująca szeroki wybór lokali mieszkalnych o metrażach od 26 do 68 mkw. Kupujący mogą oszczędzić nawet blisko 43 tys. zł,  sprawiając sobie i bliskim świąteczną niespodziankę. Jak poznać listę mieszkań objętych rabatem? Wystarczy odwiedzić stronę internetową dewelopera i postępować zgodnie z instrukcją.

Wszystkie znajdujące się na niej mieszkania wyposażone zostaną w innowacyjne technologie, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę przyszłym lokatorom. Innowacyjna technologia Home Management System (HMS) umożliwia montaż rozwiązania spod znaku smart home, czyli zdalnego sterowania oświetleniem czy roletami wewnętrznymi, a także zamknięcia zaworów wody. Pełna kontrola nad mieszkaniem możliwa jest nie tylko z poziomu aplikacji mobilnej, ale i manualnego przycisku tzw. funkcji hotelowej. Rozwiązanie pozwala obniżyć zużycie mediów nawet o 28 proc. rocznie.

W standardzie deweloper oferuje pakiet antysmogowy - innowacyjne rozwiązanie chroniące lokatorów przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń. Zastosowane w nim filtry z nanowłókien zatrzymują na zewnątrz najmniejsze nawet cząstki pyłu, kurzu czy alergeny, zapewniając jednocześnie stały dopływ czystego powietrza do pomieszczeń.

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy