JHM DEVELOPMENT S.A.

JHM DEVELOPMENT S.A.

Łódzkie, Skierniewice

ul. Unii Europejskiej 18

+48 46 ...

Posiadamy w sprzedaży 436 nieruchomości w 4 inwestycjach

Zobacz na mapie

w woj. śląskim

 • Twoja Dolina

  Inwestycja z lokalami użytkowymi Twoja Dolina znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1,7 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera JHM DEVELOPMENT S.A.. Inwestycja Twoja Dolina jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 33 do 148 m2. Budynek posiada do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1,7 km od centrum Katowic)

  Twoja Dolina
  • Termin oddania 1 kw. 2017

  • Powierzchnia 33 - 148 m2

  JHM DEVELOPMENT S.A. Zobacz wszystkie lokale użytkowe
 • Twoja Dolina

  Inwestycja Twoja Dolina znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1,7 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera JHM DEVELOPMENT S.A.. Inwestycja Twoja Dolina jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 300 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1,7 km od centrum Katowic)

  Twoja Dolina
  • Termin oddania 1 kw. 2017

  • Liczba pokoi 1 - 3

  • Powierzchnia 25 - 70 m2

  JHM DEVELOPMENT S.A. Zobacz wszystkie mieszkania

w woj. pomorskim

 • Osiedle Królewskie

  Inwestycja Osiedle Królewskie znajduje się w Rumi, ul. Dębogórska 82 (1,3 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera JHM DEVELOPMENT S.A.. Inwestycja Osiedle Królewskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 536 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Królewskie znajduje się 7 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Wejherowski, Rumia, ul. Dębogórska 82 (1,3 km od Gdyni)

  ceny od: 3 950 zł/m2
  Osiedle Królewskie
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 1 - 4

  • Powierzchnia 27 - 91 m2

  JHM DEVELOPMENT S.A. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Osiedle Królewskie

  Inwestycja z lokalami użytkowymi Osiedle Królewskie znajduje się w Rumi, ul. Dębogórska 82 (1,3 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera JHM DEVELOPMENT S.A.. Inwestycja Osiedle Królewskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 19 do 63 m2. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Wejherowski, Rumia, ul. Dębogórska 82 (1,3 km od Gdyni)

  Osiedle Królewskie
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Powierzchnia 19 - 63 m2

  JHM DEVELOPMENT S.A. Zobacz wszystkie lokale użytkowe

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji Rozwiń inwestycje sprzedaneZwiń inwestycje sprzedane

O nas

JHM Development S.A. – to profesjonalna spółka zapewniająca wysoki standard i jakość oferowanych mieszkań, która powstała w odpowiedzi na potrzeby prężnie rozwijającego się rynku nieruchomości. Nasza firma oparta jest na solidnych fundamentach MIRBUD S.A.

Dewizą JHM Development S.A. jest komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Spółka stawia sobie za nadrzędny cel stworzenie luksusowych i bezpiecznych mieszkań w budynkach wielorodzinnych, segmentach, apartamentach oraz domach wolnostojących, gdzie łączy się nowoczesność i elegancja formy z naturą. Na każdym etapie procesu inwestycyjnego angażujemy do pracy najlepszych fachowców oraz prowadzimy ścisły nadzór inwestorski nad przebiegiem prac. Zaczynamy od dokładnej analizy lokalizacji, poprzez projekt architektoniczny, a kończymy na użyciu najlepszych materiałów. Nasi współpracownicy – to największa wartość naszej firmy. Ich kompetencje, zaangażowanie i wzajemne zaufanie są podstawą naszych sukcesów.

Zapraszamy do bliższego poznania naszej spółki oraz zapoznania się z inwestycjami JHM Development S.A na stronie www.jhmdevelopment.pl

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Łódzkie, Skierniewice
 • ul. Unii Europejskiej 18

+48 46 ...

Wiadomości na temat JHM DEVELOPMENT S.A.

Więcej wiadomości
 • Znajdziemy dla Ciebie