Ursus Centralny etap IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gierdziejewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Ronson Development Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Gierdziejewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 495 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ursus Centralny etap IV

5 zdjęć

Ursus Centralny etap IV
Ursus Centralny etap IV
Ursus Centralny etap IV
Ursus Centralny etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 202 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Ursus Centralny etap IV logo

Osiedle Ursus Centralny jest największym projektem w portfolio Ronson Development. Inwestycję wyróżnia znakomita lokalizacja zapewniająca dogodny dostęp do pobliskiej infrastruktury. Ursus to najszybciej rozwijająca się dzielnica Warszawy, z dużym potencjałem inwestycyjnym. Projekt budowany jest z dbałością o historię tego miejsca.

Ursus Centralny dzieli zaledwie kilkaset metrów do pobliskich supermarketów oraz stacji szybkiej kolei miejskiej. Z pewnością przyszłych mieszkańców zadowoli fakt, że na terenie osiedla powstanie szkoła, liczne punkty usługowe oraz bulwar z atrakcjami takimi jak: fontanny, place zabaw, strefy fitness oraz odpoczynku. Znajdujący się w sąsiedztwie EKOpark to gwarancja relaksu i dobrej zabawy w otoczeniu zieleni.

Inwestycja Ursus Centralny znajduje się w bliskim sąsiedztwie stacji SKM i przystanków autobusowych – to zaledwie 15 min dojazdu do centrum.

Cała inwestycja składać się będzie z 7 etapów, które liczą prawie 1600 mieszkań w 17 budynkach. Obecnie gotowe są 2 etapy inwestycji i trwa budowa dwóch kolejnych.

- 3 etap – planowane oddanie do użytkowania na IV kw. 2022 r.

- 4 etap – planowane oddanie do użytkowania na II kw. 2023 r.

4 etap składa się z dwóch budynków, w których znajdują się 202 mieszkania. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rozbudowany plac zabaw dla dzieci. To miejsce jest zwieńczeniem osiedlowego Pasażu Wisła.

Inwestycja Ursus Centralny etap IV znajduje się na Szamotach, ul. Gierdziejewskiego (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ronson Development Sp. z o.o.

Inwestycja Ursus Centralny etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 202 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ursus Centralny etap IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ronson Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ursus Centralny etap IV?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ursus Centralny etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 819 metrów od inwestycji Ursus Centralny etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ursus Centralny etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ursus Centralny etap IV znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek nr 48 w odległości 410 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Smart Planet w odległości 457 m, Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 463 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ursus Centralny etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uśmiech Proszę w odległości 238 m, Apex Stomatologia i Medycyna Estetyczna w odległości 242 m, Kids Medic - Centrum Terapii Dzieci w odległości 278 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ursus Centralny etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 223 m znajduje się Żabka, w odległości 261 m znajduje się La Tienda Española, w odległości 266 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ursus Centralny etap IV w odległości 215 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 271 m znajduje się boisko / kort, w odległości 349 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.04.2021
Data aktualizacji: 24.01.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: