Nadwiślańska Kaskada

Mieszkania na sprzedaż ul. Marcina z Wrocimowic, oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Marcina z Wrocimowic 6
Nadwiślańska Kaskada

6 zdjęć

Nadwiślańska Kaskada
Nadwiślańska Kaskada
Nadwiślańska Kaskada
Nadwiślańska Kaskada

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nadwiślańska Kaskada dostępne są 54 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Promocje

 • Last minute

  Kup mieszkanie na osiedlu Nadwiślańska Kaskada bez wkładu własnego!

  Wybrane mieszkania w tej inwestycji spełniają kryteria programu Mieszkanie bez wkładu własnego. Mieszkania już od 8 739 zł/m2! 50% rabatu na miejscu postojowym w garażu! Harmonogram płatności 30/70

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Nadwiślańska Kaskada logo

Nadwiślańska Kaskada to nowa inwestycja mieszkaniowa Grupy Kapitałowej Home Invest w Warszawie. Starannie zaprojektowany budynek powstanie na zielonej Białołęce przy ulicy Marcina z Wrocimowic. Projekt cechuje kameralność, ale również nowoczesność i dbałość o każdy detal. Spójne wykończenie elewacji i wnętrz, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz duże panoramiczne okna, doświetlające wnętrza naturalnym światłem, zapewnią najwyższy komfort przyszłym mieszkańcom.

Natomiast kaskadowa bryła budynku tworzy unikatową i atrakcyjną w odbiorze architekturę. Wyjątkowe rozwiązania połączone z elegancją i klasyką nadadzą ponadczasowy charakter inwestycji. Dzięki temu wybrane mieszkania będą posiadały przestronne tarasy z widokiem na malowniczy las i Wisłę, ku uciesze nawet najbardziej wymagających klientów. Z kolei do pozostałych mieszkań będą przynależały powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów oraz loggii, a także ogródków przy lokalach usytuowanych w parterze budynku.

Inwestycja składać się będzie ze 130 mieszkań, w tym wyjątkowo przemyślanych układów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, o powierzchniach od 27 m2 do 100 m2. W części podziemnej zaprojektowano dwukondygnacyjny garaż z miejscami parkingowymi oraz praktycznymi komórkami lokatorskimi, które znajdą się także na piętrach. Wizytówką osiedla będzie niewątpliwie reprezentacyjny hol wejściowy, który spełni rolę przysłowiowej wisienki na torcie. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców cała inwestycja zostanie objęta ochroną z monitoringiem.

Nadwiślańska Kaskada to idealne miejsce dla osób, chcących uciec od zgiełku miasta, ale jednocześnie pozostać w jego zasięgu. Nie ulega wątpliwości, że kameralna zabudowa inwestycji, cicha i zielona okolica, świeże powietrze, bliskość nadwiślańskich terenów rekreacyjnych, skradną serca zarówno singli, młodych par, a także rodzin z dziećmi i osób starszych. Najbliższe sąsiedztwo zachęca bowiem do długich spacerów i wycieczek rowerowych, a letnie wieczory umilać będzie śpiew ptaków i magiczne odgłosy natury.

Inwestycja Nadwiślańska Kaskada znajduje się na Nowodworach, ul. Marcina z Wrocimowic 6 (13.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Home Invest Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 130 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nadwiślańska Kaskada w sprzedaży 54 nowe mieszkania o powierzchni od 40 do 84 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 53 m2 (16 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 72 m2 (36 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 84 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Home Invest Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (151 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 32 komórki, 27 boksów zlokalizowanych na poziomie -1 i -2 oraz 20 komórek na kondygnacjach naziemnych (zakup komórek nieobowiązkowy).

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 3 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 130 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: 32 komórki, 27 boksów zlokalizowanych na poziomie -1 i -2 oraz 20 komórek na kondygnacjach naziemnych (zakup komórek nieobowiązkowy)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (151 miejsc): zlokalizowane na poziomie -1 i -2, zakup miejsc postojowych obowiązkowy.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 54 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 40 do 84 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Nadwiślańska Kaskada znajduje się 16 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Nadwiślańska Kaskada to nie tylko wyjątkowy budynek w otulinie lasu, lecz również komfortowa lokalizacja, dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 200 m od inwestycji. Nieopodal zlokalizowana jest również pętla “Nowodwory”, skąd tramwajem można dojechać w 15 minut do Metra Młociny. Wkrótce mają rozpocząć się prace mające na celu przedłużenie linii tramwajowej w kierunku osiedla, gdzie w końcowej fazie powstanie zupełnie nowa pętla "Winnica”. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne. Spacerem w kilka minut można dostać się nad sam brzeg Wisły, aby podziwiać widoki i odpocząć po ciężkim dniu. Osiedle zlokalizowane jest w miejscu o bardzo rozwiniętej infrastrukturze – w bliskiej okolicy znajdują się sklepy, markety, żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia lekarska, apteka, paczkomat i liczne punkty gastronomiczne. Z kolei na większe zakupy można wybrać się do oddalonej o 8 minut Galerii Północnej.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nadwiślańska Kaskada?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nadwiślańska Kaskada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Nadwiślańska Kaskada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tłuchowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nadwiślańska Kaskada znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nadwiślańska Kaskada znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Maluchów - Tarchomin Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole Integracyjne w odległości 60 m, Niepubliczne Przedszkole KRASNOLUDKI w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole Dookoła Świata w odległości 360 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nadwiślańska Kaskada w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2021
Data aktualizacji: 21.07.2022
Nadwiślańska Kaskada logo

Home Invest

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

WARSZAWA - TARGÓWEK ul. Warszawski Świt 5

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: