Nadwiślańska Kaskada

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Marcina z Wrocimowic, oferowane bezpośrednio przez

Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Marcina z Wrocimowic 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 184 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nadwiślańska Kaskada

7 zdjęć

Nadwiślańska Kaskada
Nadwiślańska Kaskada
Nadwiślańska Kaskada
Nadwiślańska Kaskada

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 130 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 32 komórki, 27 boksów zlokalizowanych na poziomie -1 i -2 oraz 20 komórek na kondygnacjach naziemnych (zakup komórek nieobowiązkowy)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (151 miejsc) : zlokalizowane na poziomie -1 i -2, zakup miejsc postojowych obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Nadwiślańska Kaskada logo

Nadwiślańska Kaskada to nowa inwestycja mieszkaniowa Grupy Kapitałowej Home Invest w Warszawie. Starannie zaprojektowany budynek powstanie na zielonej Białołęce przy ulicy Marcina z Wrocimowic. Projekt cechuje kameralność, ale również nowoczesność i dbałość o każdy detal. Spójne wykończenie elewacji i wnętrz, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz duże panoramiczne okna, doświetlające wnętrza naturalnym światłem, zapewnią najwyższy komfort przyszłym mieszkańcom.

Natomiast kaskadowa bryła budynku tworzy unikatową i atrakcyjną w odbiorze architekturę. Wyjątkowe rozwiązania połączone z elegancją i klasyką nadadzą ponadczasowy charakter inwestycji. Dzięki temu wybrane mieszkania będą posiadały przestronne tarasy z widokiem na malowniczy las i Wisłę, ku uciesze nawet najbardziej wymagających klientów. Z kolei do pozostałych mieszkań będą przynależały powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów oraz loggii, a także ogródków przy lokalach usytuowanych w parterze budynku.

Inwestycja składać się będzie ze 130 mieszkań, w tym wyjątkowo przemyślanych układów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, o powierzchniach od 27 m2 do 100 m2. W części podziemnej zaprojektowano dwukondygnacyjny garaż z miejscami parkingowymi oraz praktycznymi komórkami lokatorskimi, które znajdą się także na piętrach. Wizytówką osiedla będzie niewątpliwie reprezentacyjny hol wejściowy, który spełni rolę przysłowiowej wisienki na torcie. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców cała inwestycja zostanie objęta ochroną z monitoringiem.

Nadwiślańska Kaskada to idealne miejsce dla osób, chcących uciec od zgiełku miasta, ale jednocześnie pozostać w jego zasięgu. Nie ulega wątpliwości, że kameralna zabudowa inwestycji, cicha i zielona okolica, świeże powietrze, bliskość nadwiślańskich terenów rekreacyjnych, skradną serca zarówno singli, młodych par, a także rodzin z dziećmi i osób starszych. Najbliższe sąsiedztwo zachęca bowiem do długich spacerów i wycieczek rowerowych, a letnie wieczory umilać będzie śpiew ptaków i magiczne odgłosy natury.

Inwestycja Nadwiślańska Kaskada znajduje się na Nowodworach, ul. Marcina z Wrocimowic 6 (13.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Home Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Nadwiślańska Kaskada została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 130 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nadwiślańska Kaskada nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Home Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (151 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 32 komórki, 27 boksów zlokalizowanych na poziomie -1 i -2 oraz 20 komórek na kondygnacjach naziemnych (zakup komórek nieobowiązkowy).

Lokalizacja inwestycji

Nadwiślańska Kaskada to nie tylko wyjątkowy budynek w otulinie lasu, lecz również komfortowa lokalizacja, dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 200 m od inwestycji. Nieopodal zlokalizowana jest również pętla “Nowodwory”, skąd tramwajem można dojechać w 15 minut do Metra Młociny. Wkrótce mają rozpocząć się prace mające na celu przedłużenie linii tramwajowej w kierunku osiedla, gdzie w końcowej fazie powstanie zupełnie nowa pętla "Winnica”.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne. Spacerem w kilka minut można dostać się nad sam brzeg Wisły, aby podziwiać widoki i odpocząć po ciężkim dniu.

Osiedle zlokalizowane jest w miejscu o bardzo rozwiniętej infrastrukturze – w bliskiej okolicy znajdują się sklepy, markety, żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia lekarska, apteka, paczkomat i liczne punkty gastronomiczne. Z kolei na większe zakupy można wybrać się do oddalonej o 8 minut Galerii Północnej.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nadwiślańska Kaskada?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nadwiślańska Kaskada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2860 metrów od inwestycji Nadwiślańska Kaskada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Choszczówka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nadwiślańska Kaskada znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nadwiślańska Kaskada znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Maluchów-Tarchomin Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole Integracyjne w odległości 30 m, przedszkole w odległości 50 m, Przedszkole Niepubliczne "Krasnoludki" w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nadwiślańska Kaskada jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Laboratorium Analiz Lekarskich "Analiza" w odległości 630 m, ProDenta w odległości 630 m, Przychodnia Zdrowie w odległości 840 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nadwiślańska Kaskada składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Stokrotka express, w odległości 290 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nadwiślańska Kaskada w odległości 410 m znajduje się boisko / kort, w odległości 420 m znajduje się boisko / kort, w odległości 600 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.03.2021
Data aktualizacji: 31.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: