Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika
Lokum Deweloper

Lokum Deweloper

Dolnośląskie, Wrocław Ul. Krawiecka 1, pierwsze piętro, pok.101

Posiadamy w sprzedaży 774 nieruchomości w 5 inwestycjach

Lista

W Woj. Dolnośląskim

 • Lokum di Trevi (os. Tarnogaj)

  Inwestycja Lokum di Trevi (os. Tarnogaj) znajduje się na Tarnogaju, ul. Międzyleska/Gazowa (3,6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Lokum Deweloper. Inwestycja Lokum di Trevi (os. Tarnogaj) jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 33 do 94 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Międzyleska/Gazowa (3,6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 700 zł/m2
  • Termin oddania: 3 kw. 2017
  • Liczba Mieszkań: 219
  • Powierzchnia: 33 - 94 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  Lokum Deweloper Zobacz wszystkie mieszkania
 • Lokum Vena

  Inwestycja Lokum Vena znajduje się na Nadodrze, ul. Poniatowskiego (1,3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Lokum Deweloper. Inwestycja Lokum Vena jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 181 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 do 97 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Poniatowskiego (1,3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 427 zł/m2
  • Termin oddania: 4 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 163
  • Powierzchnia: 25 - 97 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Lokum Deweloper Zobacz wszystkie mieszkania
 • Lokum Victoria

  Inwestycja Lokum Victoria znajduje się na Starym Mieście, ul. Tęczowa (2,2 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Lokum Deweloper. Inwestycja Lokum Victoria jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 31 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa (2,2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 034 zł/m2
  • Termin oddania: 3 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 217
  • Powierzchnia: 31 - 89 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Lokum Deweloper Zobacz wszystkie mieszkania

W Woj. Małopolskim

 • Lokum Siesta

  Inwestycja Lokum Siesta znajduje się na Podgórzu, ul. Kobierzyńska/Rzemieślnicza (3,5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Lokum Deweloper. Inwestycja Lokum Siesta jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 576 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 33 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kraków, Podgórze, ul. Kobierzyńska/Rzemieślnicza (3,5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 895 zł/m2
  • Termin oddania: 3 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 36
  • Powierzchnia: 33 - 93 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Lokum Deweloper Zobacz wszystkie mieszkania
 • Lokum Vista

  Inwestycja Lokum Vista znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. W. Sławka 30-633 (4,5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Lokum Deweloper. Inwestycja Lokum Vista jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 146 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 63 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kraków, Podgórze Duchackie, ul. W. Sławka 30-633 (4,5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 5 943 zł/m2
  • Termin oddania: 2 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 139
  • Powierzchnia: 40 - 63 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  Lokum Deweloper Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Lokum Deweloper to jeden z trzech największych wrocławskich deweloperów oraz lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie.

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania oraz lokale handlowo-usługowe w centrum Wrocławia lub w jego pobliżu. Zrealizowaliśmy 26 projektów deweloperskich. Oddaliśmy do użytku blisko 3 tys. lokali o łącznej powierzchni ok. 154 tys. m2. Od 2016 r. jesteśmy obecni także w Krakowie. Przywiązujemy dużą wagę do terminowości i solidności, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu.

Jako inwestor, a zarazem generalny wykonawca, kompleksowo czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na naszych osiedlach. Doświadczony zespół inżynierów i menadżerów kompleksowo zarządza całym procesem inwestycyjnym. Pieczołowicie wypracowane standardy pozwalają oferować mieszkańcom zarówno wysoką jakość naszych inwestycji, jak i profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego. Dajemy klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i podwyższony standard oferowany mieszkańcom. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.

Osiedla Lokum Deweloper dzięki swojej lokalizacji są doskonale skomunikowane z centrum. Wyróżnia je podwyższony standard. Na terenach inwestycji znajdują się bezpieczne place zabaw, fontanny, lokale handlowo-usługowe oraz unikatowe strefy zieleni. Kreujemy przestrzeń miejską, harmonijnie wpisujemy się w jej charakter. W naszych działaniach stawiamy na spójność architektoniczną i przemyślane rozwiązania projektowe, które sprawiają, że na osiedlach Lokum Deweloper mieszka się komfortowo. Zakup mieszkań na naszych osiedlach to bezpieczna i pewna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.

Z myślą o potrzebach Klientów przygotowaliśmy szereg programów oferujących miedzy innymi prace wykończeniowe i aranżację mieszkań, a także system rabatów i zniżek. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą na każdym etapie zakupu wymarzonego lokum.

W 2015 r. zadebiutowaliśmy na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, pozyskując z emisji akcji środki na dalszy rozwój. Funkcjonujemy w trybie standardów giełdowych, prowadzimy jasną i transparentną politykę informacyjną – jesteśmy stabilnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

W 2016 r. wprowadziliśmy do sprzedaży dwie krakowskie inwestycje. Charakteryzuje je doskonała lokalizacja oraz podwyższony standard. Cieszymy się, że jakość docenioną We Wrocławiu możemy oferować także mieszkańcom Krakowa.

W ciągu ostatnich lat zostaliśmy wielokrotnie nagradzani w wielu znanych i prestiżowych konkursach, np. Solidny Deweloper, Deweloper Roku, Inwestycja Roku, Złote Diamenty Forbesa, Gepardy Biznesu, Osiedle 25-lecia, nagroda w plebiscycie Piękny Wrocław, Perła Krakowa 2017.

Lokum Deweloper to solidny partner. Bogata oferta komfortowych metraży w doskonałych lokalizacjach, podwyższony standard oraz terminowość i rzetelność sprawiają, że klienci, którzy nam zaufali często powracają, dokonując zakupu kolejnych mieszkań. Warto nam zaufać.

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie Państwa oferta i inne podobne nieruchomości. Chcę otrzymywać e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. J.S. Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

 • Dolnośląskie, Wrocław
 • Ul. Krawiecka 1, pierwsze piętro, pok.101

+48 71 ...

Lokum Deweloper

Lokum Deweloper

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko

Wiadomości na temat Lokum Deweloper

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie