Symbio City

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Ostrobramska, oferowane bezpośrednio przez

PROFBUD

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Ostrobramska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Symbio City

3 zdjęcia

Symbio City
Symbio City
Symbio City
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Symbio City to odpowiedź na oczekiwania współczesnych rodzin i osób szukających przestrzeni, w której udane życie prywatne może bez trudu przeplatać się np. z pracą zdalną. Od początku chcieliśmy stworzyć miejsce o wyjątkowym charakterze, dlatego nasz projekt cechują niezwykła dbałość o detale oraz szlachetna estetyka. Inwestycję zaplanowaliśmy w układzie kaskadowym na planie prostokąta, dzieląc ją na część mieszkalną – 52 lokale po stronie zachodniej – oraz inwestycyjną – 79 lokali we wschodniej części budynku. Dla maksymalnej wygody mieszkańców do każdej z części prowadzi osobna klatka schodowa. W nowoczesnej bryle postawiliśmy na mnogość zastosowanych faktur tynku oraz paneli elewacyjnych, a także liczne przeszklenia i szklane balustrady stanowiące dodatkowy walor architektoniczny.

Inwestycja Symbio City znajduje się na Gocławku, ul. Ostrobramska (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PROFBUD.

Inwestycja Symbio City została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Symbio City nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFBUD przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Symbio City?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Symbio City mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1704 metrów od inwestycji Symbio City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Gocławek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Symbio City znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Symbio City znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 w odległości 178 m, Przedszkole nr 177 "Bajkowe Przedszkole" w odległości 323 m, Szkoła Podstawowa nr 401 w odległości 342 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Symbio City jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Promenada w odległości 313 m, Dental Cresco s.c. Poradnia Stomatologiczna w odległości 366 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 474 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Symbio City składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 103 m znajduje się Żabka, w odległości 107 m znajduje się Lidl, w odległości 118 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Symbio City w odległości 145 m znajduje się boisko / kort, w odległości 197 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 251 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.04.2022
Data aktualizacji: 22.01.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: