Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Home Invest Sp. z o.o.

Home Invest Sp. z o.o.

Mazowieckie, Warszawa, Wola ul. Jana Kazimierza 64

Posiadamy w sprzedaży 43 nieruchomości w 4 inwestycjach

Lista

W Woj. Mazowieckim

 • Krasińskiego 58

  Inwestycja Krasińskiego 58 znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Krasińskiego 58 (4,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Krasińskiego 58 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 91 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 43 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Krasińskiego 58 (4,7 km od centrum Warszawy)
  • Termin oddania: 3 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 38
  • Powierzchnia: 43 - 80 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  Home Invest Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Monte Verdi

  Inwestycja Monte Verdi znajduje się na Starych Włochach, ul. Popularna 1 (7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Monte Verdi została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 61 lokali mieszkalnych o powierzchni 82 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Popularna 1 (7 km od centrum Warszawy)
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Mieszkań: 1
  • Powierzchnia: 82 m2
  • Liczba pokoi: 4
  Home Invest Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Monte Verdi

  Inwestycja z lokalami użytkowymi Monte Verdi znajduje się na Starych Włochach, ul. Popularna 1 (7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Monte Verdi została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 12 lokali użytkowych o powierzchniach od 29 do 41 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostały 2 oferty. Budynek posiada do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Popularna 1 (7 km od centrum Warszawy)
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Lokali użytkowych: 2
  • Powierzchnia: 29 - 41 m2
  Home Invest Sp. z o.o. Zobacz wszystkie lokale użytkowe
 • Na Sokratesa

  Inwestycja Na Sokratesa znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Sokratesa (8,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Na Sokratesa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 120 lokali mieszkalnych o powierzchni 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa (8,4 km od centrum Warszawy)
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Mieszkań: 2
  • Powierzchnia: 68 m2
  • Liczba pokoi: 3
  Home Invest Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Spółka Home Invest  została powołana przez grupę kapitałową Home Group do realizacji zadań deweloperskich w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego.

W swojej działalności opiera się na zarządzaniu projektami poprzez doświadczoną kadrę managerską, Na partnerów realizujących poszczególne etapy działalności deweloperskiej Home Invest wybiera firmy uznane na polskim rynku, zapewniające najwyższy poziom świadczonych usług.

Home Invest jest dynamicznym przedsiębiorstwem z wyraźnie określonymi perspektywami rozwoju. Na terenie Warszawy i okolic posiada nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod kolejne, atrakcyjne inwestycje. Celem spółki jest specjalizacja w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego oraz funkcjonowanie na rynku warszawskim jako solidny i wiarygodny partner. Robi wszystko, aby być firmą nowoczesną, wsłuchaną w potrzeby Klienta.

Misją Home Invest jest spełnianie oczekiwań zróżnicowanych grup klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych standardów i jakości oferowanych usług.

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Warszawa, Wola
 • ul. Jana Kazimierza 64

+48 22 ...

Wiadomości na temat Home Invest Sp. z o.o.

Więcej wiadomości