Atmo

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Dmowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Eiffage Immobilier Polska

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Dmowskiego 13

Ceny od: 14 908 zł/m2
Atmo

35 zdjęć

Atmo
Atmo
Atmo
Atmo
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

43 - 53/m2

Przedział pokoi

2

Kondygnacje

7

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Szczepin - 704 m

Przystanek Tramwajowy - 272 m

Przystanek Autobusowy - 229 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

16 placówek medycznych, 81 placówek edukacyjnych, 141 kawiarni i restauracji, 68 sklepów, 37 obiektów sportowych, 48 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 53 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 724 000 do 963 000 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 908 do 18 194 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Atmo – kompleks dwóch 6-piętrowych budynków, w których znajduje się 113 apartamentów o podwyższonym standardzie i metrażu od 26 do 145 mkw.

Do niemal każdego mieszkania przynależy balkon, loggia lub taras, a do mieszkań parterowych ogródki. Dzięki panoramicznym oknom wnętrza każdego mieszkania będą pełne naturalnego światła. Mieszkańcy mogą skorzystać również z możliwości montażu klimatyzacji. Kompleks dysponuje 136 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym, pomieszczeniem na rowery oraz 6 lokalami usługowymi na parterze.

Budynkom zaprojektowanym przez uznaną pracownię Zbigniewa Maćkowa nadano loftowy charakter, wyczuwalny w elementach elewacyjnych (cegła), w strefach wejściowych (przeszklenia), lokalach usługowych (sklepienia w układzie krzyżowym) i windach.

Kompleks Atmo został zaprojektowany z poszanowaniem historii miejsca. Elementem jednego z budynków są bowiem elewacje dawnej stajni, która w XIX wieku wchodziła w skład koszar wojskowych na Kępie Mieszczańskiej.

Urok i nastrój miejsca zapewnia iluminacja elewacji frontowej oraz ambientowe oświetlenie części wspólnych budynku. W centralnej części dziedzińca pomiędzy budynkami znajduje się zaś zielone patio w postaci amfiteatru.

SFERA BIO:

- Domki dla owadów

- Karmniki dla ptaków

- Ogród uprawny

SFERA AKTYWNOŚCI:

- Plac zabaw

- Stojaki na rowery

- Stacja napraw rowerów

- Stacja ładowania pojazdów

SFERA INTEGRACJI I RELAKSU:

- Zielony amfiteatr z siedziskami

- Azyl z ławkami do ładowania urządzeń mobilnych

- Altana porośnięta pnączami z drewnianym tarasem

Inwestycja Atmo znajduje się na Nadodrzu, ul. Dmowskiego 13 (1.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Eiffage Immobilier Polska.

Inwestycja Atmo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atmo w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 43 do 53 metrów kwadratowych , w cenie od 14 908 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Eiffage Immobilier Polska przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Jedną z największych zalet Atmo jest lokalizacja na największej zielonej wyspie w centrum Wrocławia – Kępie Mieszczańskiej. Otaczają ją dwa ramiona Odry, za którymi leżą klimatyczne Nadodrze, Stare Miasto z Rynkiem i Szczepin. Niewątpliwym atutem Atmo jest bezpośrednie sąsiedztwo planowanego Central Parku, 4-hektarowego parku ze strefą rekreacyjną i sportową, który ma powstać z uwzględnieniem pomysłów mieszkańców.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia - zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuje ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Atmo?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej. Przyszli mieszkańcy inwestycji Atmo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Atmo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dmowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Atmo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atmo znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Lokomotywa - Niepubliczny Punkt Przedszkolny nr 2 we Wrocławiu w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atmo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Platinum w odległości 427 m, Medicus Clinic w odległości 551 m, Endo-Med w odległości 629 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atmo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atmo w odległości 210 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka, a w odległości nieco ponad 400 metrów 2 boiska.

Data publikacji: 14.08.2020
Data aktualizacji: 29.02.2024
Eiffage Immobilier Polska logo

Eiffage Immobilier Polska

Katarzyna Posluszny

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Dmowskiego 3 lok. U1 Wrocław

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: