Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Przyjaźni Polsko- Węgierskiej, oferowane bezpośrednio przez Echo Investment S.A.

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Przyjaźni Polsko- Węgierskiej
Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

4 zdjęcia

Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D
Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D
Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D
Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D dostępnych jest 155 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Planowane terminy oddania do użytkowania poszczególnych budynków:

Budynek C- III kw. 2023

Budynek D- III kw. 2023

Bonarka Living to osiedle z doskonałym układem zabudowy. Nowoczesna pełna zieleni i doskonale zlokalizowana przestrzeń zapewni wygodę i łatwy dostęp do wszystkiego co niezbędne.

Nowoczesna architektura osiedla Bonarka Living sprawia, że budynki idealnie wpisują w charakter całej okolicy, stając się jej dopełnieniem. Wszystko to co potrzebne do zaspokojenia podstawowych potrzeb – jak praca, zaopatrzenie, opieka medyczna, czy rozrywka – znajduje się w podróży trwającej kwadrans.

Zieleń dostępna w najbliższej okolicy stanowi atut lokalizacji. Rezerwat Bonarka jest niewątpliwie najważniejszym z nich. Są także: Kopiec Krakusa, Krzemionki, kamieniołom Liban. Obszar Bonarki zyskał cechy samowystarczalnej dzielnicy – satelity wobec centralnie zlokalizowanego śródmieścia. Zespół kinowy Cinema City, bogata oferta handlowa, gastronomiczna sprawiły, że Bonarka jest dziś ciekawym i wygodnym miejscem do życia.

Położenie osiedla w sąsiedztwie najważniejszych tras komunikacyjnych umożliwia sprawny przejazd zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja szybkiej kolei aglomeracyjnej (w budowie), węzły komunikacyjne i rozbudowana sieć dróg.

Z myślą o najmłodszych pomyślano o kreatywnej przestrzeni zabaw plenerowych, która będzie obejmowała: ściankę wspinaczkową, huśtawkę „bocianie gniazdo”, górki ze zjeżdżalnią, drabinką i tunelem oraz konstrukcję namiotu tipi. Urządzenia do rekreacji dla najmłodszych położone są na nawierzchni trawiastej i piaszczystej, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zabaw i bogate doświadczenia sensoryczne. Plac zabaw tzw. „sucha rzeka” wypełniona żwirkiem i otoczakami z mostkami drewnianymi, takie rozwiązanie to dodatkowy atut, który zachęci do kreatywnych zabaw. W północnej części terenu osiedla zaplanowano strefę rekreacji z myślą o starszej młodzieży i dorosłych. Na tym terenie znajdą się między innymi urządzenie do fitnessu w formie drabinek, platformy do ćwiczenia m.in. jogi czy ławeczki gimnastyczne, wszystko wśród zaaranżowanej zieleni sprzyjającej odpoczynkowi.

Na osiedlu zaplanowano szereg najnowszych rozwiązań pomocnych mieszkańcom w ich codziennym funkcjonowaniu, takich jak chociażby inteligentny system zarządzania mieszkaniem Echo Smart, punkt odbioru przesyłek, stanowisko do ładowania pojazdów elektrycznych, stojaki na rowery czy podziemny garaż z boksami na jednoślady i wiele innych udogodnień.

Inwestycja Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Przyjaźni Polsko- Węgierskiej (4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Echo Investment S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 330 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D w sprzedaży jest 155 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 104 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 38 do 39 m2 (11 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 56 m2 (100 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 81 m2 (21 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 81 do 87 m2 (17 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 99 do 104 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Echo Investment S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 330 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 19 000 zł brutto, 116 szt.
 • miejsca postojowe podziemne: pojedyncze: 39 900 zł brutto, 143 szt. podwójne (rodzinne): 52 000 zł brutto, 138 szt.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 155 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 37 do 104 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D znajduje się 111 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bonarka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Grawena-edu w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Bonarka City Center, w odległości 350 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Pure.

Data publikacji: 19.05.2021
Data aktualizacji: 13.05.2022
Echo Investment S.A. logo

Echo Investment S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Przyjaźni Polsko - Węgierskiej 6, 30-418 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 12:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 13:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: