Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przyjaźni Polsko- Węgierskiej, oferowane bezpośrednio przez

Echo Residential by Archicom

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Przyjaźni Polsko- Węgierskiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 204 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

4 zdjęcia

Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D
Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D
Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D
Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 330 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : pojedyncze: 39 900 zł brutto, 143 szt. podwójne (rodzinne): 52 000 zł brutto, 138 szt
  • miejsca postojowe naziemne : 19 000 zł brutto, 116 szt

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Planowane terminy oddania do użytkowania poszczególnych budynków:

Budynek C- III kw. 2023

Budynek D- III kw. 2023

Bonarka Living to osiedle z doskonałym układem zabudowy. Nowoczesna pełna zieleni i doskonale zlokalizowana przestrzeń zapewni wygodę i łatwy dostęp do wszystkiego co niezbędne.

Nowoczesna architektura osiedla Bonarka Living sprawia, że budynki idealnie wpisują w charakter całej okolicy, stając się jej dopełnieniem. Wszystko to co potrzebne do zaspokojenia podstawowych potrzeb – jak praca, zaopatrzenie, opieka medyczna, czy rozrywka – znajduje się w podróży trwającej kwadrans.

Zieleń dostępna w najbliższej okolicy stanowi atut lokalizacji. Rezerwat Bonarka jest niewątpliwie najważniejszym z nich. Są także: Kopiec Krakusa, Krzemionki, kamieniołom Liban. Obszar Bonarki zyskał cechy samowystarczalnej dzielnicy – satelity wobec centralnie zlokalizowanego śródmieścia. Zespół kinowy Cinema City, bogata oferta handlowa, gastronomiczna sprawiły, że Bonarka jest dziś ciekawym i wygodnym miejscem do życia.

Położenie osiedla w sąsiedztwie najważniejszych tras komunikacyjnych umożliwia sprawny przejazd zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja szybkiej kolei aglomeracyjnej (w budowie), węzły komunikacyjne i rozbudowana sieć dróg.

Z myślą o najmłodszych pomyślano o kreatywnej przestrzeni zabaw plenerowych, która będzie obejmowała: ściankę wspinaczkową, huśtawkę „bocianie gniazdo”, górki ze zjeżdżalnią, drabinką i tunelem oraz konstrukcję namiotu tipi. Urządzenia do rekreacji dla najmłodszych położone są na nawierzchni trawiastej i piaszczystej, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zabaw i bogate doświadczenia sensoryczne. Plac zabaw tzw. „sucha rzeka” wypełniona żwirkiem i otoczakami z mostkami drewnianymi, takie rozwiązanie to dodatkowy atut, który zachęci do kreatywnych zabaw. W północnej części terenu osiedla zaplanowano strefę rekreacji z myślą o starszej młodzieży i dorosłych. Na tym terenie znajdą się między innymi urządzenie do fitnessu w formie drabinek, platformy do ćwiczenia m.in. jogi czy ławeczki gimnastyczne, wszystko wśród zaaranżowanej zieleni sprzyjającej odpoczynkowi.

Na osiedlu zaplanowano szereg najnowszych rozwiązań pomocnych mieszkańcom w ich codziennym funkcjonowaniu, takich jak chociażby inteligentny system zarządzania mieszkaniem Echo Smart, punkt odbioru przesyłek, stanowisko do ładowania pojazdów elektrycznych, stojaki na rowery czy podziemny garaż z boksami na jednoślady i wiele innych udogodnień.

Inwestycja Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Przyjaźni Polsko- Węgierskiej (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Echo Residential by Archicom.

Inwestycja Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 330 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Residential by Archicom przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D?

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bonarka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pod Magnolią w odległości 470 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w odległości 830 m, szkoła w odległości 880 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 470 m, CM Medycyna Rodzinna Grupa Luxmed w odległości 590 m, Luxmed w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Auchan, w odległości 680 m znajduje się Fitness Platinium Buma Square, w odległości 720 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D w odległości 250 m znajduje się boisko / kort, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 410 m znajduje się Pure.

Data publikacji: 19.05.2021
Data aktualizacji: 07.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: