Wiadomości mieszkaniowe

Regionalne - Warszawa - Nieruchomości

19 września 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 7 głosów

Skanska startuje ze sprzedażą III etapu Jaśminowego Mokotowa

Oferta nieruchomości mieszkaniowych na Mokotowie właśnie powiększyła się o 93 apartamenty.

Skanska startuje ze sprzedażą III etapu Jaśminowego Mokotowa

Mokotów, prestiżowa dzielnica o nieprzemijalnym uroku, zapewnia to, co w Warszawie do życia najlepsze – historyczne otoczenie, bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową, dobry dojazd do centrum i innych dzielnic, a także stały kontakt z przyrodą. Dlatego też spółka mieszkaniowa Skanska realizuje tu dwa wieloetapowe osiedla – Holm House i Jaśminowy Mokotów. To ostatnie, wkomponowane w zabudowę pod Skarpą Warszawską, wkrótce powiększy się o kolejnych sześć dwupiętrowych apartamentowców. Zaoferują one mieszkania o metrażu od 23 do 116 mkw.

–  Pozytywny odbiór, z jakim spotkały się dotychczas zrealizowane etapy Jaśminowego Mokotowa, jest dla nas sygnałem do wprowadzenia do sprzedaży kolejnych apartamentów. Zaprojektowaliśmy je tak, aby służyły przyszłym mieszkańcom przez lata – były łatwe do zaaranżowania i przearanżowania. Każde z przestronnym balkonem lub tarasem, a te na parterze – ogródkiem. Osiedle zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym wyróżnią duże panoramiczne, drewniane okna o wysokich parametrach akustycznych, słoneczne kuchnie, przestronne sypialnie główne oraz eleganckie portale drzwiowe – wymienia Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce mieszkaniowej Skanska.

Szczęśliwa trójka

Budowa 3. etapu osiedla ruszy jeszcze w 2019 roku. Jedna z poprzednich faz jest od roku zamieszkana.

– Jaśminowy Mokotów, pomimo zapewnienia prawie 60% terenów zielonych, dał możliwość mieszkania blisko centrum, na czym bardzo mi zależało. Architektura budynków, nieprzekraczająca dwóch pięter, była już tylko wisienką na torcie. Tak, mogę powiedzieć, że w Warszawie, gdzie wybierając mieszkanie, trzeba iść na wiele kompromisów, mi udało się znaleźć „moje miejsce” bez większych ustępstw – mówi Patrycja Pankiewicz, stylistka modowa, mieszkanka osiedla Jaśminowy Mokotów.

Kameralny klimat Jaśminowego Mokotowa zapewniają usytuowanie na Warszawskim Obszarze Chronionego Krajobrazu, nowoczesna, niska architektura, wewnętrzne patio dla mieszkańców oraz różnorodność przyrody. Zieleń na osiedlu została zaaranżowana na podstawie analizy przyrodniczej i ekologicznej. Bogactwo rozmaitych form i gatunków roślin sprzyjać ma redukcji stresu i lepszemu samopoczuciu. Atrakcyjnym miejscem wypoczynku będzie także ogólnodostępny Park Enklawa, który deweloper zaaranżował w sąsiedztwie inwestycji. To około 8,5 tys. mkw. zielonego terenu z jeziorkiem, który zapewni okolicznym mieszkańcom stały kontakt z naturą.

Podsumowanie

 – Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do biura sprzedaży zlokalizowanego na terenie osiedla, przy ul. Białego Dębu 1 w Warszawie. O szczegóły można zapytać również w Home Center – naszym głównym biurze sprzedaży mieszkań, przy al. „Solidarności” 173 w Warszawie, a także sprawdzić na stronie mieszkaj.skanska.pl – mówi Aleksandra Goller.

 
  • liczba mieszkań: 93 w sześciu budynkach
  • liczba pięter: 2
  • metraże: od 23 do 116 mkw.
  • standardowa wysokość pomieszczeń: ok. 2,80 m
  • planowany termin zakończenia budowy: III kw. 2021 r.
  • projekt: pracownia BBGK Architekci
  • generalny wykonawca: Skanska S.A.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy