Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

21 listopada 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 2/5 na podstawie 4 głosów

Zielone ogrody na Osiedlu Przy Jeziorach

Nowa inwestycja w Poznaniu - Osiedle Przy Jeziorach to 28 budynków 2-lokalowych, parterowych i parterowych z poddaszem. Sprawdź!

Zielone ogrody na Osiedlu Przy Jeziorach

Na dom z ogrodem chętnie decydują się rodziny z dziećmi. Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu z domami w zabudowie bliźniaczej 109,4 – 112,2 m2 oraz ogrodami ponad 500 m2, spełnia potrzeby nawet liczniejszej rodziny.

Pierwszy etap realizacji Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu, składający się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej dobiega końca. Jeszcze w tym roku pierwsi mieszkańcy będą mogli odebrać swoje domy. Deweloper More Place zaplanował na metrażu domów 109,4 – 112,2 mkw, od 4 do 5 pokoi w zależności od układu, w tym salon. Kuchnia jest w formie otwartej jako aneks, ale może zostać zabudowana, według preferencji mieszkańców. W domach znajdzie się też miejsce na oddzielną garderobę, dwie łazienki oraz praktyczne pomieszczenie na pralnię z suszarnią. Ponadto, nabywcy mogą skorzystać z dodatkowego wyposażenia domu lub ogrodu np. instalacji fotowoltaicznej, automatycznego nawadniania ogrodu czy systemu inteligentnego domu. Natomiast, przestronne ogrody do 535 m2 wyróżniają tę inwestycję. Taka dodatkowa przestrzeń dla rodziny, praktycznie o każdej porze roku, może spełniać wiele potrzeb i funkcji.

Całe osiedle zostanie ogrodzone, zamontowane zostaną dwuskrzydłowe bramy automatyczne i domofony. Nowopowstała droga wewnątrz osiedla zostanie utwardzona, a co istotne zyskała też swoją nazwę – Golęczewska.

Nasze Osiedle Przy Jeziorach cieszy się sporym zainteresowaniem. Jeszcze przed zakończeniem budowy pierwszego etapu inwestycji, ponad połowa domów została zarezerwowana. – potwierdza Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Osiedle przyciąga nowych mieszkańców, głównie rodziny z dziećmi.

Inwestycja znajduje się w rejonie Kiekrza, to północno zachodnia część miasta, w otoczeniu trzech poznańskich jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego. Spokojny, a zarazem turystyczny klimat tej okolicy tworzą dobrze zagospodarowane plaże, ścieżki pieszo rowerowe, siłownie zewnętrze oraz szkółki i kluby żeglarskie. Malownicza okolica, z walorami rekreacyjnymi łączy w sobie także to, co potrzebne do codziennego życia dla rodziny. Sklepy, punkty usługowe i medyczne w pobliżu, a w odległości do 3 km od Osiedla Przy Jeziorach, znajdują się placówki oświatowe: szkoła, przedszkole i żłobek. Mieszkańcy w kilka minut mogą dojść do najbliższego przystanku miejskiej komunikacji autobusowej, skąd kursuje linia 195, którą można dotrzeć w okolice Sołacza, nad Strzeszynek i dalej do pętli Ogrody. Natomiast do centrum miasta można dojechać w około 20 minut.

 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy