Wiadomości mieszkaniowe

Made in PR

Made in PR

Regionalne - Warszawa - Poznań

30 października 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów

Osiedle Idea Ogrody – nowa odsłona inwestycji Unidevelopment SA w Radomiu

Unidevelopment uruchomił sprzedaż mieszkań na Osiedlu Idea Ogrody.

Osiedle Idea Ogrody – nowa odsłona inwestycji Unidevelopment SA w Radomiu

Osiedle Idea Ogrody to kompleks 15 kameralnych budynków, które powstaną przy ul. Listopadowej w Radomiu. W każdym z nich planowane są cztery lokale mieszkalne o powierzchniach 85 i 92 m². Wszystkie będą posiadały niezależne wejście,  zaciszny ogródek oraz własne miejsca postojowe. Inwestycja będzie wyróżniała się prostą, modernistyczną stylistyką, otoczeniem zieleni oraz dogodnym dostępem do infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się m.in. szkoła podstawowa i średnia, przedszkola, mniejsze i większe sklepy, stacje benzynowe, przychodnie, apteki, poczta i kluby fitness. Powstające osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. W niewielkiej odległości od inwestycji przebiegają trasy linii autobusowych. Mieszkańcy będą też mieli łatwy dostęp do dróg wylotowych w kierunku Warszawy, Krakowa i Łodzi.

 

Budowa nowego kompleksu mieszkaniowego jest związana z realizacją planów inwestycyjnych Unidevelopment, który posiada teren o powierzchni ok. 29 ha, znajdujący się w radomskiej dzielnicy Wacynpomiędzy ulicą Przytycką, Listopadową, Radiową i Uniwersytecką. Zgodnie z przyjętą strategią na ww. nieruchomości będą realizowane kolejne etapy projektu łączącego funkcje mieszkaniowe, usługowe i rekreacyjne. Oprócz nowych budynków, wokół pobliskiego akwenu planowane są m.in. tereny zielone. Realizacja inwestycji ma za zadanie dodatkowo ożywić tę część miasta i sprawić, że stanie się ona dostępna dla wszystkich mieszkańców Radomia.

„Nasza nieruchomość posiada ogromny potencjał, wynikający z lokalizacji i przyjętych założeń urbanistycznych. Dzięki nim może tu powstać część miasta, która zapewni mieszkańcom możliwość spokojnego, komfortowego życia w otoczeniu zieleni oraz łatwy dostęp do sklepów, szkół, komunikacji miejskiej i innych udogodnień. Nasza oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują w Radomiu nowoczesnych budynków mieszkaniowych. Potwierdzeniem zapotrzebowania na nie jest zainteresowanie, z jakim spotkała się pierwsza część naszej wieloetapowej inwestycji, w której sprzedaliśmy wszystkie mieszkania”. – mówi Zbigniew Gościcki, Prezes Unidevelopment S.A.

Dotychczas na terenie radomskiej nieruchomości należącej do Unidevelopment zrealizowany został wielorodzinny budynek, w którym powstało 46 mieszkań, garaż podziemny i lokale usługowe. Obecnie, dzięki rozpoczętej budowie I etapu projektu Idea Ogrody w ofercie dostępnych jest kolejnych 12 mieszkań. Ich ceny wynoszą 4 600  - 4 800 zł za m². Sprzedaż prowadzi, tak samo jak w przypadku poprzedniego projektu Unidevelopment w Radomiu, firma RO.SA-Invest. Więcej na temat oferty można dowiedzieć się od poniedziałku do piątku w biurze RO.SA-INVEST przy ul. Ptasiej 14 w Radomiu oraz w biurze sprzedaży przy ul. Listopadowej 5, czynnym w każdy wtorek 11:00-13:00 i piątek 16:00-18:00.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy