Wiadomości mieszkaniowe

NY Residence w Krakowie z pozwoleniem na użytkowanie

Inwestycja NY Residence przy Wrocławskiej 33 w Krakowie uzyskała pozwolenie na użytkowanie.

Oddaj swój głos!

Średnia ocena 4/5 na
podstawie 6 głosów
NY Residence w Krakowie z pozwoleniem na użytkowanie

Budowa apartamentowca, nawiązującego stylem do nowojorskich hoteli, zajęła 22 miesiące. Inwestorem i deweloperem NY Residence jest Terra Casa S.A., generalnym wykonawcą firma TK–Bud. Bryłę budynku stworzyła Kubatura, natomiast projekty wnętrz i motywów nawiązujących do Nowego Jorku opracowała pracownia MJ Animo z Krakowa. Finansowanie inwestycji zapewnił Raiffeisen Polbank.

Budowa NY Residence w Krakowie została zakończona. Budynek, dobrze wkomponowany w okolicę, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno przez inwestorów, jak i mieszkańców Krakowa. Wzbudził także duże zainteresowanie wśród nabywców, którzy doceniają  jego walory architektoniczne, zastosowane w nim ultra-nowoczesne technologie oraz rozwiązania, takie jak na przykład stacje ładowania samochodów elektrycznych. Niewątpliwy potencjał rozwoju Krakowa i sama atrakcyjność budynku sprawiły, że w tym momencie sprzedaż mieszkań dobiega już końca. – komentuje Artur Tłustochowski, Prezes Terra Casa S.A.

NY Residence bezpośrednio nawiązuje do stylu i swobody życia Nowego Jorku. Inwestor bardzo umiejętnie zadbał o to, aby budynek spełniał wymogi mieszkań przyszłości. Każdy apartament wyposażony jest w bezpośrednie światłowodowe połączenie z Internetem bez barier oraz system inteligentnego zarządzania funkcjami mieszkania Smart Home. Dostępu do budynku strzeże system biometryczny, natomiast w garażu podziemnym i na zewnątrz budynku zainstalowano stacje ładowania samochodów elektrycznych, co wychodzi naprzeciw najnowszym regulacjom UE w zakresie zapewnienia dostępu do elektromobilności w miastach.

Inwestycja NY Residence powstała w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Krowodrza, niecałe 2 km od Starego Rynku, na działce z pełną własnością hipoteczną gruntu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe i handlowe, w tym bardzo chętnie odwiedzany plac targowy Nowy Kleparz, słynący z bogatej oferty produktów ekologicznych i zdrowej żywności. Bliskość parków, historycznej części miasta oraz wysoki standard wykończenia to główne zalety budynku. Miejsce to jest również doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Pola oznaczone gwiazdką* są obowiązkowe.

Artykuły powiązane

Warszawa i Kraków – to tutaj obcokrajowcy kupują najwięcej mieszkań

Warszawa i Kraków – to tutaj obcokrajowcy kupują najwięcej mieszkań

Czy warto kupić mieszkanie w Krakowie?

Czy warto kupić mieszkanie w Krakowie?