świętokrzyskie

Informacja na temat woj. świętokrzyskiego

Aktualnie w woj. świętokrzyskim dostępnych jest 909 ofert w 31 inwestycjach

świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie - jednostka podziału administracyjnego w południowej części centralnej Polski ze stolica w Kielcach. Charakterystycznym miejscem regionu świętokrzyskiego są Góry Świętokrzyskie, które są centrum Wyżyny Kieleckiej. Na terenie samego województwa jest zróżnicowany teren - występuje tu dużo nizin jak i wyżyn. Średnia wysokość wynosi 243,4 m n.p.m., zaś najwyższy punkt to Łysica, posiadająca 612 m.n.p.m.

Informacja o lokalizacji

W województwie działają trzy państwowe uczelnie: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sandomierzu oraz Politechnika Świętokrzyska w Kielcach. Ponadto działa tam wiele placówek niepublicznych.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. świętokrzyskim mogą wybierać z pośród 31 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 864 mieszkania i 23 domy jednorodzinne. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. świętokrzyskim wahają się od 2 600 do 6 200 zł za metr kwadratowy.

Zobacz inwestycje w woj. świętokrzyskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. świętokrzyskiego

Inteligentne miasta

,

Inteligentne miasta

W Polsce trzy miasta mają certyfikat ISO 37120, czyli spełniają normę „smart city” - inteligentnego miasta. Jak dołączyć do tego grona?

Gotowe mieszkania od dewelopera

,

Gotowe mieszkania od dewelopera

Niektóre osoby są zainteresowane tylko zakupem gotowego mieszkania od dewelopera. Sprawdzamy, czy przez ostatnie 2 lata ubyło takich mieszkań.

Metropolie to połowa lokalowego rynku

,

Metropolie to połowa lokalowego rynku

Nieczęsto pojawiają się informacje dotyczące wartości mieszkań sprzedanych w Polsce. Takie ciekawe dane niedawno opublikował Główny Urząd Statystyczny. Informacje zebrane przez GUS, pozwalają nam na sprawdzenie, jak bardzo rynek lokali mieszkalnych jest skoncentrowany w dużyc...

Osiedle na Górnej w Kielcach – zmienia oblicze starego miejsca

,

Osiedle na Górnej w Kielcach – zmienia oblicze starego miejsca

W prawdziwym sercu miasta, gdzie toczy się codzienne życie, blisko Galerii Echo, prężnie rozwijającego się Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego z Wydziałem Medycznym oraz dobrze znanej Politechniki Świętokrzyskiej, powstaje prestiżowa inwestycja – Osiedle na Górnej. Atrakcyjn...

Sprzedaż mieszkań Echo Investment- skok o 50 proc.!

,

Sprzedaż mieszkań Echo Investment- skok o 50 proc.!

W pierwszym półroczu 2016 r. spółka Echo Investment sprzedała 306 mieszkań, czyli o 50 proc. więcej niż w pierwszym półroczu 2015 r., kiedy liczba sprzedanych mieszkań sięgnęła 204. Jednocześnie, w tym okresie spółka przekazała klientom 175 mieszkań, co będzie odzwierciedlone...