Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nova Klonova

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Klonowa, oferowane bezpośrednio przez

Hill Bud

Kielce, ul. Klonowa 107

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 345 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nova KlonovaNova Klonova

13 zdjęć

Nova Klonova
Nova Klonova
Nova Klonova
Nova Klonova

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 305 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nova Klonova logo

Nova Klonova to jedna z najpiękniejszych inwestycji w Kielcach. Usytuowana w centrum miasta, w pobliżu Zalewu, otoczona terenami zielonymi idealnymi do odpoczynku i rekreacji.

Wyjątkowa jest również forma całej inwestycji zapewniająca mieszkańcom maksimum przestrzeni. Wydzielony dziedziniec uatrakcyjnia apartamentowiec dając możliwość relaksu w pięknie zaaranżowanej przestrzeni, a cały teren jest ogrodzony i dostępny tylko dla mieszkańców. Lokalizacja blisko centrum miasta, idealna nie tylko jako miejsce do zamieszkania, ale ze względu na atrakcyjne lokale usługowe parterze budynku, zarówno wykończone jak i w stanie deweloperskim, również do prowadzenia wszelkiego rodzaju usług.

Nova Klonova to połączenie elegancji i komfortu. Nietuzinkowe rozwiązania zastosowane na elewacji budynku czynią inwestycję jeszcze ciekawszą i wyjątkową. Części wspólne budynku zaaranżowano w kolorach brązów, beży z elementami złoceń. Każdy detal jest przemyślany i dopracowany.

Budynek jest 4-kondygnacyjny z garażem podziemnym. Podzielony na 5 klatek z odrębnymi windami. Każde mieszkanie ma co najmniej jeden balkon i jest zaprojektowane z wyjątkową starannością. Obecnie w ofercie dostępne są powierzchnie w parterze od 30 do 51 m2. Również w parterze znajduje się 8 lokali usługowych o powierzchni od 46 do 152 m2 z możliwością połączenia. Inwestycja znajduje się w Kielcach przy ulicy Klonowej 107.

Budynek został oddany w 2022 roku.

Inwestycja Nova Klonova znajduje się w Kielcach, ul. Klonowa 107 (3.4 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Hill Bud.

Inwestycja Nova Klonova została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Klonova nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hill Bud przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Klonova?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Klonova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Nova Klonova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klonowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Klonova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Klonova znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Sunny Kids Academy w odległości 134 m, Przedszkole Samorządowe nr 9 w Kielcach w odległości 229 m, przedszkole w odległości 267 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Klonova jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: estetic Dental w odległości 133 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 585 m, Bella Derm Clinic w odległości 599 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Klonova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 82 m znajduje się Stokrotka, w odległości 172 m znajduje się Groszek, w odległości 240 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Klonova w odległości 297 m znajduje się boisko / kort, w odległości 362 m znajduje się boisko / kort, w odległości 393 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.03.2020
Data aktualizacji: 26.06.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023