Osiedle przy Parku

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PHU Spurek

Kielce, ul. Kolberga 19
Osiedle przy Parku

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Parku dostępne są 103 oferty

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle przy Parku logo

Osiedle przy Parku to kompleks nowoczesnych 5-piętrowych budynków wielorodzinnych przy ul. Kolberga w Kielcach, który wyróżnia wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz bogata gama udogodnień zaplanowanych na terenie obiektu. Dla wygody przyszłych mieszkańców, budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy za pomocą których będzie można dostać się do garaży podziemnych i komórek lokatorskich.

Podstawowe walory inwestycji – funkcjonalny (dogodny dojazd do centrum miasta), estetyczny (nowoczesna architektura) oraz rekreacyjny (bliskie sąsiedztwo Parku Górki Czarnowskie) sprostają wymaganiom mieszkańców ceniących nowoczesną i komfortową aranżację przestrzeni miejskiej.

Mieszkańcy naszego osiedla zapłacą mniejsze rachunki dzięki zainstalowanym na dachu panelom fotowoltaicznym zasilającym części wspólne. Dodatkowo na terenie osiedla znajdzie się również stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Inwestycja Osiedle przy Parku znajduje się w Kielcach, ul. Kolberga 19 (2.4 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera PHU Spurek.

Inwestycja Osiedle przy Parku jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Parku pozostały na sprzedaż 103 mieszkania o powierzchniach od 29 do 106 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 29 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 31 do 51 m2 (45 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 47 do 73 m2 (47 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 66 do 70 m2 (8 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 85 do 106 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PHU Spurek przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 103 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 29 do 106 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy Parku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle przy Parku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolberga.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Parku znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zbigniewa Kruszelnickiego „Wilka” w Kielcach w odległości 340 m, Niepubliczne Przedszkole im. Św. S. Faustyny „SERDUSZKO” w Kielcach w odległości 370 m, Przedszkole Samorządowe nr 22 w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle przy Parku jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia "Lecha" w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle przy Parku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Kiwi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Parku w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.10.2020
Data aktualizacji: 11.02.2021
Osiedle przy Parku logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. IX Wieków Kielc 6/37, Kielce
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: