Osiedle przy Parku

Mieszkania na sprzedaż ul. Kolberga, oferowane bezpośrednio przez

PHU Spurek

Kielce, ul. Kolberga 19

Osiedle przy Parku

6 zdjęć

Osiedle przy Parku
Osiedle przy Parku
Osiedle przy Parku
Osiedle przy Parku

Termin oddania

4 kw. 2023

Powierzchnie

43 - 89/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kielce Herbskie - 500 m

Przystanek Autobusowy - 150 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

19 placówek medycznych, 36 placówek edukacyjnych, 12 kawiarni i restauracji, 49 sklepów, 31 obiektów sportowych, 29 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 168 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 290 do 336 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 24 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 89 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle przy Parku logo

OSIEDLE PRZY PARKU - co kryje w sobie ta inwestycja i dlaczego warto tu mieszkać

Park Górki Czarnowskie, położony w Kielcach przy ul. Króla Bolesława Chrobrego to miejsce do wypoczynku i rekreacji. To natura na wyciągnięcie ręki. Dlatego właśnie tu powstaje inwestycja Osiedle przy Parku.

Inwestycja powstaje z myślą o osobach poszukających spokojnego, a zarazem dobrze skomunikowanego i blisko centrum miasta, miejsca do zamieszkania.

Osiedle przy Parku to idealny balans pomiędzy naturą a wygodami życia w mieście.

Osiedle przy Parku to coś więcej niż budynek mieszkalny jakich wiele w Kielcach. 5 połączonych ze sobą segmentów, trzy i sześcio kondygnacyjnych, z dwiema podziemnymi halami garażowymi i windami. Zaprojektowaliśmy 168 funkcjonalnych mieszkań. Przestronnych i słonecznych, z balkonami, tarasami i ogródkami na parterze, co pozwoli przyszłym mieszkańcom na korzystanie przytulnej i jednocześnie prywatnej przestrzeni.

Na powierzchniach od 30 do ponad 100 metrów kwadratowych zaprojektowano od 1 do 5 pokoi, przeznaczonych zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi.

Architektura Osiedla przy Parku opiera się na loftowym, przejrzystym, geometrycznym podziale. Budynki będą miały jasną elewację z elementami wzorowanymi na cegle, przełamaną grafitowymi detalami i stolarką okienną w takim samym kolorze. Zróżnicowanie wysokości poszczególnych budynków otworzy przestrzeń Osiedla na naturalną przestrzeń Parku.

Co zyskujesz:

1. Ekologiczne rozwiązania – chronimy środowisko i obniżamy koszty eksploatacji stosując panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.

2. Funkcjonalnie zaprojektowane instalacje i urządzenia.

3. Bliskość natury i rekreacyjna okolica - sąsiedztwo Parku Górki Czarnowskie sprzyja relaksowi na świeżym powietrzu, ale także zapewnia rozrywkę w formie cyklicznie organizowanych pikników rodzinnych i kina letniego. Tutaj możesz pobiegać, skorzystać z zewnętrznej siłowni, boisk do piłki nożnej, kosza i siatkówki. Twoje dziecko będzie zachwycone mając możliwość wyboru z pomiędzy kilku placów zabaw, a spacer w otoczeniu zieleni i drzew doceni także Twój zwierzak. Tu możesz zorganizować ognisko dla przyjaciół.

4. Nowoczesna architektura i dbałość o każdy detal.

5. Dwukondygnacyjny przestronny podziemny parking z niezależnymi wjazdami.

6. Rowerownia/miejsce do przechowywania rowerów w hali garażowej.

7. Ogólnodostępny parking od ul. Kolberga, zapewniający możliwość parkowania gościom i odwiedzającym.

8. Bliskość do głównych dróg wylotowych z miasta.

Inwestycja Osiedle przy Parku znajduje się w Kielcach, ul. Kolberga 19 (2.4 km od centrum Kielc), jest realizowana przez PHU Spurek.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 168 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Parku w sprzedaży są 24 nowe mieszkania o powierzchni od 43 do 89 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców PHU Spurek nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle przy Parku?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy Parku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle przy Parku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kielce Herbskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle przy Parku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Parku znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka" w Kielcach w odległości 270 m, szkoła w odległości 320 m, Przedszkole Samorządowe nr 29 w Kielcach w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle przy Parku jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia "Lecha" w odległości 470 m, Poradnia urologiczna PROSTA-LITH w odległości 610 m, Top Dent w odległości 740 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle przy Parku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 440 m znajduje się Kiwi, w odległości 510 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Parku w odległości 120 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 160 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.10.2020
Data aktualizacji: 05.12.2023
Osiedle przy Parku logo

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Kolberga 19, Kielce

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: