Piaski nad Silnicą

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piaski Małe, oferowane bezpośrednio przez

INWEST-DOM s.c.

Kielce, ul. Piaski Małe 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piaski  nad SilnicąPiaski  nad Silnicą

2 zdjęcia

Piaski  nad Silnicą

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w Kielcach. Każde mieszkanie znajduje się w domku jednorodzinny, ma własny garaż oraz dodatkowe miejsce parkingowe. Większość mieszkań ma wydzielony ogródek a dodatkowo te na 1-szym piętrze mają duży taras. Całe mini-osiedle położone jest w zacisznym rejonie miasta Kielce, otoczone przyrodą i terenami rekreacyjnymi.

Przedmiotem inwestycji jest budowa sześciu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i sześciu budynków jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej. Każdy z budynków posiada dwa lokale mieszkalne oraz wbudowane garaże. Lokale posiadają dodatkowo oznakowane miejsce parkingowe. Łącznie ma być wybudowanych 24 lokali mieszkalnych. Dwadzieścia mieszkań posiada wydzielone do własnego użytkowania ogródki. Pozostałe cztery mieszkania mają duże tarasy o powierzchni około 27m² . Na terenie inwestycji przewidziane jest miejsce rekreacyjne do wspólnego użytkowania.

Ogromnym atutem jest umiejscowienie mieszkań w budynkach jednorodzinnych. Przekłada się to na komfort mieszkania i przyjazną architekturę osiedla ale przede wszystkim ma pozytywny wpływ na koszty eksploatacyjne. Każde mieszkanie posiada własny licznik gazu, prądu i wody – żadne media nie są rozliczane wspólnie. W budynkach nie ma powierzchni wspólnych w związku z czym brak również kosztów eksploatacji tychże (sprzątanie, remonty itp.). Dodatkowym atutem są piece z zamkniętą komorą spalania – eliminuje to potencjalne problemy z rozpaleniem, zapewnia brak przeciągów.

Każde mieszkanie posiada własny garaż oraz dodatkowe wyznaczone miejsce parkingowe. Większość lokali posiada własny ogródek a te położone na pierwszej kondygnacji również spory i ustawny taras. W ramach osiedla jest przewidziany również wspólny ogrodzony teren zielony. Wszystko to po to aby mieszkańcy przygotowanych przez nas osiedli mogli korzystać z uroków przyrody i zalet mieszkania w domu, kupując lokal w mieście. Wystarczy spytać naszych klientów z I i II etapu budowy osiedla – są zadowoleni z decyzji zakupu i bardzo doceniają stosowane przez nas rozwiązania.

Inwestycja Piaski nad Silnicą znajduje się w Kielcach, ul. Piaski Małe 5 (3.4 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez INWEST-DOM s.c.

Inwestycja Piaski nad Silnicą została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Piaski nad Silnicą nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INWEST-DOM s.c. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piaski nad Silnicą?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piaski nad Silnicą mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 947 metrów od inwestycji Piaski nad Silnicą znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kielce Piaski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piaski nad Silnicą znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piaski nad Silnicą znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Sunny Kids Academy w odległości 483 m, Avans-Med w odległości 713 m, Przedszkole Samorządowe nr 9 w Kielcach w odległości 741 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piaski nad Silnicą jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: estetic Dental w odległości 568 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 680 m, Bella Derm Clinic w odległości 711 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piaski nad Silnicą składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 496 m znajduje się Groszek, w odległości 584 m znajduje się Żabka, w odległości 584 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piaski nad Silnicą w odległości 700 m znajduje się boisko / kort, w odległości 723 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 797 m znajduje się Energetyczny Ogród Doświadczeń.

Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: