Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Smart Apart

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kaczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Smart Development

Kielce, ul. Kaczyńskiego

Ceny od: 11 000 zł/m2
Smart ApartSmart Apart

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

26 - 37/m2

Przedział pokoi

1 - 2

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kielce Główne - 1086 m

Przystanek Autobusowy - 199 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

41 placówek medycznych, 73 placówki edukacyjne, 185 kawiarni i restauracji, 140 sklepów, 49 obiektów sportowych, 21 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • 10 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 37 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 297 888 do 347 300 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 000 do 11 600 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Smart Apart to wyjątkowa oferta inwestycyjna, nieopodal kieleckiego Rynku. Dedykowane na wynajem mikroapartamenty, zostały zaprojektowane w trosce o oczekiwania swoich właścicieli oraz wynajmujących je osób, przebywających terminowo w Kielcach. To także idealne rozwiązanie dla startujących w dorosłe życie. Wykończone w wysokim standardzie lokale będą się cieszyć dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących, co pozwoli na szybki zwrot inwestycji. Powierzchnie jakie mamy do zaoferowania rozpoczynają się od –25m2 do -88.91-m2. Nasze Smart-apartamenty sprzedawane będą wykończone pod klucz wg zamówionego pakietu lub w stanie deweloperskim.

Wszystkie smartapartamenty wyposażone będą w ogrzewanie podłogowe. Wynika to z potrzeby optymalizacji powierzchni. Dzięki temu wszystkie ściany będą ustawne i pozbawione tradycyjnych grzejników. Atutem zapewne będzie elektroniczny system dostępu do lokali pozwalający w łatwy sposób kontrolować wynajem.

Inwestycja będzie miała proekologiczny charakter co oznacza, że na terenie inwestycji dokonanych zostanie dużo nowych nasadzeń drzew i krzewów, wzbogacając obszar inwestycji w zieleń tak ważną i zaniedbywaną w Kielcach.

Zlokalizowane na parterze, lokale usługowe zostaną przeznaczone dla gastronomii. To kolejny ukłon w stronę osób, które nabędą lokale z przeznaczeniem na wynajem. Obecność 2 restauracji w budynku zapewne będzie dużym atutem przy późniejszym wynajmie. Także rowerownia wyposażona w rowery dla mieszkańców i pralnia samoobsługowa to atuty o których warto pamiętać podejmując decyzje o wyborze lokalu.

Inwestycja Smart Apart znajduje się w Kielcach, ul. Kaczyńskiego (0.8 km od centrum Kielc), jest realizowana przez Smart Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Smart Apart w sprzedaży są 4 nowe mieszkania o powierzchni od 26 do 37 metrów kwadratowych , w cenie od 11 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Smart Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Smart Apart?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Smart Apart mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 199 metrów od inwestycji Smart Apart znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleja IX Wieków Kielc / Warszawska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Smart Apart znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Smart Apart znajdują się 73 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Profilingua Szkoła Języków Obcych w odległości 88 m, I Społeczne Przedszkole i I Społeczna Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Kielcach w odległości 154 m, Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w odległości 211 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Smart Apart jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakątek Wsparcia w odległości 62 m, Architektura Uśmiechu w odległości 72 m, Medilens Szpital Okulistyczny w odległości 178 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Smart Apart składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 62 m znajduje się Żabka, w odległości 74 m znajduje się Jamioł, w odległości 93 m znajduje się Zdrowa Żywność.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Smart Apart w odległości 180 m znajduje się Dyspensa, w odległości 492 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 499 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.11.2022
Data aktualizacji: 27.05.2024
Smart Development logo

Smart Development

Adres biura sprzedaży:

ul. Kaczyńskiego 6, 25-309 Kielce

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023