Dom Langiewicza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Westech Nieruchomości

Kielce, ul. Langiewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 353 oferty w najbliższej okolicy!

Dom Langiewicza

4 zdjęcia

Dom Langiewicza
Dom Langiewicza
Dom Langiewicza
Dom Langiewicza

Najbliższe inwestycje

 • Kameralny Baranówek

  Komplexbud

 • Niska 2

  Epa Investment Sp. z o.o. Sp.k.

 • 1 Maja
  od: 4 900 zł/m2

  HSD Inwestycje Plus

Opis Inwestycji

Dom Langiewicza logo

Kameralny i elegancki Dom Langiewicza to wielorodzinny budynek mieszkalny, który usytuowano na wzgórzu, pomiędzy ulicami Langiewicza i Zgody. Ta lokalizacja pozwala mieszkańcom cieszyć się wspaniałymi widokami oraz zapewnia szybki i sprawny dojazd do centrum miasta.

Na czterech kondygnacjach Domu Langiewicza mieszczą się 42 mieszkania o powierzchni od 38 do 145 m2. Dostęp do lokali ułatwia cichobieżna winda. Na najniższym poziomie do dyspozycji mieszkańców pozostaje bezpieczny parking podziemny. Mieszkania są optymalnie nasłonecznione i ustawne. Nie ma w nich trudnych do zagospodarowania łuków i skosów, dzięki czemu śmiało można praktycznie wykorzystać przestrzeń.

Otoczenie Domu Langiewicza to miejsce, w którym wytchnienie znajdą amatorzy przebywania na świeżym powietrzu. Ułatwią im to przestronne balkony o powierzchni nawet do ok. 20 m2, infrastruktura stworzona z myślą o osobach niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla najmłodszych. Na dobre samopoczucie i zdrowie pozytywnie wpłynie również piękny widok na pobliskie pasma wzgórz, Posłowickie i Dymińskie, oraz zadbana, bujna roślinność okalająca nieruchomość.

Walory Domu Langiewicza to:

- podwyższony standard wykończenia, który gwarantuje doskonałą jakość lokali

- winda cichobieżna

- parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe

- własna kotłownia

- prosta i funkcjonalna architektura nieruchomości

- niska zabudowa w sąsiedztwie, dzięki czemu mieszkaniec nie czuje się przytłoczony

- ogrodzony teren

- plac zabaw

- bliskość centrum miasta (niespełna półtora kilometra) i strategicznych instytucji

- doskonała baza wypadowa na spacery do takich miejsc jak Kadzielnia czy Skwer im. Szarych Szeregów

Planowany termin oddania nieruchomości do użytku to wrzesień 2020 roku. Za wzniesienie Domu Langiewicza odpowiada kielecka firma deweloperska Westech Dom Langiewicza. Ceny mieszkań zaczynają się już od 5200 zł/m2. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: www.domlangiewicza.pl

Inwestycja Dom Langiewicza znajduje się w Kielcach, ul. Langiewicza (0.9 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Westech Nieruchomości.

Inwestycja Dom Langiewicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom Langiewicza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 53 do 105 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Westech Nieruchomości przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 25 komórek lokatorskich powierzchnia: 1,5 - 4,69 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (25): powierzchnia: 1,5 - 4,69 m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, winda, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budynek znajduje się w południowo-wschodniej części Kielc, w pobliżu centrum miasta, na wzgórzu, pomiędzy ulicami Zgody i Langiewicza. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się m.in. Szkoła Podstawowa nr 22, I LO im. S. Żeromskiego, basen, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Wojewódzki Dom Kultury oraz Amfiteatr Kadzielnia.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom Langiewicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Dom Langiewicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ściegiennego cmentarz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Langiewicza znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach w odległości 100 m, Szkoła Policealna Nr 8 w Kielcach w odległości 100 m, Technikum Nr 5 w Kielcach w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom Langiewicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poliklinika MSW w Kielcach w odległości 520 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Langiewicza w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.04.2019
Data aktualizacji: 06.05.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: