P.U.B.I Lokum Longin Wielochowski logo

P.U.B.I Lokum Longin Wielochowski

Jędrzejów, ul .Mieszka I 10A
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

P.U.B.I Lokum Longin Wielochowski to jedna z 7 065 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Jędrzejowie.

W swojej ofercie deweloper P.U.B.I Lokum Longin Wielochowski posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 37 m² do 114 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Apartamenty w Zdroju.Każda inwestycja P.U.B.I Lokum Longin Wielochowski posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 39 nieruchomości w województwie świętokrzyskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z P.U.B.I Lokum Longin Wielochowski.

Posiadamy w sprzedaży 39 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Apartamenty w Zdroju
  1 kw. 2023
  APARTAMENTY W ZDROJU TO INWESTYCJA W ZUPEŁNIE NOWY KOMFORT ŻYCIA!Realizowana jest w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój przy ulicy Waryńskiego.Kompletne osiedle składać się będzie z trzech budynków mieszkalnych, w których zaprojektowano komfortowe mieszkania o metrażach od 32m2 do 115m2 oraz części usługowo-handlowej w której przewidujemy strefę Wellness, Medical & Fitness, a także restaurację i lokale usługowe.Ekskluzywne osiedle „W Zdroju” to ciekawa forma architektoniczna, najwyższej jakości materiały, windy i garaże podziemne – standard spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokale typu penthouse o największych metrażach usytuowane będą na najwyższych kondygnacjach, a szklane ściany zewnętrzne, otoczone przestronnymi tarasami gwarantują niesamowite widoki.Parterowa część usługowo-handlowa o powierzchni ok. 900 m2 będzie łączyć budynki u podstawy, stanowiąc swego rodzaju bufor izolacyjny od strony ulicy Waryńskiego, oddzielający tereny wewnętrzne osiedla od ruchu lokalnego. Przestrzeń zewnętrzna osiedla zagospodarowana będzie w formie terenów zielonych o charakterze ozdobno-rekreacyjnym. Podobnie powierzchnię dachu nad pawilonem przewiduje się pod zagospodarowanie zielonymi tarasami.

  Apartamenty w Zdroju

  ul. Waryńskiego , Busko-Zdrój(37.5 km od Kielc)
  P.U.B.I Lokum Longin Wielochowski

Kontakt

P.U.B.I Lokum Longin Wielochowski logo
P.U.B.I Lokum Longin Wielochowski
Jędrzejów, ul .Mieszka I 10A
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: