Willa Skalista

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skalista, oferowane bezpośrednio przez Westech Nieruchomości

Kielce, ul. Skalista 36

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 248 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Skalista

4 zdjęcia

Willa Skalista
Willa Skalista
Willa Skalista
Willa Skalista

Najbliższe inwestycje

 • Kameralny Baranówek

  Kameralny Baranówek

  Komplexbud

  Mieszkanie Kielce
  ul. Kwarciana
  2 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2021
  • Metraż: 26-75 m2
  • Mieszkań: 9
  • Pokoje: 1-3
 • Niska 2

  Niska 2

  Epa Investment Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Kielce
  ul. Niska 2
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 49-100 m2
  • Mieszkań: 17
  • Pokoje: 1-4
 • Lotnicza Ekopark etap II

  Lotnicza Ekopark etap II

  Eko-Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Kielce
  ul. Lotnicza 18
  1.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 26-69 m2
  • Mieszkań: 35
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Willa Skalista logo

Willa Skalista to kameralny budynek wielorodzinny. Znajduje się w nim tylko osiem komfortowych lokali mieszkalnych o powie­rzchni ­­ od 41 do 86m², rozmieszczonych na 3 kondygnacjach z przestronnymi balkonami lub balkonami i ogródkami w części parterowej. Budynek jest ogrodzony, wyposażony w instalację domofonową, a w jego kondygnacji podziemnej znajdują się miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Jednym z wielkich atutów tej inwestycji jest jej prestiżowa lokalizacja. Budynek mieści się w dzielnicy domków w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych terenów zielonych „Psie Górki”, które są idealnym miejscem do odpoczynku i rekreacji w ciszy z dala od zgiełku miasta. Jednocześnie bliskość osiedli Barwinek oraz Kochanowskiego umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury, jak:

- liczne sklepy spożywcze

- apteki

- poczty

- bank

- szkoła, przedszkole

- drogerie

- fitness

- restauracje

Na przedstawionym rzucie mieszkania pokazano koncepcję aranżacji wnętrza. Nie stanowi ona jednak oferty, a jest jedynie luźną propozycją dającą obraz na możliwość zagospodarowania lokalu. Wnętrze mieszkania będzie wykonane zgodnie ze stanem deweloperskim wg projektu. Istnieje możliwość aranżacji wnętrza za dodatkową opłatą przy współpracy z profesjonalnym architektem wnętrz. O szczegóły należy pytać inwestora.

Inwestycja Willa Skalista znajduje się w Kielcach, ul. Skalista 36 (1.2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Westech Nieruchomości.

Inwestycja Willa Skalista została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Skalista nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Westech Nieruchomości przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Skalista?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Skalista mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Willa Skalista znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Kochanowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Skalista znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Skalista znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach w odległości 250 m, Szkoła Policealna Nr 8 w Kielcach w odległości 250 m, Technikum Nr 5 w Kielcach w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Skalista jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medi Partner Kielce w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Skalista składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Skalista w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.01.2018
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: