Permska Budynek nr 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HSD CHAŁUPKA

Kielce, ul. Permska
Ceny od: 4 990 zł/m2
Permska Budynek nr 2

3 zdjęcia

Permska Budynek nr 2
Permska Budynek nr 2
Permska Budynek nr 2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Permska Budynek nr 2 dostępne są 3 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Nowe mieszkania Kielce Ślichowice z HSD Inwstycje

Kielecki rynek nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat powstały mieszkania, które mogą zostać zamieszkane przez co najmniej kilku tysięcy lokatorów. Coraz trudniej znaleźć dzielnicę, gdzie nie powstawałyby nowe inwestycje budowlane. Wyjątkiem nie są również Ślichowice, położona u stóp Karczówki, najszybciej rozwijająca się dzielnica w Kielcach. Powstające tam inwestycje mają charakter mieszkalny, są to przede wszystkim: osiedla domków jednorodzinnych oraz bloki. W ich okolicy znaleźć można przedszkola, szkoły, centra handlowe, kościoły, obiekty sportowe, a także rezerwat przyrody nieożywionej. Mieszkania w Ślichowicach – największej „sypialni” Kielc, cieszą się ogromną popularnością. Ich główną zaletą jest spokojna, dobrze skomunikowana okolica.

Inwestycja Permska Budynek nr 2 znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera HSD CHAŁUPKA.

Inwestycja Permska Budynek nr 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Permska Budynek nr 2 pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 102 do 139 metrów kwadratowych w cenie od 4 990 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 113 m2 w cenie od 568 111 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 102 m2 w cenie od 516 215 zł (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 139 m2 w cenie od 703 789 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HSD CHAŁUPKA przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (42 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 2 500,00 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada: 2 500,00 zł/m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (42 miejsca): Miejsce postojowe w hali garażowej - 32 000,00 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 102 do 139 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 516 215 do 703 789 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 990 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Permska Budynek nr 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Permska Budynek nr 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piekoszowska / Kazimierza Wielkiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Permska Budynek nr 2 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ARKA Justyna Sołtys-Majcherczak w odległości 120 m, Przedszkole Samorządowe nr 34 w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Permska Budynek nr 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zapiecek w odległości 130 m, Centrum Medyczne OMEGA w odległości 140 m, DAR MEDICA Ośrodek Rehabilitacji w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Permska Budynek nr 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Permska Budynek nr 2 w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Siłownia na otwartym powietrzu.

Data publikacji: 10.12.2018
Data aktualizacji: 12.03.2021
HSD CHAŁUPKA logo

HSD CHAŁUPKA

Adres biura sprzedaży:

ul. Mała 18/9 25-512 Kielce
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: