Permska Budynek nr 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Permska, oferowane bezpośrednio przez

HSD CHAŁUPKA

Kielce, ul. Permska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 236 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Permska Budynek nr 2

3 zdjęcia

Permska Budynek nr 2
Permska Budynek nr 2
Permska Budynek nr 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 2 500,00 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (42 miejsca) : Miejsce postojowe w hali garażowej - 32 000,00 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe mieszkania Kielce Ślichowice z HSD Inwstycje

Kielecki rynek nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat powstały mieszkania, które mogą zostać zamieszkane przez co najmniej kilku tysięcy lokatorów. Coraz trudniej znaleźć dzielnicę, gdzie nie powstawałyby nowe inwestycje budowlane. Wyjątkiem nie są również Ślichowice, położona u stóp Karczówki, najszybciej rozwijająca się dzielnica w Kielcach. Powstające tam inwestycje mają charakter mieszkalny, są to przede wszystkim: osiedla domków jednorodzinnych oraz bloki. W ich okolicy znaleźć można przedszkola, szkoły, centra handlowe, kościoły, obiekty sportowe, a także rezerwat przyrody nieożywionej. Mieszkania w Ślichowicach – największej „sypialni” Kielc, cieszą się ogromną popularnością. Ich główną zaletą jest spokojna, dobrze skomunikowana okolica.

Inwestycja Permska Budynek nr 2 znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez HSD CHAŁUPKA.

Inwestycja Permska Budynek nr 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Permska Budynek nr 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HSD CHAŁUPKA przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (42 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 2 500,00 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Permska Budynek nr 2?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Permska Budynek nr 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1023 metrów od inwestycji Permska Budynek nr 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kielce Ślichowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Permska Budynek nr 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Permska Budynek nr 2 znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Jupi Art School w odległości 139 m, przedszkole w odległości 220 m, Przedszkole Samorządowe Nr 34 w Kielcach Oddział IV w odległości 227 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Permska Budynek nr 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zapiecek w odległości 129 m, Xenon Dent w odległości 146 m, Poradnia Arka w odległości 148 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Permska Budynek nr 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 98 m znajduje się Żabka, w odległości 222 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 316 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Permska Budynek nr 2 w odległości 446 m znajduje się boisko / kort, w odległości 450 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 455 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.12.2018
Data aktualizacji: 03.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: