Osiedle Legionów III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ks. P. Ściegiennego, oferowane bezpośrednio przez

Unimax Development

Kielce, ul. Ks. P. Ściegiennego 1A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 204 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Legionów IIIOsiedle Legionów III

6 zdjęć

Osiedle Legionów III
Osiedle Legionów III
Osiedle Legionów III
Osiedle Legionów III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

własna kotłownia

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Legionów III logo

Kilkuetapowa inwestycja kameralnych budynków wielorodzinnych Osiedle Legionów jest zrealizowana w centralnej części Kielc.

O mieszkaniach

Lokale mieszkalne inwestycji posiadają powierzchnię od 30 do 107 metrów kwadratowych. Są to mieszkania o układzie od 1 do 4 pokoi, w górnych kondygnacjach ulokowano apartamenty z tarasami widokowymi. Do lokali na parterze przynależą tarasy i ogródki, do pozostałych mieszkań ― balkony lub loggie.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla zaprojektowano drogi dojazdowe, chodniki, aranżacje roślinne, przewidziano komórki lokatorskie i miejsca parkingowe naziemne oraz w podziemnej hali garażowej.

Komunikacja

Inwestycja leży w pobliżu zjazdu na ulicę Krakowską, zbiegu ulic Tarnowskiej i Bohaterów Warszawy, jej lokalizacja pozwala na dostęp do drogi wojewódzkiej nr 762 i drogi krajowej nr 73. W odległości 350 metrów leżą przystanki autobusowe obsługujące zwłaszcza linię nr 4.

Inwestycja Osiedle Legionów III znajduje się w Kielcach, ul. Ks. P. Ściegiennego 1A (0.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Unimax Development.

Inwestycja Osiedle Legionów III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Legionów III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unimax Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle jest ulokowane przy ulicy Ks. Ściegiennego na obszarze kieleckiego Śródmieścia, w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta. Okolica posiada rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, komunikacyjną, edukacyjną, rozrywkową i zdrowotną, pozwala na dostęp do miejskiego parku.

Okolica inwestycji

W okolicy znajdują się liczne punkty gastronomiczne, salony fryzjerskie, prywatne gabinety lekarskie, publiczne szpitale, Targowisko Miejskie, oddziały banków, placówka Poczty Polskiej, kościoły, biblioteki, wydziały uczelni wyższych, kina, teatry, muzea, filharmonia, kryty basen, siłownie, boisko i stadion, tereny spacerowe rezerwatu przyrody Kadzielnia i parku miejskiego im. Stanisława Staszica, przedszkole Wyspa Odkrywców (250 metrów), I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego (300 metrów), VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego i Technikum nr 8 (450 metrów), przedszkole niepubliczne Baja Patataja (500 metrów), prywatne przedszkole Katolickie i przedszkole samorządowe nr 21 (w promieniu 700 metrów), szkoła podstawowa nr 22 (900 metrów). Tuż przy osiedlu znajdują się sklepy spożywcze Gama i Żabka. Galeria handlowa Korona i centrum handlowe Telegraf City leżą w promieniu blisko 1,5 kilometra.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Legionów III?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Legionów III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1420 metrów od inwestycji Osiedle Legionów III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kielce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Legionów III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Legionów III znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Dzieciaki.pl Wyspa Odkrywców w odległości 59 m, Zespół Szkół nr 3 w Kielcach w odległości 227 m, Liceum im Jozefa Pilsudskiego i Technikum im Marii Curie - Skłodowskiej w odległości 241 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Legionów III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinety Stomatologiczne w odległości 39 m, NZOZ Centrum Przychodnia nr 2 w odległości 214 m, Krzysztof Dybich kardiolog w odległości 333 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Legionów III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 45 m znajduje się Meet Fit, w odległości 48 m znajduje się Gama, w odległości 51 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Legionów III w odległości 229 m znajduje się Pływalnia Delfin, w odległości 264 m znajduje się Suzuki Arena, w odległości 297 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.01.2023
Data aktualizacji: 02.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: