Kasiński Investment Sp. z o.o. logo

Kasiński Investment Sp. z o.o.

Kielce, ul. Starodomaszowska 20/U17
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma Kasiński Investment Sp. z o.o rozpoczęła swoją działalność w marcu 2013 roku.

Założycielami Spółki są osoby działające i posiadające szerokie kontakty w branży budowlanej od wielu lat na terenie kraju jak i za granicą. Spółka należy do firm z kategorii deweloperzy, których podstawową działalnością jest świadczenie usług w branży budownictwa mieszkaniowego i usługowego na rzecz przyszłych Klientów. Jako Inwestor / Deweloper zadaniem Spółki jest nie tylko utrzymanie się na rynku, na którym występuje bardzo duża konkurencja, ale także jej stabilny rozwój. Poprzez stosowanie nowoczesnych technologii, wysokiej jakości prowadzonych usług oraz stosowanie konkurencyjnych cen - firma pragnie zapewnić sobie przyszły rozwój przedsiębiorstwa. Założyciele firmy posiadają duży Kapitał własny, który pozwala i gwarantuje swoim klientom stabilną współpracę i pewność dokonywanych inwestycji.

Zainteresowanie Spółki skupione jest przede wszystkim na rynku krajowym, ze szczególnym uwzględnieniem województwa świętokrzyskiego.

Posiadamy w sprzedaży 8 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Apartamenty na Sandomierskiej 165
  gotowe
  Kameralne osiedle składające się z 3 budynków. Całe osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Sandomierskiej 165. Budynki przesunięte są w głąb działki w stosunku do głównej drogi. Osiedle składa się z budynków jednorodzinnych dwukondygnacyjnych, dwulokalowych z dachem płaskim, bez podpiwniczenia w zabudowie szeregowej. Każdy budynek składa się z 8 apartamentów z indywidualnym wejściem. Istnieje

  Apartamenty na Sandomierskiej 165

  od 8 600 /m2
  ul. Sandomierska 165 , Kielce(2.2 km od centrum)
  Kasiński Investment Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Kasiński Investment Sp. z o.o. logo
Kasiński Investment Sp. z o.o.
Kielce, ul. Starodomaszowska 20/U17
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: