Rezydencja Klonowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.

Kielce, ul. Klonowa
Ceny od: 5 590 zł/m2
Rezydencja Klonowa

3 zdjęcia

Rezydencja Klonowa
Rezydencja Klonowa
Rezydencja Klonowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Klonowa dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

O inwestycji

Chcesz kupić mieszkanie, które będzie w dobrej lokalizacji i w przystępnej cenie? A może szukasz lokalu usługowego pod siedzibę swojej firmy? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom – nasza oferta jest dopasowana do nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli chcesz mieszkać w ciszy, wśród zieleni w przyjaznym, dobrze skomunikowanym z resztą miasta miejscu – zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. W naszej najnowszej inwestycji wyjątkowy nacisk kładziemy na użycie najlepszej jakości materiałów przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań architektonicznych.

Lokalizacja budynku w spokojnej, malowniczej części Kielc to ewidentne plusy mieszkania. Przy projektowaniu inwestycji analizowaliśmy każde mieszkanie aby zapewnić Ci funkcjonalność oraz ustawność wszystkich lokali: widne kuchnie, przestronne balkony i tarasy tak, abyś mógł się czuć swobodnie we własnym domu. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy możliwość dopasowania układu mieszkania do Twoich indywidualnych potrzeb. Wszystkie te możliwości zyskasz dzięki wyborowi naszej oferty.

Budynek

„Rezydencja KloNova” to 4-piętrowy nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia, wielorodzinny z mieszkaniami o komfortowym rozkładzie od 23 m2 do 91 m2. W części parterowej dostępne są lokale usługowe oraz mieszkania z przynależnymi tarasami. W części podziemnej budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz dostępnymi do każdego mieszkania komórkami lokatorskimi. W celu zapewnienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, teren nieruchomości zostanie ogrodzony oraz wyposażony w instalacje domofonową i monitoring.

Inwestycja zostanie rozpoczęta w kwietniu 2019 roku, natomiast zakończenie przewidywane jest na grudzień 2020 roku

Inwestując w tą lokalizację jesteśmy przekonani, że będzie to idealne miejsce do życia dla wszystkich naszych przyszłych klientów, zarówno tych młodszych, rozpoczynających start w dorosłe życie, jak i tych starszych – szukających spokojnego miejsca z dostępem do niezbędnych placówek użyteczności publicznej.

Ogólnodostępny wewnętrzny dziedziniec stanie się zacisznym miejscem wypoczynku.

Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Klonowej, gdzie nieopodal znajdują się niezwykłe i malownicze tereny rekreacyjne zalewu kieleckiego, idealne do uprawiania turystyki i rekreacji.

Cichy zakątek w Kielcach? Pełen zieleni, urokliwych miejsc i przestrzeni – a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowany z pozostałą częścią miasta? Nie musisz rezygnować z jakiegokolwiek aspektu, wystarczy, że przyjrzysz się naszej ofercie. Spełnimy Twoje oczekiwania. Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z przystępnymi cenami dają konkurencyjny produkt: Twoje wymarzone mieszkanie.

Inwestycja Rezydencja Klonowa znajduje się w Kielcach, ul. Klonowa (3.2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Klonowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Klonowa pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 34 do 91 metrów kwadratowych w cenie od 5 590 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 34 m2 w cenie od 226 500 zł (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 55 m2 w cenie od 232 200 zł (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 81 m2 w cenie od 453 200 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 91 m2 w cenie od 545 269 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (88 miejsc)

W inwestycji znajduje się 117 komórek lokatorskich w cenie: 2490 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (117): w cenie: 2490 zł/m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (88 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 34 do 91 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 226 500 do 545 269 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 590 do 6 690 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Klonowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Rezydencja Klonowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klonowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Klonowa znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 27 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kielcach w odległości 360 m, V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach w odległości 360 m, Przedszkole Samorządowe nr 9 w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Klonowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Lewiatan, w odległości 70 m znajduje się Gama, w odległości 170 m znajduje się Trójka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Klonowa w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Basen, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.03.2019
Data aktualizacji: 17.05.2021
Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o. logo

Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

25-345 Kielce, ul. Szczecińska 34
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: