Apartamenty Wrzosowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wrzosowa, oferowane bezpośrednio przez

Arkada Development

Kielce, ul. Wrzosowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 243 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Wrzosowa

12 zdjęć

Apartamenty Wrzosowa
Apartamenty Wrzosowa
Apartamenty Wrzosowa
Apartamenty Wrzosowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Wrzosowa to kameralna inwestycja w Kielcach położona przy ul. Wrzosowej i Bąkowej vis a vis góry Telegraf.

Inwestor “Osiedla Leszczyńska” przy ul. Leszczyńskiej w Kielcach rozpoczął już budowę nowego kameralnego osiedla – “Apartamenty Wrzosowa” przy ul. Wrzosowej i Bąkowej w Kielcach. Osiedle będzie się składać z trzech kameralnych budynków z garażami podziemnymi pod każdym z budynków, windami w każdej klatce oraz placem zabaw dla dzieci.

Niska zabudowa (cztery kondygnacje nadziemne) wkomponuje się idealnie w tą część miasta. Osiedle będzie usytuowane na działce o powierzchni 6950 m2, a z okien będzie rozpościerał się przepiękny widok na górę Telegraf. Na osiedlu planujemy dużą ilość zieleni.

Inwestycja Apartamenty Wrzosowa znajduje się w Kielcach, ul. Wrzosowa (2.5 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Arkada Development.

Inwestycja Apartamenty Wrzosowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wrzosowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Arkada Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wrzosowa?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wrzosowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Apartamenty Wrzosowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrzosowa Ogródki Działkowe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wrzosowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wrzosowa znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: niepubliczny żłobek Nasza Babcia w odległości 159 m, szkoła w odległości 331 m, szkoła w odległości 336 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Wrzosowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Świętokrzyska Izba Lekarska w odległości 483 m, Precyzja w odległości 523 m, Poradnia w odległości 670 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wrzosowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 59 m znajduje się Żabka, w odległości 154 m znajduje się Stokrotka, w odległości 311 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wrzosowa w odległości 109 m znajduje się boisko / kort, w odległości 253 m znajduje się boisko / kort, w odległości 418 m znajduje się lodowisko.

Data publikacji: 15.05.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: