Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dzielnica Kielczanka

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż al. Solidarności, oferowane bezpośrednio przez

Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.

Kielce, al. Solidarności

Ceny od: 9 200 zł/m2
Dzielnica KielczankaDzielnica Kielczanka

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

56 - 104/m2

Przedział pokoi

3 - 5

Kondygnacje

11

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kielce Piaski - 2088 m

Przystanek Autobusowy - 112 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

16 placówek medycznych, 61 placówek edukacyjnych, 23 kawiarnie i restauracje, 53 sklepy, 27 obiektów sportowych, 24 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 56 do 104 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 511 000 do 1 210 000 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 200 do 11 600 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dzielnica Kielczanka nowoczesne osiedle powstające przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami, pierwszy budynek to liczący około 110 komfortowych lokali mieszkalnych. Szeroka gama zróżnicowanych układów oraz metraży w ofercie pozwala wybrać mieszkanie, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom każdego klienta. Budynek wyposażony w cichobieżne windy. W części podziemnej zaprojektowany garaż z nowoczesnym systemem parkowania oraz ze stacjami ładowania elektrycznego w kondygnacji podziemnej znajdują się również komórki lokatorskie o różnych wielkościach. Ciepło dostarczane z sieci miejskiej. Na dachu zaprojektowane panele fotowoltaiczne dzięki, którym mieszkańcy będą mogli się cieszyć niższymi rachunkami. W celu zapewnienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, teren nieruchomości zostanie ogrodzony oraz wyposażony w instalacje domofonową i monitoring.

Ławeczki wkomponowane w bujną zieleń zagospodarowania terenu będą tworzyły miejsce odpoczynku i relaxu, o najmłodszych mieszkańcach również pomyślano i zaprojektowano bezpieczny plac zabaw w ustronnym miejscu osiedla.

Inwestycja Dzielnica Kielczanka znajduje się w Kielcach, al. Solidarności (1.9 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.

Inwestycja Dzielnica Kielczanka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dzielnica Kielczanka w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 56 do 104 metrów kwadratowych , w cenie od 9 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Kielczanka znajduje się w miejscu o dobrze rozwiniętej infrastrukturze miejskiej można rzec, że wszystko jest pod ręką, uczelnie wyższe Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Politechnika Świętokrzyska, Szkoła Podstawowa przy ul. Leszczyńskiej, przedszkole i żłobek, centra medyczne, Galeria Handlowa Echo, dogodne połączeniem z centrum miasta oraz drogami krajowymi.

Inwestując w tą lokalizację jesteśmy przekonani, że będzie to idealne miejsce do życia dla wszystkich naszych przyszłych klientów, zarówno tych młodszych, rozpoczynających start w dorosłe życie, jak i tych starszych – szukających spokojnego miejsca z dostępem do niezbędnych placówek użyteczności publicznej.

Z budową ruszamy już wiosną 2022r,. planowane zakończenie I kwartał 2024r.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dzielnica Kielczanka?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dzielnica Kielczanka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2088 metrów od inwestycji Dzielnica Kielczanka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kielce Piaski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dzielnica Kielczanka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dzielnica Kielczanka znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Laserowych Technologii Metali w odległości 156 m, Klub Pod Krechą w odległości 200 m, Hala sportowo-dydaktyczna;Hala Sportowa PŚk w odległości 345 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dzielnica Kielczanka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia dla Rodziny GALUS w odległości 160 m, Centrum Medyczne OMEGA w odległości 215 m, Gabinety Lekarskie Leszczyńska w odległości 619 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dzielnica Kielczanka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 36 m znajduje się Biedronka, w odległości 395 m znajduje się Carrefour, w odległości 400 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dzielnica Kielczanka w odległości 259 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 289 m znajduje się boisko / kort, w odległości 312 m znajduje się stadion.

Data publikacji: 09.11.2022
Data aktualizacji: 07.05.2024
Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o. logo

Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Szczecińska 34, 25-345 Kielce

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 16:00
 • Wtorek: 09:00 - 16:00
 • Środa: 09:00 - 16:00
 • Czwartek: 09:00 - 16:00
 • Piątek: 09:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023